Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Ateizm jako zagrożenie dla wolności przekonań

5 views
Skip to first unread message

kk

unread,
May 19, 2012, 12:47:24 PM5/19/12
to
Ateizm jako zagrożenie dla wolności przekonań, czyli o dyskryminacji
amerykańskiego biologa Dr. Geralda R. “Jerry’ego” Bergmana

http://bioslawek.wordpress.com/wp-admin/post.php?
post=1168&action=edit&message=6&postpost=v2

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

KK

unread,
May 19, 2012, 6:02:23 PM5/19/12
to
http://bioslawek.wordpress.com/2012/05/19/ateizm-jako-zagrozenie-dla-wolnosci-
przekonan-czyli-o-dyskryminacji-amerykanskiego-biologa-dr-geralda-r-jerryego-
bergmana/

Piotr Gąsiorowski

unread,
May 20, 2012, 5:44:03 PM5/20/12
to
W dniu 2012-05-19 18:47, kk pisze:
> Ateizm jako zagrożenie dla wolności przekonań, czyli o dyskryminacji
> amerykańskiego biologa Dr. Geralda R.“Jerry’ego”
> Bergmana

"Bergman ma jednak na swym koncie kilka doktoratów obronionych na
renomowanych uczelniach (pamiętajmy, że doktorat jest najwyższym
stopniem naukowym w USA – pod względem wymagań jest czymś pośrednim
między polskim doktoratem i polską habilitacją). Zdobycie kilku stopni
doktorskich jest ewenementem na skalę światową."

Co to za pierdoły? Znów nie sprawdziłeś faktów przed przeklejeniem
tekstu? *Ile dokładnie* doktoratów ma Bergman i jaka "renomowana
uczelnia" dała mu stopień doktora w dziedzinie biologii? Zresztą nie
wiem, czy wiesz, ale pewnie zainteresuje cię fakt, że ten męczennik za
wiarę nadzwyczaj nie lubi Świadków Jehowy, prowadzi wręcz krucjatę
przeciwko nim i wiele z jego "naukowych publikacji" nosi tytuły takie
jak "Dlaczego Świadkowie Jehowy mają problemy psychiczne". Dlatego też
amerykańscy ŚJ bardzo się cieszą, że sąd nie uznał jego argumentów w
sporze z Bowling Green State University.

http://www.seanet.com/~raines/papers.html

Usuń tę wklejkę ze swoich stron, zanim twoi współbracia się dowiedzą.

Piotr

nove...@nospam.gazeta.pl

unread,
May 21, 2012, 1:46:39 PM5/21/12
to
Piotr Gąsiorowski <petrucch...@gazeta.pl> napisał(a):

> W dniu 2012-05-19 18:47, kk pisze:
> > Ateizm jako zagroĹźenie dla wolnoĹ ci przekonaĹ , czyli o dyskryminacji
> > amerykaĹ skiego biologa Dr. Geralda R.&#8220;Jerry&#8217;ego&#8221;
> > Bergmana
>
> "Bergman ma jednak na swym koncie kilka doktoratĂłw obronionych na
> renomowanych uczelniach (pamiÄ tajmy, Ĺźe doktorat jest najwyĹźszym
> stopniem naukowym w USA â pod wzglÄ dem wymagaĹ jest czymĹ poĹ rednim
> miÄ dzy polskim doktoratem i polskÄ habilitacjÄ ). Zdobycie kilku stopni
> doktorskich jest ewenementem na skalÄ Ĺ wiatowÄ ."
>
> Co to za pierdoĹ y? ZnĂłw nie sprawdziĹ eĹ faktĂłw przed przeklejeniem
> tekstu? *Ile dokĹ adnie* doktoratĂłw ma Bergman i jaka "renomowana
> uczelnia" daĹ a mu stopieĹ doktora w dziedzinie biologii? ZresztÄ nie
> wiem, czy wiesz, ale pewnie zainteresuje ciÄ fakt, Ĺźe ten mÄ czennik za
> wiarÄ nadzwyczaj nie lubi Ĺ wiadkĂłw Jehowy, prowadzi wrÄ cz krucjatÄ
> przeciwko nim i wiele z jego "naukowych publikacji" nosi tytuĹ y takie
> jak "Dlaczego Ĺ wiadkowie Jehowy majÄ problemy psychiczne". Dlatego teĹź
> amerykaĹ scy Ĺ J bardzo siÄ cieszÄ , Ĺźe sÄ d nie uznaĹ jego argumentĂłw
w
> sporze z Bowling Green State University.
>
> http://www.seanet.com/~raines/papers.html
>
> UsuĹ tÄ wklejkÄ ze swoich stron, zanim twoi wspóŠbracia siÄ dowiedzÄ .

Noc nie będe usuwal. Mnie interesuje, co ma do powiedzenia na temat
biologii,a nie mojego wyznania. Odrobiles juz prace z syntazy ATP? NIE
SĄDZISZ, ZE CZAS POGAWĘDZIĆ?

Piotr Gąsiorowski

unread,
May 21, 2012, 3:23:00 PM5/21/12
to
W dniu 2012-05-21 19:46, nove...@NOSPAM.gazeta.pl pisze:

> Noc nie będe usuwal. Mnie interesuje, co ma do powiedzenia na temat
> biologii,a nie mojego wyznania.

Na temat biologii nic nie ma do powiedzenia.

> Odrobiles juz prace z syntazy ATP? NIE
> SĄDZISZ, ZE CZAS POGAWĘDZIĆ?

Odrobiłem, ale dyskusją z tobą nie jestem zainteresowany.

Piotr

kk

unread,
May 21, 2012, 7:33:11 PM5/21/12
to
0 new messages