Na razie grupa nie ma jeszcze strony WWW, ale pewnie niedługo
powstanie. Będą tam informacje dla turystów i pewnie krótkie
rozmówki.
Głównym celem na początek będzie reklama grupy na różnych forach
oraz zaproszenia bezpośrednie. Chodzi o to by jak najwiecej osob
wiedziało o istnieniu grupy.
Liczę, że uniwersytety nauczające języka polskiego i studenci
będą chcieli korespondować tu z Polakami. Pomogło by to w nauce
języka dla obu stron. Jestem też otwarty na wszelkie inicjatywy.
Krzyś/