Jelzés

7 views
Skip to first unread message

makrai.szilard

unread,
Aug 6, 2013, 2:05:29 PM8/6/13
to pomazi...@googlegroups.com
Kedves Telektulajdonosok!

Vízzel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatok mindenkit:
Beadtuk a javaslati kérelmünket a pomázi jegyzőnek és a vízügyi igazgatóságnak.
Mindkettő címzett válaszára várunk, mert ezek is szükségesek a megalakuláshoz.
Esetleg valakinek nincs kapcsolata, elérhetősége a pomázi vízügyi igazgatóságnál
dolgozó Szabó Péter Úrhoz?

Elművel kapcsolatban beadásra került a nyilatkozat és a HLM szerződést várjuk.

Amint új információ lesz jelezni fogom.
Üdvözlettel,
Szilárd

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages