Q
unread,May 30, 2012, 9:35:57 AM5/30/12You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Mam kontrole z US i "maly" problem
z "udowodnieniem" ulgi za internet.
(PIT-37 wyslany ponad 3 miesiace temu)
Mialem Play Online i wlaczona e-fakture-
- niestety *.pdf'ow z fakturami nigdzie nie mam
a pani z Play'a powiedziala mi,
ze zgodnie z prawem telekomunikacyjnym
operator ma przechowywac faktury jedynie do roku wstecz,
czyli moga mi dac tylko te od maja 2011
a ja potrzebuje juz te od grudnia 2010
(ktorej to koszt ponioslem w styczniu 2011).
Jedyne co mam / co moge wydrukowac
i zaniesc pani w Urzedzie Skarbowym to:
1. przelewy z mojego konta
(niestety na laczna kwote, w ktorej jest
abonament za internet + abo za telefon;
oczywiscie w tytulach przelewow wpisany jest
poprawny nr faktury, moje dane, itd)
2. mail z Play'a, ktory wlasnie do mnie przyszedl:
"Podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzonej 30 maja 2012 roku
wyjaśniłam Panu następującą kwestię jaką jest rozliczenie za rok 2011
za usługę internetową.
Zgodnie z Pańską prośba przesyłam również informacje dotycząca
rozliczenia za rok 2011 za usługę internetową o numerze xxxxxxxxx,
która jest zarejestrowana na Pana xxx yyy.
Od 20 grudnia 2010 roku zostały opłacone następujące faktury:
F/xxxxxxxx/12/10 w kwocie 35,00 zł
...
F/xxxxxxxx/01/11 w kwocie 35,29 zł
F/xxxxxxxx/10/11 w kwocie 35,29 zł
W 2011 roku łącznie koszta wynosiły 387,90 zł."
Czy pani w US takie dokumenty wystarcza?
Nie chce robic korekty PIT'a nieuwzgledniajacej PIT/O,
bo bede mial zwrot mniejszy o ok. 70zl.
PS
Kopia poszla na pl.soc.prawo.podatki