Fwd: Zveme na workshop stavby slaměných stěn

0 views
Skip to first unread message

Iva Kolářová

unread,
Aug 26, 2013, 1:52:22 AM8/26/13
to prijemn...@googlegroups.com
Ahoj všem!
Přeposílám slámový workshop.
Mějte se pěkně,
Iva



Zveme vás na

workshop stavby slaměných stěn

s Jindrou Slámou

www.tesar-slama.cz

 

Kdy: víkend 31.8.-1.9. (ideální příjezd v pátek 30.8. večer. Kdo chce, může zůstat i déle)

Kde: Sýkořice na Křivoklátsku (40 km na Západ od Prahy), u Honzy a Nelly Froňkových: tel. 737 516 245 a  604 485 101

Program:

Pátek

večer příjezd, seznámení, oheň

Sobota

snídaně

úprava balíků do stěn, stlačování balíků heverem ve stěně, apod.

oběd

pokračování se stavbou stěn včetně komplikovanějších pasáží (rohy, napojení stěn a střechy)

večeře

přednáška o slámě ve stavebnictví

Neděle

Snídaně

pokračování se stěnami, povídání o permakultuře

oběd

pokračování se stěnami, povídání o permakultuře

 

Podrobnosti:

-          Spaní: vlastní spacák a karimatka pod střechou slaměného domu, nebo stan.

-          Jídlo: bude zajištěno od sobotního rána, poprosíme vás o příspěvek 250 Kč.

-          Pitná voda je na místě

-          Projekt domu je podle Blanky Johanisové a Dana Grmely

-          Na místě jsou k vidění počátky permakulturní zahrady

-          Spojení z Prahy autobusem přes Kladno, nebo vlakem přes Beroun do Zbečna


Sýkořice u Froňků.pdf

Petr Matas

unread,
Aug 26, 2013, 4:04:59 PM8/26/13
to prijemn...@googlegroups.com
Já budu v tu dobu s dětmi a Janou na Jižní Moravě, takže do Sýkořice bohužel nedorazím. Snad se uvidíme během září v Petrově. Do Sýkořice bych ale ještě v září také rád zajel. Práce tam určitě bude.

--
Petr Matas

(\__/)
(='.'=)
(")_(")   toto není pejsek
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages