Transformers: Probuzení monster (2023) Celý Film Online Dabing i Titulky Čeština Zdarma

29 views
Skip to first unread message

Tiara Gina

unread,
Jun 5, 2023, 10:46:00 AM6/5/23
to Progo Movie June
Sledujte Transformers: Probuzení monster (2023) online cz | Transformers: Probuzení monster celý film online cz | Transformers: Probuzení monster film online cz dabing i titulky | filmy Transformers: Rise of the Beasts cz titulky HD 1080p | Transformers: Probuzení monster film online | Transformers: Monštrá sa prebúdzajú Online Film sk | Transformers: Monštrá sa prebúdzajú (2023) Plný film sk dabing | Transformers: Rise of the Beasts [2023] online | Transformers: Rise of the Beasts film.



Sledovat celý film Transformers: Probuzení monster (2023) je aktuálně nejoblíbenějším filmem na vyhledávacím webu Google. Kde můžeme zhlédnout film Transformers: Probuzení monster (2023) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Transformers: Probuzení monster (2023).


| DVD (Blu-ray) | 4K UHD | HD-2080p | HD-720p | SD-480p | MP4 |


🔗⏩ Sledujte Transformers: Probuzení monster (2023) celý film HD 1080p

🔗⏩ Stažení Transformers: Rise of the Beasts (2023) celý film online zdarma

To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Transformers: Probuzení monster (2023), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Transformers: Probuzení monster (2023) spolu s informacemi.


O filmu Transformers: Probuzení monster (2023)

Transformers: Rise of the Beasts je americký sci-fi akční film z roku 2023 založený na linii hraček Transformers společnosti Hasbro a primárně ovlivněný příběhem Beast Wars. Film je sedmým dílem ze série akčních filmů Transformers. Film sloužící jako samostatné pokračování filmu Bumblebee (2018) i prequel filmu Transformers (2007)[3] režíroval Steven Caple Jr. podle scénáře Joby Harolda, Darnella Metayera, Joshe Peterse, Ericha Hoebera a Jona Hoebera. [4] Hrají Anthony Ramos a Dominique Fishback, stejně jako hlasové talenty Ron Perlman, Peter Dinklage, Michelle Yeoh, Liza Koshy, Michaela Jaé Rodriguez, Pete Davidson, Colman Domingo, Cristo Fernández, Tongayi Chirisa a vracející se franšízové Peter Cullen, John DiMaggio a David Sobolov.

Transformers: Probuzení monster
USA Transformers: Rise of the Beasts
Slovensko Transformers: Monštrá sa prebúdzajú
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, 2023, 127 min
Režie: Steven Caple Jr.
Scénář: Joby Harold, Josh Peters, Darnell Metayer, James Vanderbilt
Kamera: Enrique Chediak
Hudba: Jongnic Bontemps
Hrají: Anthony Ramos, Dominique Fishback, Domenic Di Rosa, Ron Perlman, Luna Lauren Velez, Peter Cullen, Michelle Yeoh, Peter Dinklage, Pete Davidson, John DiMaggio, Michaela Jaé Rodriguez, Cristo Fernández, Liza Koshy, David Sobolov (méně)
Produkce: Lorenzo di Bonaventura, Tom DeSanto, Michael Bay, Don Murphy, Mark Vahradian
Střih: Stuart Levy
Zvuk: Ethan Van der Ryn
Scénografie: Patrick Tatopoulos, Sean Haworth, Caroline Davignon
Kostýmy: Ciara Whaley

Synopse Filmy Transformers: Probuzení monster (2023)

Předpoklad. Odehrává se v roce 1994, Brooklyn, Noah, bývalý vojenský odborník na elektroniku, a Elena, výzkumnice artefaktů, jsou zmítáni třístranným konfliktem mezi Maximals, Predacons a Terrorcons, když pomáhají Optimus Prime a Autobots ve válce o ochranu. Země od příchodu Unicronu.

Obsahy Filmy Transformers: Probuzení monster (2023)

Autoboti a Decepticoni nejsou jedinými Transformery, kteří se mezi námi skrývají. V hlubinách amazonského pralesa už tisícovky let tiše přežívá druh Maximals, který si jako pozemské krytí zvolil zástupce zvířecí říše. Bohužel se v naší sluneční soustavě objevila hrozba, která je původně vyštvala z jejich domoviny – Unicron, nemilosrdný požírač všeho živého. Příběh nových Transformers se odehrává v devadesátkách, v době, kdy Optimus Prime ještě nebyl ten pravý lídr ostřílený četnými bitvami na život a na smrt. Aby dokázal po boku Maximals čelit existenční hrozbě, bude muset nejprve zkrotit své ego a respektovat vůdce „zvířecích botů“, Optima Primala. Transformers se navíc budou muset vypořádat s tím, že se o jejich existenci dozvěděli dva obyčejní smrtelníci, Noah a Elena, oba dost šílení na to, aby jim pomohli v bitvě s mnohem silnějším nepřítelem, i když na to nemají parametry. Přece jen jde o jejich planetu. (CinemArt)

Píše se rok 1994 a dvojice archeologů kopne do prastarého vosího hnízda. Dojde k tomu během jedné dobrodružné výpravy. Nastává boj mezi třemi frakcemi. Na jedné straně stojí dobráci po vzoru Autobotů – Maximálové, kterým vévodí Optimus Primal (Ron Perlman). Na druhé straně barikády stojí Predaconi, odvěcí nepřátelé Maximálů. Je tady však ještě větší hrozba, než souboj dvou odvěkých rivalů – zemřelí roboti Terraconi. (UhLee)

Herec a herečka ve filmu Transformers: Probuzení monster (2023)

Anthony Ramos, Dominique Fishback, Domenic Di Rosa, Ron Perlman, Luna Lauren Velez, Peter Cullen, Michelle Yeoh, Peter Dinklage, Pete Davidson, John DiMaggio, Michaela Jaé Rodriguez, Cristo Fernández, Liza Koshy, David Sobolov.

Datum vydání Transformers: Probuzení monster (2023)


Transformers: Probuzení monster (2023) má premiéru v kinech od 08.06.2023 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.


Děkujeme za návštěvu



Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Transformers: Probuzení monster (2023), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali. Doufáme, že vše může snížit vaši nudu a stres po dlouhém dni v práci.



Transformers: Probuzení monster (2023) celý film Český

Transformers: Probuzení monster (2023) Filmové premiéry

Transformers: Probuzení monster (2023) celý film Česka

Transformers: Probuzení monster (2023) sleduj filmy

Transformers: Rise of the Beasts (2023) online cz titulky

Transformers: Probuzení monster (2023) premiéra

Transformers: Rise of the Beasts (2023) online cz

Transformers: Probuzení monster (2023) online cz dabing

Transformers: Probuzení monster (2023) Celý Film

Transformers: Rise of the Beasts (2023) Titulky

Transformers: Probuzení monster (2023) DVD filmy

Transformers: Probuzení monster (2023) Blu-ray filmy

Transformers: Probuzení monster (2023) online cely film CZ

Transformers: Rise of the Beasts (2023) online

Transformers: Probuzení monster (2023) online film cz

Transformers: Rise of the Beasts (2023) online ke shlédnutí

Transformers: Probuzení monster (2023) celý film zdarma ke shlédnutí

Transformers: Probuzení monster (2023) celý film cz dabing

Transformers: Rise of the Beasts (2023) online cz titulky

Transformers: Probuzení monster (2023) celý film

Transformers: Monštrá sa prebúdzajú (2023) online sk

Transformers: Monštrá sa prebúdzajú (2023) Plný film sk dabing

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages