Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Wklejanie linków

0 views
Skip to first unread message

Roman

unread,
Aug 26, 2003, 2:34:45 PM8/26/03
to
Co zrobić, jak wklejany link nie mieści się w jednej linii?
Widnieje on wtedy jako nieaktywny, albo pierwsza część jest aktywna tylko.

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Roman O.

unread,
Aug 26, 2003, 3:38:26 PM8/26/03
to


Użytkownik "Roman" <n...@NOSPAM.gazeta.pl> napisał w wiadomości
news:big984$gj0$1...@inews.gazeta.pl...


> Co zrobić, jak wklejany link nie mieści się w jednej linii?
> Widnieje on wtedy jako nieaktywny, albo pierwsza część jest aktywna tylko.

Witam!
Skopiować ten połamany text i wkleić do wiersza adresu w przeglądarce lub
do start/uruchom i "OGNIA"
--
Roman
Nie wiesz? Zobacz tu:
http://pse.of.pl - faq grupy pl.soc.edukacja

Robert B.

unread,
Aug 27, 2003, 3:51:25 AM8/27/03
to
In big984$gj0$1...@inews.gazeta.pl,
Roman <n...@NOSPAM.gazeta.pl> typed:

> Co zrobić, jak wklejany link nie mieści się w jednej linii?
> Widnieje on wtedy jako nieaktywny, albo pierwsza część jest aktywna
> tylko.

Zmienić czytnik newsów na normalny, np. Forte Agent.
A w ogóle to NTG.

Drwal

unread,
Aug 27, 2003, 5:45:32 AM8/27/03
to
Dnia 2003-08-26 20:34, Użytkownik Roman napisał:
> Co zrobić, jak wklejany link nie mieści się w jednej linii?
> Widnieje on wtedy jako nieaktywny, albo pierwsza część jest aktywna tylko.

po 1. to ustawic zalamywanie linii po wiekszej ilosci znakow, nie wiem
czy na gazecie mozna to zrobic, wiec korzystaj chociazby z tego oe

n gnx cbmnglz gb agt wnx pubyren :|
--
Drwal GG:2006587 [ROT13!]qej...@b2.cy
zdjecie.moje.prv.pl /\ drwal.ws.prv.pl
D850MHZ,256MBSDRRAM \/ GF2MX64MB,MIDIt
[-DivineDragons-] VLO w Pń Pozdrawiam!

Cherokee gd

unread,
Aug 28, 2003, 4:51:56 PM8/28/03
to

Użytkownik "Roman" <n...@NOSPAM.gazeta.pl> napisał w wiadomości
news:big984$gj0$1...@inews.gazeta.pl...
> Co zrobić, jak wklejany link nie mieści się w jednej linii?
> Widnieje on wtedy jako nieaktywny, albo pierwsza część jest aktywna
tylko.

http://glinki.com/

pozdr

cherokee

0 new messages