včely v Praze

1 view
Skip to first unread message

bubocentrum

unread,
Jun 14, 2013, 3:59:27 AM6/14/13
to prijemn...@googlegroups.com
Hezký den všem,
přeposílám zajímavost včelí:

>> http://www.prazskypatriot.cz/bez-vcel-by-prazane-prezili-jen-ctyri-roky/
>>
>> http://www.prazskypatriot.cz/nakupujici-maji-v-obchodaku-nad-hlavami-200-tisic-vcel/
>>
>
Martina

P.S.: Pokud někoho téma zajímá a chtěl by si včely prohlédnout z blízka, může i u nás doma příští víkend v rámci senoseče. Také mě napadlo, že bychom mohli posdílet Vaše nově nabyté zkušenosti z kurzu o divoké zelenině a třeba si něco aktuálního uvařit… :-).
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages