"Szklarnia" w G.Mokotów już nie istnieje...
Pilne
pozdro
EC
> Pytanko więc, gdzie się teraz kupuje szkło z Krosna?
Sklep z Krosnem jest chyba na Puławskiej róg Olszewskiej.
--
Konrad J. Brywczyński Riding on a unicorn
kon...@brywczynski.tk Stranded in my mind
www.brywczynski.tk Electric raven met me there
GG:1528179 To see what we could find
zajac77
Użytkownik "Ed Colanski" <eco...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:arjdg3$af3$1...@news2.ipartners.pl...
> Pytanko więc, gdzie się teraz kupuje szkło z Krosna? Gdzie jest niezły
> asortyment?
w LANDzie bodaj jest, przy metrze służew
Ale czy mają niezły asortyment to nie wiem bo to rzecz względna,
ja kupiłem to co chciałem :)
Sierp
--
Nieoficjalne FAQ grupy pl.comp.networking
http://sierp.net/faq
>Pytanko więc, gdzie się teraz kupuje szkło z Krosna? Gdzie jest niezły
>asortyment?
Szkło z Krosna kupuje się z samochodu na stacji benzynowej PP między
Tomaszowem Mazowieckim a Piotrkowem Trybunalskim :-))
--
Pozdrawiam - Dariusz Niemczyński je...@irc.pl
http://jerzu.lubi.luftbrandzlung.org - strona domowa
http://zloty.autokacik.pl - zloty Internetowych Klubów Moto
ICQ UIN 3867037 GG 129280
>On Thu, 21 Nov 2002 20:52:34 +0100, Ed Colanski
><eco...@poczta.onet.pl> wrote:
>
>>Pytanko więc, gdzie się teraz kupuje szkło z Krosna? Gdzie jest niezły
>>asortyment?
>
>Szkło z Krosna kupuje się z samochodu na stacji benzynowej PP między
>Tomaszowem Mazowieckim a Piotrkowem Trybunalskim :-))
Albo na parkingu przy przejściu granicznym na Słowację w Barwinku
;-)))
Zdrówko
--
Maciek 'Babcia' Dobosz
Warszawski Klub Paintballowy "Ranger"
N.A.S.K. Nieudolny Administrator Sieci Komputerowej
http://paintball.info.pl/