Wypadało by się spotkać, ustalić jakie zadania są do wykonania i ich
podział.
Proszę napisać kiedy wam pasuje (bardziej), ja zaproponuje terminy:
Środa 19:00
Czwartek 19:00
weekend odpada, bo ja np. jadę na cebit, a kolejny poniedziałek to już
dość odległy termin
Myślę że to spotkanie powinno potrwać z pół godziny, a na pewno nie
przekroczy godziny
On 2 Mar, 00:09, Tomasz Puła <
tom...@gmail.com> wrote:
> Uzupełnie jeszcze temat o:
> 1. HRS-CD
> 2. elitr8307 (mam 5 albo 6 szt, próbowałem używać tych czujników ale jakoś
> dziwnie się zachowywały)
>
> W dniu 28 lutego 2012 00:06 użytkownik Karol Posiła <
kpos...@gmail.com>napisał:
>
>
>
>
>
>
>
> > TCND5000 zamówione, mam nadzieję, że przyjdzie :P
>
> > W dniu 27 lutego 2012 13:42 użytkownik Tomasz Puła <
tom...@gmail.com>
> > napisał:
> > > to spróbuj zasamplować TCND5000, zobaczymy co to za cudaki :)
>
> > > ja zamówiłem układy MAX11129 oraz MAX11131, powinni przysłać.
>
> > > MAX11632/MAX11633 oraz MAX1230/MAX1231 posiadam już z sampli.
>
> > > Mam też z sampli TCRT5000 oraz TCRT1000 po 15 sztuk.
> > > Oraz ze zbiorów własnych 8szt QRE1113.
>
> > > Nie mniej jednak o wiele cenniejsze było by znalezienie jakichś kozackich
> > > czujników, których właśnie nie wymieniłem! :P
>
> > > W dniu 27 lutego 2012 12:23 użytkownik Karol Posiła <
kpos...@gmail.com>
> > > napisał:
>
> > >> Ja nie mam żadnych, ale za to żadnych też jeszcze nie samplowałem,
> > >> więc mogę to zrobić jeśli potrzeba zajdzie
>
> > >> W dniu 27 lutego 2012 12:21 użytkownik Michał Wendland
> > >> <
wendland.mic...@gmail.com> napisał:
> > >> > mam trzy do wylutowania cny70 oraz cztery TCRT5000
>
> > >> > W dniu 27 lutego 2012 12:18 użytkownik Bartosz Mackiewicz
> > >> > <
bartosz.mackiew...@hot.pl> napisał: