Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[gdzie]ZUS ul.Czerniakowska 16

1 view
Skip to first unread message

mintaj

unread,
Nov 7, 2004, 2:03:21 PM11/7/04
to
Proszę o informację
jadąc Wybrzeżem Kościuszkowskim a poźniej Solec wpadam na Czerniakowską czy
ten oddział Zus Jest za tym wielkim skrzyżowaniem "wiaduktem" czy też przed
bo widzę Czerniakowską od skwr. Iringha i ul. B.Prusa oraz Wilanowskiej.
Czy to jest za przecienciem z ul. J Gagarina ?

Z góry dziękuje za informacje


DeJotPe

unread,
Nov 8, 2004, 2:25:32 PM11/8/04
to
mintaj napisał(a):

za. przy tym takim wiadukciwe z ekranami dzwiekochlonnymi, po lewej
widac napis Z U S na budynku.

ZTCP to na skrzyzowaniu trzeba skrecic w lewo w strone wisly w trase
siekierkowska i tam dolem zawrocic, bo od polnocy nie ma dojazdu, chyba
ze przy panoramie sie zatrzymasz i przejdziesz przez ulice (tam bedzie
lepiej zaparkowac)
--
Pozdrawiam! Jacek. /Never give up/
=================================== /Always be ready to try/
http://strony.aster.pl/dejotpe /Walk your own walk/
-<[under heavy developement]>- /And keep your head to the sky/

mintaj

unread,
Nov 8, 2004, 3:04:09 PM11/8/04
to
Mówiąc szczeże to nic z tego nie wiem w stolicy byłem dawno dawno temu i
jeszcze byłem małym brzącem.
Może inaczej czy to jest za wiaduktem na Armii Ludowej-most łazienkowski czy
przed, tak jak patrze na mapę to na wysokości Pomnik Chwała Saperom jest też
ulica Czerniakowska.

Pytam się bo będę miał mało czasu na szukanie.
I jak wygląda sprawa z parkowaniem w pobliżu, oczywiście nie pod samym
budynkiem ale żebym nie musiał iść godzinę od samochodu. Jakie tam u was są
ceny za strzeżony.

Ps. Co to jest "ZTCP"


DeJotPe

unread,
Nov 8, 2004, 3:57:09 PM11/8/04
to
mintaj napisał(a):

> Mówiąc szczeże to nic z tego nie wiem w stolicy byłem dawno dawno temu i
> jeszcze byłem małym brzącem.
> Może inaczej czy to jest za wiaduktem na Armii Ludowej-most łazienkowski czy
> przed, tak jak patrze na mapę to na wysokości Pomnik Chwała Saperom jest też
> ulica Czerniakowska.

jak jedziesz od północy to tak.
rada: kup nową mapę warszamy - taka z trasą siekierkowską, to jest na
rogu trasy siekierkowskiej i czerniakowskiej wiec, drugi koniec
czerniakowskiej niz Pomnik Chwała Saperom

> Pytam się bo będę miał mało czasu na szukanie.
> I jak wygląda sprawa z parkowaniem w pobliżu, oczywiście nie pod samym
> budynkiem ale żebym nie musiał iść godzinę od samochodu. Jakie tam u was są
> ceny za strzeżony.

chyba najlepiej gdzies kolo CH "panorama" zaparkowac - trzeba tylko
przejsc przez jezdnie.

> Ps. Co to jest "ZTCP"

z tego co pamietam, a pamieci nie musze miec fotograficznej, bo
przejezdzam tam prawie co drugi dzien.

mintaj

unread,
Nov 8, 2004, 4:06:51 PM11/8/04
to
Już ostatnie pytanie Co to jest Panorama


Szuwaks

unread,
Nov 8, 2004, 4:15:14 PM11/8/04
to
Witam,

Użytkownik "mintaj" <min...@op.pl> napisał w wiadomości
news:cmon53$mdi$1...@news.onet.pl...


> Już ostatnie pytanie Co to jest Panorama

To taki kilkupietrowy klocek z napisem "Panorama"

--

Pozdrawiam
Szuwaks

DeJotPe

unread,
Nov 9, 2004, 3:57:56 AM11/9/04
to
mintaj napisał(a):

> Już ostatnie pytanie Co to jest Panorama

to takie centrum handlowe, o ktorym bylo kiedys glosno bo jakiegos
gangstera tam zastrzelili jak pil sobie kawe...

mintaj

unread,
Nov 10, 2004, 4:17:56 PM11/10/04
to
Dzięki, informacje pomogły jestem już po wycieczce.
Ale dziwi mnie fakt taki, pytam się 5 osób jak dojechać do zoo i każda mówi
inaczej, tak samo jest z ulicą każda wskazuje inną stronę.


0 new messages