Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Konwoj policyjny

0 views
Skip to first unread message

Tomek_G

unread,
May 23, 2002, 7:37:51 AM5/23/02
to
Czy ktos wie do kad te konwoje policyjne codziennie rano i po pol Połczyńska
jeżdza?
pzdr...


Gielu

unread,
May 23, 2002, 8:02:41 AM5/23/02
to
> Czy ktos wie do kad te konwoje policyjne codziennie rano i po pol
Połczyńska
> jeżdza?

Do jakiegos pierdla po wiezniow na rozprawy ale nie wiem do jakiego
dokladnie.

Gielu


chester00

unread,
May 23, 2002, 8:04:49 AM5/23/02
to

Ja wiem, ja wiem....

Jezdza do sadow na Starym Bemowie.

Pozdrawiam
Chester00


Józef Pryzma

unread,
May 23, 2002, 8:05:45 AM5/23/02
to

Użytkownik "chester00" <ches...@tlen.pl> napisał w wiadomości
news:acilt1$gas$1...@news.tpi.pl...

> > Czy ktos wie do kad te konwoje policyjne codziennie rano i po pol
> Połczyńska
> > jeżdza?
> > pzdr...
> >
>
> Ja wiem, ja wiem....
>
> Jezdza do sadow na Starym Bemowie.

A dokladnie na Grotach, na ul. Kocjana.

Jozef


MateuszW

unread,
May 23, 2002, 8:14:34 AM5/23/02
to

Do dawnych Jednostek Nadwislanskich przy Lazurowej ... ta boczna sie jakos
nazywa ale nie pamietam jak :)
--
Mattik (vel MateuszW)D


Michał Kowalski

unread,
May 23, 2002, 8:11:50 AM5/23/02
to
Użytkownik chester00, pisząc spod adresu <ches...@tlen.pl>,
napisał(a):

>> Czy ktos wie do kad te konwoje policyjne codziennie rano i po pol
>> Połczyńska jeżdza?
>> pzdr...
>>
>
> Ja wiem, ja wiem....
>
> Jezdza do sadow na Starym Bemowie.
>

Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w Warszawie:-)

--
Michał Kowalski
chris...@qdnet.pl
http://strateg.preetar.com/ ---> Symulacyjna gra ekonomiczna


Szuwaks

unread,
May 23, 2002, 8:45:53 AM5/23/02
to
Witam,
Użytkownik "MateuszW" <mat...@wp.pl> napisał w wiadomości
news:acimfd$8ud$1...@post.polcard.com.pl...

> Do dawnych Jednostek Nadwislanskich przy Lazurowej ... ta boczna sie jakos
> nazywa ale nie pamietam jak :)

Zadna boczna.
Wlasnie na Kocjana -:)

Pozdrawiam
Szuwaks


Szuwaks

unread,
May 23, 2002, 8:46:28 AM5/23/02
to
Witam,
Użytkownik "Michał Kowalski" <chris...@qdnet.pl> napisał w wiadomości
news:3cecdcc3$1...@news.vogel.pl...

> Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w
Warszawie:-)

A dlaczego najdluzsza (Michal nie odpowiadaj -:)))

Pozdrawiam
Szuwaks


Piotr Piotrowski

unread,
May 23, 2002, 8:44:51 AM5/23/02
to

Użytkownik "Józef Pryzma" <pry...@astercity.net> napisał w wiadomości
news:acilun$1bjd$1...@pingwin.acn.pl...

Swoja droga sa niezwykle punktualni. Zawsze mijaja skrzyzowanie z Powstancow
miedzy 7:40 a 7:50 :) Pewnie jada na 8:00 ;)

PP


MateuszW

unread,
May 23, 2002, 8:50:03 AM5/23/02
to
O widzisz ... mowilem, ze sie jakos nazywa ... jak to nie boczna? Boczna od
Lazurowej :) Co z tego, ze tam 113 i 149 jezdza ;)

--
Mattik (vel MateuszW)


JP

unread,
May 23, 2002, 9:04:24 AM5/23/02
to
Użytkownik "Szuwaks" <szu...@go2.pl> napisał w wiadomości
news:acinpo$33k$1...@news.tpi.pl...

ja wiem, ja wiem:-)
bo biegnie (a właściwie biegła) z Warszawy pod Moskwę:-)
niestety, tej ostatniej już nie ma...:-(
--
pozdrawiam
JP


Michał Kowalski

unread,
May 23, 2002, 9:08:17 AM5/23/02
to
Użytkownik JP, pisząc spod adresu <USUN_TO...@wp.pl>, napisał(a):

>>> Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w
>>> Warszawie:-)
>>
>> A dlaczego najdluzsza (Michal nie odpowiadaj -:)))
> ja wiem, ja wiem:-)
> bo biegnie (a właściwie biegła) z Warszawy pod Moskwę:-)

Pudło:-)

chester00

unread,
May 23, 2002, 9:12:05 AM5/23/02
to
Tak na marginesie, to wolalbym do tych sadow jechac wiezniarka, niz tluc
sie dwoma autobusami, z ktorych jeden kursuje co pol godziny i naogol jest
to model krotki starego ikarusa.

pozdrawiam
Chester00


chester00

unread,
May 23, 2002, 9:14:42 AM5/23/02
to
> ja wiem, ja wiem:-)

wyczuwam nabijanie sie z kogos...


