Invalida (2023) Celý Film Online čeština Dabing i Titulky Zdarma

19 views
Skip to first unread message

Rafka sukma

unread,
Jun 4, 2023, 4:00:40 PM6/4/23
to Progomovie April
Sledujte Invalida (2023) online cz | Invalida celý film online cz | Invalida film online cz dabing i titulky | filmy Invalida cz titulky HD 1080p | Invalida film online | Invalida Online Film sk | Invalida (2023) Plný film sk dabing | Invalida online | Invalida film.


Sledovat celý film Invalida (2023) je aktuálně nejoblíbenějším filmem na vyhledávacím webu Google. Kde můžeme zhlédnout film Invalida (2023) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Invalida (2023).


| DVD (Blu-ray) | 4K UHD | HD-2080p | HD-720p | SD-480p | MP4 |


🔗⏩ Sledujte Invalida (2023) celý film HD 1080p

🔗⏩ Stažení Invalida (2023) celý film online zdarma

To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Invalida (2023), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Invalida (2023) spolu s informacemi.

O filmu Invalida (2023)

"Invalid" je komediální film z roku 2023 režiséra Petera Veverky a v hlavní roli Gregor Hološka a Zdeněk Godla. Píše se rok 1998 a Laco - nevrlý správce muzea, opět ztrácí nervy v hádce se svým synem. Tentokrát to ale začíná sestupnou spirálou, ve které je okraden a zbit místními mafiánskými násilníky a skončí ochrnutý a na invalidním vozíku. S rodinou a rozbitým tělem je Laco úplně sám – kromě svého nového „anděla strážného“, dobrosrdečného Roma jménem Gabo. Laco, který bojuje se svým novým životem a vlastním rasismem, vlévá svůj hněv do jediného cíle – pomsty.

Divoké devadesátky. Šusťákové soupravy, pestrobarevná saka, velké magnetofony, videopřehrávače, kýčovitá dancefloor hudba, videopůjčovny na každém kroku, nové společenské poměry, záplava různých podvodníků, začínající organizovaný zločin a s ním spojené násilí a korupce. V tomto čase a prostředí anonymního slovenského maloměsta se odehrává příběh Laca Hundera – údržbáře v muzeu, který je hrdý na svou práci, ale kvůli své cholerické povaze se ocitne v nesprávném čase na nesprávném místě.

Invalida
Slovensko Invalid
Komedie
Slovensko, 2023, 108 min
Režie: Jonáš Karásek
Scénář: Tomáš Dušička
Kamera: Tomáš Juríček
Hudba: Matúš Široký, Marcel Buntaj
Hrají: Gregor Hološka, Zdeněk Godla, Ivo Gogál, Daniel Fischer, Sväťo Malachovský, Sáva Popovič, Helena Krajčiová, Martin Šalacha, Oľga Belešová, Jevgenij Libezňuk, Sandra Lasoková, Klára Melíšková, Tadeáš Bolo, Peter Šimun, Michal Dušička, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Vec, Lukáš Latinák, Petra Polnišová, Stanislav Staško, Michal Kubovčík, Daniel "GoGo" Štrauch, Lukáš Púchovský, Denisa Juhos, Daniela Gudabová, Tomáš Hudák, Václav Púčik (méně)
Produkce: Maroš Hečko, Peter Veverka
Střih: Matej Beneš
Zvuk: Viktor Krivosudský
Scénografie: Pavol Andraško
Kostýmy: Zuzana Krejzková

Synopse Filmy Invalida (2023)

V této době a prostředí anonymního maloměsta se odehrává příběh Laca, na svou profesi hrdého údržbáře místního muzea, který se kvůli své výbušné povaze ocitá v nesprávném čase na nesprávném místě a po setkání s drsnými podvodníky skončí na vozíku. Když pak zjistí, že spravedlnost je nedosažitelnou utopií, rozhodne se vzít věci do vlastních údržbářských rukou. Začíná pomsta, jakou jste ještě neviděli. A poznáte přátelství, jaké by vás ani nenapadlo.

Obsahy Filmy Invalida (2023)

Divoké devadesátky. Šusťákové soupravy, pestrobarevná saka, velké kazeťáky, videopřehrávače, kýčovitá techno hudba, videopůjčovny na každém kroku, nové společenské poměry, záplava různých podvodníků, začínající organizovaný zločin. V této době a prostředí anonymního maloměsta se odehrává příběh Laca, na svou profesi hrdého údržbáře místního muzea, který se kvůli své výbušné povaze ocitá v nesprávném čase na nesprávném místě a po setkání s drsnými podvodníky skončí na vozíku. Když pak zjistí, že spravedlnost je nedosažitelnou utopií, rozhodne se vzít věci do vlastních údržbářských rukou. Začíná pomsta, jakou jste ještě neviděli. A poznáte přátelství, jaké by vás ani nenapadlo. (CinemArt)

Príbeh tichého údržbára Laca Hundera (Gregor Hološka) z nesmrteľných 90. rokov 20. storočia, ktorý sám sebe nastaví zrkadlo. Jedného dňa sa stane obeťou podvodu, po ktorom navyše zostane trvalo invalidom na vozíčku. Musí sa spoliehať na pomoc zvonku, lebo ináč si neporadí. Denne naráža na cigánov, ktorých dovtedy nenávidel. Verí však, že sa dovolá spravodlivosti, no skoro z toho vytriezvie. Preto sa rozhodne zobrať právo do vlastných rúk. Začína sa pomsta, ktorá do jeho života prinesie nejeden paradox. (Biopler)

Herec a herečka ve filmu Invalida (2023)

Gregor Hološka, Zdeněk Godla, Ivo Gogál, Daniel Fischer, Sväťo Malachovský, Sáva Popovič, Helena Krajčiová, Martin Šalacha, Oľga Belešová, Jevgenij Libezňuk, Sandra Lasoková, Klára Melíšková, Tadeáš Bolo, Peter Šimun, Michal Dušička, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Vec, Lukáš Latinák, Petra Polnišová, Stanislav Staško, Michal Kubovčík, Daniel "GoGo" Štrauch, Lukáš Púchovský, Denisa Juhos, Daniela Gudabová, Tomáš Hudák, Václav Púčik.

Datum vydání Invalida (2023)


Invalida (2023) má premiéru v kinech od 20.04.2023 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.


Děkujeme za návštěvuDěkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Invalida (2023), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali. Doufáme, že vše může snížit vaši nudu a stres po dlouhém dni v práci.Invalida (2023) celý film Český

Invalida (2023) Filmové premiéry

Invalida (2023) celý film Česka

Invalida (2023) sleduj filmy

Invalida (2023) online cz titulky

Invalida (2023) premiéra

Invalida (2023) online cz

Invalida (2023) online cz dabing

Invalida (2023) Celý Film

Invalida (2023) Titulky

Invalida (2023) DVD filmy

Invalida (2023) Blu-ray filmy

Invalida (2023) online cely film CZ

Invalida (2023) online

Invalida (2023) online film cz

Invalida (2023) online ke shlédnutí

Invalida (2023) celý film zdarma ke shlédnutí

Invalida (2023) celý film cz dabing

Invalida (2023) online cz titulky

Invalida (2023) celý film

Invalida (2023) online sk

Invalida (2023) Plný film sk dabing

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages