Jesli masz ochote poczytac o naszych wspomnieniach z 3 miesiecznychpraktyk studenckich w Szanghaju, zapraszam na www.kurdeczajna.blox.pl
Na stronie jest sporo zdjec, kilka ciekawych porad i informacji omiescie.
Pozdrawiam
Andrzej