Axel

unread,
May 23, 2002, 9:27:47 AM5/23/02
to

"Michał Kowalski" <chris...@qdnet.pl> wrote in message
news:3cecdcc3$1...@news.vogel.pl...

> Użytkownik chester00, pisząc spod adresu <ches...@tlen.pl>,
> napisał(a):
>
> >> Czy ktos wie do kad te konwoje policyjne codziennie rano i po pol
> >> Połczyńska jeżdza?
>
> Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w
Warszawie:-)
>
Chyba tych samych widuje na Trasie Lazienkowskiej w okolicach Skry rano (na
szczesci jada w przeciwnym kierunku niz ja ;-)))

Axel


Axel

unread,
May 23, 2002, 9:29:27 AM5/23/02
to

"Szuwaks" <szu...@go2.pl> wrote in message news:acinpo$33k$1...@news.tpi.pl...
> Witam,

>
> > Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w
> Warszawie:-)
>
> A dlaczego najdluzsza (Michal nie odpowiadaj -:)))
>
To od razu drugie pytanie (z gatunku przestarzalych, czyli max lata 80-te):

Jaki jest najwyzszy budynek w Warszawie i dlaczego?

Axel


MateuszW

unread,
May 23, 2002, 9:25:54 AM5/23/02
to
Kochany ... Ty zes tam nigdy chyba nie jechal w weekend ... jak jezdzilo
takie bzdzidlo Isuzu jako 149 ... to dopiero byla frajda ... Zawieszenie jak
w taczce, tam droga "rowna" ;). W srodku autobusu krzesla plastikowe slabej
jakosci. No i jeden podskok a krzeselko w pyl szlo :) ... sam osobiscie
jedno zlamalem :( (no coz - do lekkich nie naleze ale zeby az tak?????) :)

--
Mattik (vel MateuszW)


chester00

unread,
May 23, 2002, 9:47:10 AM5/23/02
to
> Kochany ... Ty zes tam nigdy chyba nie jechal w weekend ...

W weekend nie zdarzalo mi sie, ale czasem dojezdzam nim do szkoly w
przeciwnym kierunku niz do sadow.

>jak jezdzilo takie bzdzidlo Isuzu jako 149 ... to dopiero byla frajda ...

No tu musze przyznac racje, czasem zdarzaja sie jakies kursy ekstra z
zagramanicznymi maszynami.

>No i jeden podskok a krzeselko w pyl szlo :) ... sam osobiscie
> jedno zlamalem :(

Ty wandalu!!!


Chester00


Szuwaks

unread,
May 23, 2002, 10:15:30 AM5/23/02
to
Witam,
Użytkownik "MateuszW" <mat...@wp.pl> napisał w wiadomości
news:aciohv$b9a$1...@post.polcard.com.pl...

> jak to nie boczna? Boczna od
> Lazurowej :)

Cos Ty, to Lazurowa jest boczna od Kocjana -:)))

Pozdrawiam
Szuwaks


chester00

unread,
May 23, 2002, 10:11:25 AM5/23/02
to
> Cos Ty, to Lazurowa jest boczna od Kocjana -:)))
>

Ach Ci Warszawiacy ;)))

pozdrawiam
Chester00


JP

unread,
May 23, 2002, 10:14:34 AM5/23/02
to
Użytkownik "Michał Kowalski" <chris...@qdnet.pl> napisał w wiadomości
news:3cece...@news.vogel.pl...

> Użytkownik JP, pisząc spod adresu <USUN_TO...@wp.pl>, napisał(a):
>
> >>> Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w
> >>> Warszawie:-)
> >>
> >> A dlaczego najdluzsza (Michal nie odpowiadaj -:)))
> > ja wiem, ja wiem:-)
> > bo biegnie (a właściwie biegła) z Warszawy pod Moskwę:-)
>
> Pudło:-)
>
no to się poddaję. Czy może chodzi Wam o jakąś aluzję do tego, że można tam
długo siedzieć;-)?

--
pozdrawiam
JP


JP

unread,
May 23, 2002, 10:15:14 AM5/23/02
to
Użytkownik "chester00" <ches...@tlen.pl> napisał w wiadomości
news:acipvt$kpk$1...@news.tpi.pl...

