Ahoj!
Přeposílám vzkaz od Martiny.
Iva
Ahojte,pokud máte zájem, můžeme se tuto středu sejít u nás doma v Bubovicích. Na zahradu to bohužel nebude, protože bude nejspíš (opět) podmáčená, ale domů se vejdeme a balkon (dá-li počasí) je taky k dispozici k venkovnímu posezení.Na středu vyšly třídní schůzky, takže dřív než v 19 doma nebudu, ale zase můžu někoho vzít s sebou z Prahy, v 18:30 pojedu autem s Lužin.Dejte mi vědět, jestli byste chtěli přijít a případně jaká témata byste chtěli probrat.:-) Martina10. 6. 2013 v 16:45, Iva Kolářová:
Ahojky,
píšu za nás oba, jsme po více než týdenním brigádničení po povodních, takže šetříme silami, jak jen to jde, takže se tentokrát omlouváme, budeme relaxovat. Mějte se fajn, pa Jana
______________________________________________________________
> Od: "Iva Kolářová" <prijemne...@seznam.cz>
> Komu: <prijemn...@googlegroups.com>
> Datum: 11.06.2013 13:10
> Předmět: [prijemnebydleni:17] Setkání tuto st 12.6., 19h v Bubovicích
>
--
Tuto zprávu jste obdrželi, protože jste přihlášeni k odběru skupiny Příjemné bydlení ve Skupinách Google.
Pokud chcete zrušit odběr skupiny, aby vám z ní již nechodily e-maily, zašlete e-mail na adresu prijemnebydle...@googlegroups.com.
Chcete-li přidat příspěvek do této skupiny, odešlete e-mail na adresu prijemn...@googlegroups.com.
Navštivte tuto skupinu na adrese http://groups.google.com/group/prijemnebydleni?hl=cs.
Další možnosti najdete na adrese https://groups.google.com/groups/opt_out.