Super Mario Bros. ve filmu (2023) | Celý Film Online Český | Dabing i Titulky Cz Zdarma

21 views
Skip to first unread message

Rafka sukma

unread,
Jun 4, 2023, 3:27:14 AM6/4/23
to Progomovie April
Sledujte Super Mario Bros. ve filmu (2023) online cz | Super Mario Bros. ve filmu celý film online cz | Super Mario Bros. ve filmu film online cz dabing i titulky | filmy The Super Mario Bros. Movie cz titulky HD 1080p | Super Mario Bros. ve filmu film online | Super Mario Bros. vo filme Online Film sk | Super Mario Bros. vo filme (2023) Plný film sk dabing | Super Mario Bros. ve filmu online | The Super Mario Bros. Movie film.Sledovat celý film Super Mario Bros. ve filmu (2023) je aktuálně nejoblíbenějším filmem na vyhledávacím webu Google. Kde můžeme zhlédnout film Super Mario Bros. ve filmu (2023) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Super Mario Bros. ve filmu (2023).


| DVD (Blu-ray) | 4K UHD | HD-2080p | HD-720p | SD-480p | MP4 |


🔗⏩ Sledujte Super Mario Bros. ve filmu (2023) celý film HD 1080p

🔗⏩ Stažení The Super Mario Bros. Movie (2023) celý film online zdarma


To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Super Mario Bros. ve filmu (2023), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Super Mario Bros. ve filmu (2023) spolu s informacemi.

O filmu Super Mario Bros. ve filmu (2023)

The Super Mario Bros. Movie je americký počítačově animovaný dobrodružný film z roku 2023 založený na franšíze videohry Mario od Nintenda. Film produkoval Universal Pictures, Illumination a Nintendo a distribuoval Universal, film režírovali Aaron Horvath a Michael Jelenic a napsal Matthew Fogel. V hlasovém obsazení souboru jsou Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black, Keegan-Michael Key, Seth Rogen a Fred Armisen. Film obsahuje původní příběh bratrů Maria a Luigiho, dvou italsko-amerických instalatérů, kteří se přenesou do alternativního světa a zapletou se do bitvy mezi Houbovým královstvím, vedeným princeznou Peach, a Koopas, vedenými Bowserem.


Super Mario Bros. ve filmu
USA The Super Mario Bros. Movie
Slovensko Super Mario Bros. vo filme
Velká Británie The Super Mario Bros. Movie
Kanada The Super Mario Bros. Movie
Animovaný / Akční / Dobrodružný
USA / Japonsko, 2023, 92 min
Režie: Aaron Horvath, Michael Jelenic
Scénář: Matt Fogel
Hudba: Brian Tyler
Hrají: Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black, Seth Rogen, Keegan-Michael Key, Charlie Day, Fred Armisen, Kevin Michael Richardson, Sebastian Maniscalco, Charles Martinet, Cree Summer (méně)
Produkce: Christopher Meledandri
Scénografie: Guillaume Aretos

Synopse Filmy Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Příběh instalatéra Maria (Chris Pratt), který se vydává na hrdinskou cestu, aby zachránil svého bratra Luigiho (Charlie Day). Na cestě není Mario sám, pomáhá mu princezna Peach (Anya Taylor-Joy) a vojáci houbového království.

Obsahy Filmy Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Sourozenci Mario a Luigi sní o tom, že povedou nejlepší instalatérskou firmu v New Yorku, což jim zatím moc nevychází. Možná právě proto jsou ochotní vrhat se i do úkolů, které jsou zjevně nad jejich nepatrné síly. Chuť jít do všeho po hlavě se jim nevyplatí ve chvíli, kdy vlezou do podezřele vypadající obří zelené trubky a pár vteřin nato se jí nekontrolovatelně řítí „kamsi“. Na druhém konci potrubí na ně čeká fantastický svět, jehož obyvatelé právě řeší dost podstatný problém. Ohavný ještěr Bowser, král jednoho ze zdejších království, se totiž rozhodl silou ovládnout všechny ostatní říše. V hledáčku má především Houbové království, jehož vládkyni, princeznu Peach, by si navíc rád vzal za manželku. Věčný smolař Luigi po své životní jízdě skončí právě v Bowserově spálené zemi, kde je okamžitě zajat poskoky zdejšího krále. To Mario má mnohem větší štěstí, protože království princezny Peach, kam dopadne, vypadá jako ráj nejen pro houbaře. Peach je navíc fajn holka bez princeznovských manýrů, a tak když se Mario dozví, jaké jí hrozí nebezpečí, okamžitě se jí rozhodne pomoci. Zvlášť když přitom bude moci zachránit i milovaného bratra Luigiho. Zapomíná přitom jaksi na to, že rozhodně není žádný hrdina a že to nejstatečnější, co dosud udělal, bylo utažení povoleného kohoutku. Jenže když jste Super Mario, tak se žádných překážek nebojíte. (CinemArt)

Herec a herečka ve filmu Super Mario Bros. ve filmu (2023)


Chris Pratt jako Mario
Anya Taylor-Joy jako princezna Peach
Charlie Day jako Luigi
Jack Black jako Bowser
Keegan-Michael Key jako ropucha
Seth Rogen jako Donkey Kong
Fred Armisen jako Cranky Kong
Sebastian Maniscalco jako Spike
Kevin Michael Richardson jako Kamek

Datum vydání Super Mario Bros. ve filmu (2023)


Super Mario Bros. ve filmu (2023) má premiéru v kinech od 06.04.2023 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.


Děkujeme za návštěvu


Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Super Mario Bros. ve filmu (2023), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali. Doufáme, že vše může snížit vaši nudu a stres po dlouhém dni v práci.Super Mario Bros. ve filmu (2023) celý film Český

Super Mario Bros. ve filmu (2023) Filmové premiéry

Super Mario Bros. ve filmu (2023) celý film Česka

Super Mario Bros. ve filmu (2023) sleduj filmy

Super Mario Bros. ve filmu (2023) online cz titulky

Super Mario Bros. ve filmu (2023) premiéra

Super Mario Bros. ve filmu (2023) online cz

Super Mario Bros. ve filmu (2023) online cz dabing

Super Mario Bros. ve filmu (2023) Celý Film

The Super Mario Bros. Movie (2023) Titulky

Super Mario Bros. ve filmu (2023) DVD filmy

Super Mario Bros. ve filmu (2023) Blu-ray filmy

Super Mario Bros. ve filmu (2023) online cely film CZ

Super Mario Bros. ve filmu (2023) online

Super Mario Bros. ve filmu (2023) online film cz

The Super Mario Bros. Movie (2023) online ke shlédnutí

Super Mario Bros. ve filmu (2023) celý film zdarma ke shlédnutí

Super Mario Bros. ve filmu (2023) celý film cz dabing

Super Mario Bros. ve filmu (2023) online cz titulky

Super Mario Bros. ve filmu (2023) celý film

Super Mario Bros. vo filme (2023) online sk

Super Mario Bros. vo filme (2023) Plný film sk dabing

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages