Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

<GDZIE zakupy na remont mieszkania?>

0 views
Skip to first unread message

Krzysztof

unread,
Nov 17, 2003, 2:55:54 AM11/17/03
to
Do lutego muszę wyremontować mieszkanko.Mam pytanie dotyczące naszych
wrocławskich marketów.Może Ktoś z Was ostatnio robił taki remoncik--potrzebuję
troche kolorowych farb, kasetonów, tapet i różnego rodzaju dodatków i
tp.dupereli.POzostaje tylko pytanie GDZIE? Żeby sie nie najeździć i w miare
tanio to zrobić.Castorama,Obi,Praktiker???A może coś innego? Proszę o poradę
jeżeli ktoś może pomóc.
Dzięki

--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

Pooh

unread,
Nov 17, 2003, 4:44:58 AM11/17/03
to
Użytkownik "Krzysztof" <knie...@WYTNIJTOpoczta.onet.pl> napisał w
wiadomości news:640e.000000...@newsgate.onet.pl...

>Castorama,Obi,Praktiker???A może coś innego? Proszę o poradę

Raczej Castorama niż Obi, Praktikera za bardzo nie znam, a możesz jeszcze
poczekać aż otworzą Leroy Merlin - w sumie Obi, Castorama i Leroy Merlin
stoją po sąsiedzku, więc się nie najeździsz.

Pozdrawiam
Pooh

Gaja

unread,
Nov 17, 2003, 7:29:37 AM11/17/03
to
>
> Raczej Castorama niż Obi, Praktikera za bardzo nie znam,


Castorama jest tańsza od Praktikera - szczególnie jeśli chodzi o farby...z
tym akurat jestem na bieżąco.
Aga

BartekP

unread,
Nov 17, 2003, 8:49:17 AM11/17/03
to
Krzysztof wrote:
> Do lutego muszę wyremontować mieszkanko.Mam pytanie dotyczące naszych
> wrocławskich marketów.Może Ktoś z Was ostatnio robił taki
> remoncik--potrzebuję troche kolorowych farb, kasetonów, tapet i
> różnego rodzaju dodatków i tp.dupereli.POzostaje tylko pytanie GDZIE?
> Żeby sie nie najeździć i w miare tanio to
> zrobić.Castorama,Obi,Praktiker???A może coś innego? Proszę o poradę
> jeżeli ktoś może pomóc.

Castorama i Obi ceny na porównyalnym poziomie. Praktiker droższy.
Uwaga przy kupowaniu 'dupereli'! Niektóre towary drobnicowe we
wszystkich powyższych są dużo droższe niż w zwykłych sklepach czy
hurtowniach.

Bartek


Pooh

unread,
Nov 17, 2003, 11:01:18 AM11/17/03
to
Użytkownik "BartekP" <plxa...@sneakemail.com> napisał w wiadomości
news:bpajlp$epl$1...@news.onet.pl...

> Castorama i Obi ceny na porównyalnym poziomie. Praktiker droższy.

W Castoramie większy wybór i łatwiej znaleźć pracownika niż w Obi.

Pozdrawiam
Pooh

0 new messages