AgileByExample 2014

2 views
Skip to first unread message

Mateusz Srebrny

unread,
Sep 17, 2014, 6:45:38 AM9/17/14
to polish-agil...@googlegroups.com

Witam,


Prace nad czwartą edycją AgileByExample idą pełną parą.


Zakończyło się call for speakers and trainers. Dostaliśmy mnóstwo zgłoszeń: 51 prezentacji i 19 warsztatów do wyboru. Selekcja będzie naprawdę trudna - zwłaszcza, że sami zaprosiliśmy już mnóstwo doskonałych speakerów. Do Mary Poppedieck, Boba Marshalla i Davida Hussmana dołączy czwarty keynote Robin Dymond. Oprócz tego występ potwierdzili już Ángel Medinilla oraz Seb Rose, a to jeszcze nie wszyscy goście. Mamy nadzieję zakończyć selekcję i móc ogłosić cały program pod koniec września.


Intensywnie myślimy też w jaki sposób najlepiej w konferencję wkomponować Open Space. Czy jako alternatywę dla głównej ścieżki prezentacji, czy jako coś co robimy zamiast jednego czy dwóch bloków z prezentacjami. Chętnie dowiemy się co myślicie na ten temat :)Poza Lean Agile Dojo - czyli warsztatowym trzecim dniem - w tym roku z konferencją będą stowarzyszone warsztaty prowadzone przez keynote speakerów. Proponujemy:

Lean Software Development (27-28 września ) Mary & Tom Poppendieck

Certified Scrum Master (27-28 września) Robin Dymond & Tomasz Wykowski

Certified Scrum Product Owner (25-26 września) by Robin Dymond & Tomasz Wykowski


Jeśli chodzi o miejsce - dopinamy ostatnie szczegóły. Mogę zdradzić, że i tym razem będzie to kino - mamy nadzieję, że spodoba się Wam jeszcze bardziej niż rok temu!


Na koniec zapraszam serdecznie do rejestracji. Bilety w tej chwili kosztują 1000zł + VAT za dwa dni konferencyjne  i dodatkowo 250zł +VAT za trzeci dzień warsztatowy. Warto nie zwlekać, bo cena rośnie po każdych 50 sprzedanych biletach.


Przypominam o zniżce 15% dla sympatyków PAUG wystarczy użyć kodu: POL_AUG_14


Ukłony

Mateusz Srebrny

AgileByExample 2014

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages