Druga sprawa jezeli nie mam zwrotu podatku. Czy moge odliczyc od podatku
czesne i materialy dydaktyczne w szczegolnosci ksiazki?
Trzecia sprawa pracujac na umowe-zlecenie lub praca stala jako student
studiow zaocznych jaka jest moja sytuacja wobec ZUSu czy musze go placic,
jak jest z ubezpieczeniem itd.
Z gory dziekuje ze odpowiedz.
pozdrawiam
Pawelek L.
__________________________
http://www.sdi-slichowice.one.pl
GaduGadu: 39211
ICQ: 101607389
(..)
> Czy jako student studiow zaocznych nalezy mi sie zwrot podatku, slychalem
> ze nie waze jest jaki to jest typ studiow?
(...)
Troszeczkę wysiłku, w sieci jest mnóstwo poradników.
Do 35 lat 'duża ulga', po 'mała ulga'
--
Pozdrowienia
____
Robi
Poniekad masz racje. Jednak na wiekszosci "tematycznych" grup panuje zasada
ze nie pyta sie o rzeczy, ktore mozna znalezc w pierwszym lepszym
informatorze jaki nawinie sie pod reke.
A informacje o ktore pytales mozna znalezc juz od ladnych paru lat w
informatorach do PIT-ow 36, 37, ... ktore sa dostepne w kazdym Urzedzie
Skarbowym.
Dlatego wlasnie niektorych ludzi moglo wkurzyc Twoje pytanie :)
pozdrawiam
Gason