Dnia 04-07-13 21:29, Użytkownik MichalZ napisał:
Pozyskanie drzewek z lasu jest zabronione. Tak dużych drzewek w
leśnictwie raczej nie kupisz, aczkolwiek możesz spróbować. Radzę
zadzwonić do najbliższego leśniczego i zapytać o szkółkę leśną.
- --
Pozdrowionka z buszu
(Na)Leśnik
- ------------------------------------------
GG:4742410 RLU:304850 www.forestlandia.com
- ------------------------------------------
"Kto chce udawać anioła,
robi się diabłem."
Pascal
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
Version: GnuPG v1.2.3-nr1 (Windows 98)
iD8DBQFA9Yy3T7/Kxh4jdgsRAh7GAJ9X8cfcPH/ErezYtLMETTU6YiWyCQCgwL4j
1ZXTDbLn1IGzmvSYPZBbNYY=
=wg8i
-----END PGP SIGNATURE-----
--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.sci.lesnictwo