Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Sosny z lasu na działkę.

258 views
Skip to first unread message

MichalZ

unread,
Jul 13, 2004, 3:29:17 PM7/13/04
to
Witam
Kupiłem działkę "leśną". Piszę w cudzysłowiu bo jest tam kilkanaście
drzewek. Chciałbym dosadzić kilkanaście sosen około 1 - 1,5 wysokości. Czy
drzewko przesadzone z lasu przyjmie się i ile może kosztować takie drzewko w
lesnictwie (jak najbliżej działkik).
Kiedy jest dobra pora na sadzenie?
pozdrawiam

NaLesnik

unread,
Jul 14, 2004, 4:07:03 PM7/14/04
to
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA1

Dnia 04-07-13 21:29, Użytkownik MichalZ napisał:

Pozyskanie drzewek z lasu jest zabronione. Tak dużych drzewek w
leśnictwie raczej nie kupisz, aczkolwiek możesz spróbować. Radzę
zadzwonić do najbliższego leśniczego i zapytać o szkółkę leśną.


- --

Pozdrowionka z buszu
(Na)Leśnik
- ------------------------------------------
GG:4742410 RLU:304850 www.forestlandia.com
- ------------------------------------------
"Kto chce udawać anioła,
robi się diabłem."

Pascal
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
Version: GnuPG v1.2.3-nr1 (Windows 98)

iD8DBQFA9Yy3T7/Kxh4jdgsRAh7GAJ9X8cfcPH/ErezYtLMETTU6YiWyCQCgwL4j
1ZXTDbLn1IGzmvSYPZBbNYY=
=wg8i
-----END PGP SIGNATURE-----

--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.sci.lesnictwo

DP

unread,
Aug 21, 2004, 4:55:09 AM8/21/04
to
Można przesadzać sosny, ale najlepiej małe (1-roczne). Z dużymi istnieje
duże ryzyko, że się nie przyjmą.


0 new messages