P.S.: Pokud někoho téma zajímá a chtěl by si včely prohlédnout z blízka, může i u nás doma příští víkend v rámci senoseče. Také mě napadlo, že bychom mohli posdílet Vaše nově nabyté zkušenosti z kurzu o divoké zelenině a třeba si něco aktuálního uvařit… :-).