Fwd: Domeček

1 view
Skip to first unread message

Pavel Koreš

unread,
Sep 15, 2013, 3:50:48 PM9/15/13
to prijemn...@googlegroups.com
Ahoj vespolek,
přistál mi v poště zajímavý domeček
Vídím ho jako zajímavou inspiraci
Co na to říkáte?
Naplánujem společné setkání?
Máme určitě po prázdninách spoustu zážitků které stojí za to sdílet
PS
zkouším jak funguje společné zasílání
Pavel

Předmět: Domeček


Milan Kollinger

unread,
Sep 15, 2013, 4:09:47 PM9/15/13
to prijemn...@googlegroups.com
Ahoj,
nabízím místo pro společné setkání příští neděli v Petrově Chlomku, ulice V kopci :-)
Doporučená carfree trasa: Petrov Chlomek zastávka vlaku - náš domek - Petrov - kopec Ďábel s geometrickým středem Čech - vlak Petrově.
Zajímají mě vaše názory :-)

Mejla


2013/9/15 Pavel Koreš <pavel...@seznam.cz>

--
Tuto zprávu jste obdrželi, protože jste přihlášeni k odběru skupiny Příjemné bydlení ve Skupinách Google.
Pokud chcete zrušit odběr skupiny, aby vám z ní již nechodily e-maily, zašlete e-mail na adresu prijemnebydle...@googlegroups.com.
Chcete-li přidat příspěvek do této skupiny, odešlete e-mail na adresu prijemn...@googlegroups.com.
Navštivte tuto skupinu na adrese http://groups.google.com/group/prijemnebydleni.
Další možnosti najdete na adrese https://groups.google.com/groups/opt_out.

Drazska Martina

unread,
Sep 15, 2013, 4:28:05 PM9/15/13
to prijemn...@googlegroups.com
Ahoj!
Domeček je parádní, líbí se mi design i ten nápad, je prostě inspirativní... Díky! Střecha se přímo nabízí pro nějaký kolektorek a kdyby se postavili 4 domečky dohromady, tak je z toho už pěkná chaloupka...

Nápad na výlet do Petrova se mi také líbí, o středu Čech jsem nevěděla - tak to mě zajímá, ale bohužel příští víkend jsem v Německu, takže bych uvítala jiný termín... A možná by to nebylo špatné volit místo takhle vždycky u někoho. JSEM PRO.

Martina

P.S.: Bubovice - jako možné místo setkání - jsou také samozřejmě také stále v nabídce, mohu ještě přihodit byt u metra Lužiny, ale tam je to jen 2+kk, takže trochu stísněnější podmínky, ale zase dostupnost lepší a přespání možné :-). 




15. 9. 2013 v 21:50, Pavel Koreš:
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages