Do jakiegos pierdla po wiezniow na rozprawy ale nie wiem do jakiego
dokladnie.
Gielu
Ja wiem, ja wiem....
Jezdza do sadow na Starym Bemowie.
Pozdrawiam
Chester00
A dokladnie na Grotach, na ul. Kocjana.
Jozef
>> Czy ktos wie do kad te konwoje policyjne codziennie rano i po pol
>> Połczyńska jeżdza?
>> pzdr...
>>
>
> Ja wiem, ja wiem....
>
> Jezdza do sadow na Starym Bemowie.
>
Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w Warszawie:-)
--
Michał Kowalski
chris...@qdnet.pl
http://strateg.preetar.com/ ---> Symulacyjna gra ekonomiczna
> Do dawnych Jednostek Nadwislanskich przy Lazurowej ... ta boczna sie jakos
> nazywa ale nie pamietam jak :)
Zadna boczna.
Wlasnie na Kocjana -:)
Pozdrawiam
Szuwaks
> Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w
Warszawie:-)
A dlaczego najdluzsza (Michal nie odpowiadaj -:)))
Pozdrawiam
Szuwaks
Swoja droga sa niezwykle punktualni. Zawsze mijaja skrzyzowanie z Powstancow
miedzy 7:40 a 7:50 :) Pewnie jada na 8:00 ;)
PP
--
Mattik (vel MateuszW)
ja wiem, ja wiem:-)
bo biegnie (a właściwie biegła) z Warszawy pod Moskwę:-)
niestety, tej ostatniej już nie ma...:-(
--
pozdrawiam
JP
>>> Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w
>>> Warszawie:-)
>>
>> A dlaczego najdluzsza (Michal nie odpowiadaj -:)))
> ja wiem, ja wiem:-)
> bo biegnie (a właściwie biegła) z Warszawy pod Moskwę:-)
Pudło:-)
pozdrawiam
Chester00
wyczuwam nabijanie sie z kogos...
Axel
Jaki jest najwyzszy budynek w Warszawie i dlaczego?
Axel
--
Mattik (vel MateuszW)
W weekend nie zdarzalo mi sie, ale czasem dojezdzam nim do szkoly w
przeciwnym kierunku niz do sadow.
>jak jezdzilo takie bzdzidlo Isuzu jako 149 ... to dopiero byla frajda ...
No tu musze przyznac racje, czasem zdarzaja sie jakies kursy ekstra z
zagramanicznymi maszynami.
>No i jeden podskok a krzeselko w pyl szlo :) ... sam osobiscie
> jedno zlamalem :(
Ty wandalu!!!
Chester00
Cos Ty, to Lazurowa jest boczna od Kocjana -:)))
Pozdrawiam
Szuwaks
Ach Ci Warszawiacy ;)))
pozdrawiam
Chester00
--
pozdrawiam
JP
Pudło, po prostu wczuwam się w konwencję ;-)
--
pozdrawiam
JP
no a juz myslalem, ze mam racje
Chester00
> No tu musze przyznac racje, czasem zdarzaja sie jakies kursy ekstra z
> zagramanicznymi maszynami.
Qrde ;), masz coś do Ikarusów? :) IMHO są to najlepsze autobusy w Warszawie
jak nie w Polsce...
A było nie było są one zagraniczne, bo z Węgier...
>>>>> Bardzo często śmigają rano z Rakowieckiej (najdłuższej ulicy w
>>>>> Warszawie:-)
>>>>
>>>> A dlaczego najdluzsza (Michal nie odpowiadaj -:)))
>>> ja wiem, ja wiem:-)
>>> bo biegnie (a właściwie biegła) z Warszawy pod Moskwę:-)
>>
>> Pudło:-)
>>
> no to się poddaję. Czy może chodzi Wam o jakąś aluzję do tego, że
> można tam długo siedzieć;-)?
No:-) Niektórzy jak wchodzili w Rakowiecką to wychodzili dopiero po 20
latach:-)
Nie, nie jeżdżą do Kąd. Nawet nie wiem gdzie są Kędy.
