Powoli będziemy zaczynać

0 views
Skip to first unread message

Kristoforos

unread,
Jul 10, 2005, 10:29:48 AM7/10/05
to polska...@googlegroups.com
Witam wszystkich na grupie.

Na razie grupa nie ma jeszcze strony WWW, ale pewnie niedługo
powstanie. Będą tam informacje dla turystów i pewnie krótkie
rozmówki.

Głównym celem na początek będzie reklama grupy na różnych forach
oraz zaproszenia bezpośrednie. Chodzi o to by jak najwiecej osob
wiedziało o istnieniu grupy.

Liczę, że uniwersytety nauczające języka polskiego i studenci
będą chcieli korespondować tu z Polakami. Pomogło by to w nauce
języka dla obu stron. Jestem też otwarty na wszelkie inicjatywy.

Krzyś/

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages