Czy ktoś tu czasem zagląda? :)

0 views
Skip to first unread message

Przemek

unread,
Feb 21, 2007, 10:15:26 AM2/21/07
to polska-chiny
Od ponad pół roku uczę się chińskiego i chętnie popiszę z osobami o
podobnych zainteresowaniach :)

Pozdrawiam,
Przemek

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages