Piotr Gąsiorowski <
petrucch...@gazeta.pl> napisał(a):
> W dniu 2012-05-19 18:47, kk pisze:
> > Ateizm jako zagroĹźenie dla wolnoĹ ci przekonaĹ , czyli o dyskryminacji
> > amerykaĹ skiego biologa Dr. Geralda R.“Jerry’ego”
> > Bergmana
>
> "Bergman ma jednak na swym koncie kilka doktoratĂłw obronionych na
> renomowanych uczelniach (pamiÄ tajmy, Ĺźe doktorat jest najwyĹźszym
> stopniem naukowym w USA â pod wzglÄ dem wymagaĹ jest czymĹ poĹ rednim
> miÄ dzy polskim doktoratem i polskÄ habilitacjÄ ). Zdobycie kilku stopni
> doktorskich jest ewenementem na skalÄ Ĺ wiatowÄ ."
>
> Co to za pierdoĹ y? ZnĂłw nie sprawdziĹ eĹ faktĂłw przed przeklejeniem
> tekstu? *Ile dokĹ adnie* doktoratĂłw ma Bergman i jaka "renomowana
> uczelnia" daĹ a mu stopieĹ doktora w dziedzinie biologii? ZresztÄ nie
> wiem, czy wiesz, ale pewnie zainteresuje ciÄ fakt, Ĺźe ten mÄ czennik za
> wiarÄ nadzwyczaj nie lubi Ĺ wiadkĂłw Jehowy, prowadzi wrÄ cz krucjatÄ
> przeciwko nim i wiele z jego "naukowych publikacji" nosi tytuĹ y takie
> jak "Dlaczego Ĺ wiadkowie Jehowy majÄ problemy psychiczne". Dlatego teĹź
> amerykaĹ scy Ĺ J bardzo siÄ cieszÄ , Ĺźe sÄ d nie uznaĹ jego argumentĂłw
> UsuĹ tÄ wklejkÄ ze swoich stron, zanim twoi wspóŠbracia siÄ dowiedzÄ .
Noc nie będe usuwal. Mnie interesuje, co ma do powiedzenia na temat
biologii,a nie mojego wyznania. Odrobiles juz prace z syntazy ATP? NIE
SĄDZISZ, ZE CZAS POGAWĘDZIĆ?