Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

sklep z kieliszkami

0 views
Skip to first unread message

Ed Colanski

unread,
Nov 21, 2002, 2:52:34 PM11/21/02
to
Cześć
przeżyłem dzisiaj pewne rozczarowanie, bo mój ulubiony sklep ze szkłem
artystycznym na Pięknej, vis a vis centrali TPSA nie posiadał serii
kieliszków do Martini, takich jak tam zawsze kupowałem.
Pytanko więc, gdzie się teraz kupuje szkło z Krosna? Gdzie jest niezły
asortyment?

"Szklarnia" w G.Mokotów już nie istnieje...

Pilne

pozdro
EC

Konrad Brywczyński

unread,
Nov 21, 2002, 5:51:28 PM11/21/02
to
Ed Colanski <eco...@poczta.onet.pl> w
<news:arjdg3$af3$1...@news2.ipartners.pl> napisał(a):

> Pytanko więc, gdzie się teraz kupuje szkło z Krosna?

Sklep z Krosnem jest chyba na Puławskiej róg Olszewskiej.

--
Konrad J. Brywczyński Riding on a unicorn
kon...@brywczynski.tk Stranded in my mind
www.brywczynski.tk Electric raven met me there
GG:1528179 To see what we could find

zajac77

unread,
Nov 22, 2002, 2:55:29 AM11/22/02
to
sporo kieliszkow krosna jest w Makro w alejach

zajac77


Użytkownik "Ed Colanski" <eco...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:arjdg3$af3$1...@news2.ipartners.pl...

Sierp

unread,
Nov 22, 2002, 12:38:39 PM11/22/02
to
Dnia Thu, 21 Nov 2002 20:52:34 +0100
Ed Colanski <eco...@poczta.onet.pl> naskrobał(a):

> Pytanko więc, gdzie się teraz kupuje szkło z Krosna? Gdzie jest niezły
> asortyment?

w LANDzie bodaj jest, przy metrze służew
Ale czy mają niezły asortyment to nie wiem bo to rzecz względna,
ja kupiłem to co chciałem :)

Sierp

--
Nieoficjalne FAQ grupy pl.comp.networking
http://sierp.net/faq

jerzu

unread,
Dec 2, 2002, 8:38:57 AM12/2/02
to
On Thu, 21 Nov 2002 20:52:34 +0100, Ed Colanski
<eco...@poczta.onet.pl> wrote:

>Pytanko więc, gdzie się teraz kupuje szkło z Krosna? Gdzie jest niezły
>asortyment?

Szkło z Krosna kupuje się z samochodu na stacji benzynowej PP między
Tomaszowem Mazowieckim a Piotrkowem Trybunalskim :-))


--
Pozdrawiam - Dariusz Niemczyński je...@irc.pl
http://jerzu.lubi.luftbrandzlung.org - strona domowa
http://zloty.autokacik.pl - zloty Internetowych Klubów Moto
ICQ UIN 3867037 GG 129280

Maciek 'Babcia' Dobosz

unread,
Dec 2, 2002, 9:10:24 AM12/2/02
to
On Mon, 02 Dec 2002 14:38:57 +0100, jerzu <jerzu....@irc.pl> wrote:

>On Thu, 21 Nov 2002 20:52:34 +0100, Ed Colanski
><eco...@poczta.onet.pl> wrote:
>
>>Pytanko więc, gdzie się teraz kupuje szkło z Krosna? Gdzie jest niezły
>>asortyment?
>
>Szkło z Krosna kupuje się z samochodu na stacji benzynowej PP między
>Tomaszowem Mazowieckim a Piotrkowem Trybunalskim :-))

Albo na parkingu przy przejściu granicznym na Słowację w Barwinku
;-)))

Zdrówko

--
Maciek 'Babcia' Dobosz
Warszawski Klub Paintballowy "Ranger"
N.A.S.K. Nieudolny Administrator Sieci Komputerowej
http://paintball.info.pl/

0 new messages