Ahoj všem,
ještě jsem víkend shrnula do prezentace trochu krkolomné (neb přes knihu, film, YouTube.. a rozlišení bohužel malé, to se mi pořád nedaří vylepšit), ale snad Vás potěší:
https://www.youtube.com/watch?v=MIhJ3kdBlvU
Děkuji všem, kdo přijeli za účast i hezkou, pohodovou atmosféru.
Mějte se moc hezky - prázdninově!
:-) Martina