> > ja wiem, ja wiem:-)
>
> wyczuwam nabijanie sie z kogos...

Pudło, po prostu wczuwam się w konwencję ;-)

--
pozdrawiam
JP


chester00

unread,
May 23, 2002, 10:19:25 AM5/23/02
to
> Pudło, po prostu wczuwam się w konwencję ;-)
>

no a juz myslalem, ze mam racje

Chester00


Tomek J

unread,
May 23, 2002, 10:26:09 AM5/23/02
to

> No tu musze przyznac racje, czasem zdarzaja sie jakies kursy ekstra z
> zagramanicznymi maszynami.

Qrde ;), masz coś do Ikarusów? :) IMHO są to najlepsze autobusy w Warszawie
jak nie w Polsce...
A było nie było są one zagraniczne, bo z Węgier...

Michał Kowalski

unread,
May 23, 2002, 10:38:39 AM5/23/02
to
Użytkownik JP, pisząc spod adresu <USUN_TO...@wp.pl>, napisał(a):

>>>>> Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w
>>>>> Warszawie:-)
>>>>
>>>> A dlaczego najdluzsza (Michal nie odpowiadaj -:)))
>>> ja wiem, ja wiem:-)
>>> bo biegnie (a właściwie biegła) z Warszawy pod Moskwę:-)
>>
>> Pudło:-)
>>
> no to się poddaję. Czy może chodzi Wam o jakąś aluzję do tego, że
> można tam długo siedzieć;-)?

No:-) Niektórzy jak wchodzili w Rakowiecką to wychodzili dopiero po 20
latach:-)

Adam Płaszczyca

unread,
May 23, 2002, 12:18:43 PM5/23/02
to
Tomek_G <tom...@pie.edu.pl> wrote:
> Czy ktos wie do kad te konwoje policyjne codziennie rano i po pol Połczyńska

Nie, nie jeżdżą do Kąd. Nawet nie wiem gdzie są Kędy.

--
___________ (R)
/_ _______ Adam 'Trzypion' Płaszczyca (+48 608) 093 026
___/ /_ ___ ul. Ludwiki 1 m. 74, 01-226 Warszawa
_______/ /_ IRC: _555, http://mike.oldfield.org.pl/
___________/ mail: _5...@irc.pl UIN: 4098313

chester00

unread,
May 23, 2002, 3:29:35 PM5/23/02
to

> Nie, nie jeżdżą do Kąd. Nawet nie wiem gdzie są Kędy.

Chodzilo o sąd, a nie kąd!!!! ;)

Chester00


Józef Pryzma

unread,
May 23, 2002, 5:55:05 PM5/23/02
to

Użytkownik "Szuwaks" <szu...@go2.pl> napisał w wiadomości
news:acit0m$h8l$1...@news.tpi.pl...

Przeciez tam juz nie ma Lazurowej, tylko od torow kolejowych jest gen.
Sylwestra Kaliskiego.

Jozef


Konrad Brywczyński

unread,
May 23, 2002, 7:04:42 PM5/23/02
to
Użytkownik <chris...@qdnet.pl> napisał(a):

> No:-) Niektórzy jak wchodzili w Rakowiecką to wychodzili dopiero po
> 20 latach:-)

Niekrtórzy jak weszli, to do dziś można tylko typować, gdzie ich
pochowano. :-(

--
Konrad J. Brywczyński No use to complain
kon...@brywczynski.tk If you're caught out in the rain
www.brywczynski.tk Your mother's quite insane
UIN:27412398 Cat food cat food cat food again

Przemyslaw Popielarski

unread,
May 23, 2002, 6:37:04 PM5/23/02
to
Józef Pryzma <pry...@astercity.net> wrote:
>> Cos Ty, to Lazurowa jest boczna od Kocjana -:)))
>
> Przeciez tam juz nie ma Lazurowej, tylko od torow kolejowych jest gen.
> Sylwestra Kaliskiego.

Na dwoch moich planach jest, ze Lazurowa idzie az do Kocjana.

--
./ premax
./ pre...@hot.pl
./ koniec i bomba, a kto czytal ten traba. w.g.


Ryszard Rączkowski

unread,
May 23, 2002, 9:09:51 PM5/23/02
to
"Józef Pryzma" <pry...@astercity.net> napisał:


> Przeciez tam juz nie ma Lazurowej,
> tylko od torow kolejowych jest gen. Sylwestra Kaliskiego.