--
___________ (R)
/_ _______ Adam 'Trzypion' Płaszczyca (+48 608) 093 026
___/ /_ ___ ul. Ludwiki 1 m. 74, 01-226 Warszawa
_______/ /_ IRC: _555, http://mike.oldfield.org.pl/
___________/ mail: _5...@irc.pl UIN: 4098313
Chodzilo o sąd, a nie kąd!!!! ;)
Chester00
Przeciez tam juz nie ma Lazurowej, tylko od torow kolejowych jest gen.
Sylwestra Kaliskiego.
Jozef
> No:-) Niektórzy jak wchodzili w Rakowiecką to wychodzili dopiero po
> 20 latach:-)
Niekrtórzy jak weszli, to do dziś można tylko typować, gdzie ich
pochowano. :-(
--
Konrad J. Brywczyński No use to complain
kon...@brywczynski.tk If you're caught out in the rain
www.brywczynski.tk Your mother's quite insane
UIN:27412398 Cat food cat food cat food again
Na dwoch moich planach jest, ze Lazurowa idzie az do Kocjana.
--
./ premax
./ pre...@hot.pl
./ koniec i bomba, a kto czytal ten traba. w.g.
> Przeciez tam juz nie ma Lazurowej,
> tylko od torow kolejowych jest gen. Sylwestra Kaliskiego.
Drobna errata: Owszem, od torów ale.... tramwajowych.
Linia kolejowa przecina Lazurową na wysokości ulicy Narwik* zaś
Kaliskiego zaczyna się bardziej na północ, po skrzyżowaniu z Kocjana
zaraz dalej masz ukośny przejazd przez jednotor(!) tramwaju linii 20.
TAM zaczyna się Kaliskiego.
Na wysokości Fortu Blizne (na sprzedaż www.amw.com.pl/) i Dywizjonu 303
jest jeszcze Lazurowa.
Tak na marginesie, to tuż przed skrzyżowaniem z Kocjana (jadąc od
Górczewskiej) po lewej stronie za Fortem Blizne buduje się nowe osiedle.
Zastanawiam się, jak nazwą nową ulicę (no, uliczkę :-) idącą do tych
bloków.
* Pamiętać należy, że wbrew planom miasta składa się ona z dwóch części.
Rico - ze Starego Bemowa.
--
Mattik (vel MateuszW)
Na ulicy Kocjana, dokladnie tam, gdzie teraz jest Sad Grodzki, byly kiedys
dwie jednostki wojskowe.
NJW MSW (Nadwislanskie Jednostki Wojskowe Ministerstwa Spraw Wewnetrznych).
Pulk Lotnictwa Lacznikoweego oraz Samodzielny Batalion Inzynieryjno
Budowlany.
Sluzylem w tym drugim, czyli bylem tak zwanym Bibolem i Koniarzem (nazwa
pochodzila od butow jakie nosilismy do wyjsciowych mundurow).
Kiedys ta formacja nazywala sie KBW (Korpus Bezpieczenstwa Publicznego)
Nie bylo to ogolnie lubiane wojsko, ale mundury byly bardzo ladne (wzory
przedwojenne).
Przydzielono mnie tam do sluzby zasadniczej i choc mialem tramwajem linii 20
do domu 10 minut, na przepustce bylem 0 (zero) razy. -:)
Straszna podpadziocha polityczna bylem -:)
Musialem wiec chodzic na lewizny -:) (samowolki)
Pozdrawiam
Szuwaks
Jakos mi ten skrot nie matchuje nazwy :-)
> Przydzielono mnie tam do sluzby zasadniczej i choc mialem tramwajem
> linii 20 do domu 10 minut, na przepustce bylem 0 (zero) razy. -:)
E, do Kercelaka to tak ze 20 minutek...
> > Kiedys ta formacja nazywala sie KBW (Korpus Bezpieczenstwa
> > Publicznego)
> Jakos mi ten skrot nie matchuje nazwy :-)
Wewnetrznego oczywiscie -:))
> > mialem tramwajem
> > linii 20 do domu 10 minut, na przepustce bylem 0 (zero) razy. -:)
> E, do Kercelaka to tak ze 20 minutek...
Na Mlynarska przy Zytniej? -:))
No moze 12.50 -:)
Pozdrawiam
Szuwaks
Sądu, jak sama nazwa wykazuje
':]
serdeczności:)
Żoliborz
Pozdrawiam
Axel