--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
Raczej Castorama niż Obi, Praktikera za bardzo nie znam, a możesz jeszcze
poczekać aż otworzą Leroy Merlin - w sumie Obi, Castorama i Leroy Merlin
stoją po sąsiedzku, więc się nie najeździsz.
Pozdrawiam
Pooh
Castorama jest tańsza od Praktikera - szczególnie jeśli chodzi o farby...z
tym akurat jestem na bieżąco.
Aga
Castorama i Obi ceny na porównyalnym poziomie. Praktiker droższy.
Uwaga przy kupowaniu 'dupereli'! Niektóre towary drobnicowe we
wszystkich powyższych są dużo droższe niż w zwykłych sklepach czy
hurtowniach.
Bartek
W Castoramie większy wybór i łatwiej znaleźć pracownika niż w Obi.
Pozdrawiam
Pooh