Drobna errata: Owszem, od torów ale.... tramwajowych.
Linia kolejowa przecina Lazurową na wysokości ulicy Narwik* zaś
Kaliskiego zaczyna się bardziej na północ, po skrzyżowaniu z Kocjana
zaraz dalej masz ukośny przejazd przez jednotor(!) tramwaju linii 20.
TAM zaczyna się Kaliskiego.
Na wysokości Fortu Blizne (na sprzedaż www.amw.com.pl/) i Dywizjonu 303
jest jeszcze Lazurowa.

Tak na marginesie, to tuż przed skrzyżowaniem z Kocjana (jadąc od
Górczewskiej) po lewej stronie za Fortem Blizne buduje się nowe osiedle.
Zastanawiam się, jak nazwą nową ulicę (no, uliczkę :-) idącą do tych
bloków.

* Pamiętać należy, że wbrew planom miasta składa się ona z dwóch części.

Rico - ze Starego Bemowa.

MateuszW

unread,
May 24, 2002, 2:43:05 AM5/24/02
to
Szuwaks, to Ty z tamtych okolic jestes czy jak??????? ;)

--
Mattik (vel MateuszW)


Szuwaks

unread,
May 24, 2002, 5:08:24 AM5/24/02
to
Witam,
Użytkownik "MateuszW" <mat...@wp.pl> napisał w wiadomości
news:ackndr$fre$1...@post.polcard.com.pl...

> Szuwaks, to Ty z tamtych okolic jestes czy jak??????? ;)

Na ulicy Kocjana, dokladnie tam, gdzie teraz jest Sad Grodzki, byly kiedys
dwie jednostki wojskowe.
NJW MSW (Nadwislanskie Jednostki Wojskowe Ministerstwa Spraw Wewnetrznych).
Pulk Lotnictwa Lacznikoweego oraz Samodzielny Batalion Inzynieryjno
Budowlany.
Sluzylem w tym drugim, czyli bylem tak zwanym Bibolem i Koniarzem (nazwa
pochodzila od butow jakie nosilismy do wyjsciowych mundurow).
Kiedys ta formacja nazywala sie KBW (Korpus Bezpieczenstwa Publicznego)
Nie bylo to ogolnie lubiane wojsko, ale mundury byly bardzo ladne (wzory
przedwojenne).
Przydzielono mnie tam do sluzby zasadniczej i choc mialem tramwajem linii 20
do domu 10 minut, na przepustce bylem 0 (zero) razy. -:)
Straszna podpadziocha polityczna bylem -:)
Musialem wiec chodzic na lewizny -:) (samowolki)

Pozdrawiam
Szuwaks

Przemyslaw Popielarski

unread,
May 24, 2002, 7:25:33 AM5/24/02
to
Szuwaks <szu...@go2.pl> wrote:
> Kiedys ta formacja nazywala sie KBW (Korpus Bezpieczenstwa
> Publicznego)

Jakos mi ten skrot nie matchuje nazwy :-)

> Przydzielono mnie tam do sluzby zasadniczej i choc mialem tramwajem
> linii 20 do domu 10 minut, na przepustce bylem 0 (zero) razy. -:)

E, do Kercelaka to tak ze 20 minutek...

Szuwaks

unread,
May 24, 2002, 8:09:16 AM5/24/02
to
Witam,
Użytkownik "Przemyslaw Popielarski" <pre...@hot.pl> napisał w wiadomości
news:3cee...@news.home.net.pl...

> > Kiedys ta formacja nazywala sie KBW (Korpus Bezpieczenstwa
> > Publicznego)
> Jakos mi ten skrot nie matchuje nazwy :-)

Wewnetrznego oczywiscie -:))

> > mialem tramwajem
> > linii 20 do domu 10 minut, na przepustce bylem 0 (zero) razy. -:)
> E, do Kercelaka to tak ze 20 minutek...

Na Mlynarska przy Zytniej? -:))
No moze 12.50 -:)

Pozdrawiam
Szuwaks


rudziaFFka

unread,
May 24, 2002, 10:20:58 AM5/24/02
to

Axel o wymiarach sprawiedliwości:
>
(...)

> Jaki jest najwyzszy budynek w Warszawie i dlaczego?
>

Sądu, jak sama nazwa wykazuje
':]

serdeczności:)
Żoliborz

Axel

unread,
May 25, 2002, 5:29:01 PM5/25/02
to

Użytkownik "rudziaFFka" <ru...@nospamemes.pl> napisał w wiadomości
news:acli23$ljg$1...@news.tpi.pl...

>
> Axel o wymiarach sprawiedliwości:
> >
> (...)
> > Jaki jest najwyzszy budynek w Warszawie i dlaczego?
> >
>
> Sądu, jak sama nazwa wykazuje
> ':]
Eeee tam - najwyzszym budynkiem w Warszawie jest (no teraz, to "byl") Palac
Mostowskich
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Bo z juz z piwnicy Syberie widac....

Pozdrawiam

Axel


0 new messages