--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
Użytkownik "Roman" <n...@NOSPAM.gazeta.pl> napisał w wiadomości
news:big984$gj0$1...@inews.gazeta.pl...
> Co zrobić, jak wklejany link nie mieści się w jednej linii?
> Widnieje on wtedy jako nieaktywny, albo pierwsza część jest aktywna tylko.
Witam!
Skopiować ten połamany text i wkleić do wiersza adresu w przeglądarce lub
do start/uruchom i "OGNIA"
--
Roman
Nie wiesz? Zobacz tu:
http://pse.of.pl - faq grupy pl.soc.edukacja
Zmienić czytnik newsów na normalny, np. Forte Agent.
A w ogóle to NTG.
po 1. to ustawic zalamywanie linii po wiekszej ilosci znakow, nie wiem
czy na gazecie mozna to zrobic, wiec korzystaj chociazby z tego oe
n gnx cbmnglz gb agt wnx pubyren :|
--
Drwal GG:2006587 [ROT13!]qej...@b2.cy
zdjecie.moje.prv.pl /\ drwal.ws.prv.pl
D850MHZ,256MBSDRRAM \/ GF2MX64MB,MIDIt
[-DivineDragons-] VLO w Pń Pozdrawiam!
pozdr
cherokee