Z góry dziękuje za informacje
za. przy tym takim wiadukciwe z ekranami dzwiekochlonnymi, po lewej
widac napis Z U S na budynku.
ZTCP to na skrzyzowaniu trzeba skrecic w lewo w strone wisly w trase
siekierkowska i tam dolem zawrocic, bo od polnocy nie ma dojazdu, chyba
ze przy panoramie sie zatrzymasz i przejdziesz przez ulice (tam bedzie
lepiej zaparkowac)
--
Pozdrawiam! Jacek. /Never give up/
=================================== /Always be ready to try/
http://strony.aster.pl/dejotpe /Walk your own walk/
-<[under heavy developement]>- /And keep your head to the sky/
Pytam się bo będę miał mało czasu na szukanie.
I jak wygląda sprawa z parkowaniem w pobliżu, oczywiście nie pod samym
budynkiem ale żebym nie musiał iść godzinę od samochodu. Jakie tam u was są
ceny za strzeżony.
Ps. Co to jest "ZTCP"
jak jedziesz od północy to tak.
rada: kup nową mapę warszamy - taka z trasą siekierkowską, to jest na
rogu trasy siekierkowskiej i czerniakowskiej wiec, drugi koniec
czerniakowskiej niz Pomnik Chwała Saperom
> Pytam się bo będę miał mało czasu na szukanie.
> I jak wygląda sprawa z parkowaniem w pobliżu, oczywiście nie pod samym
> budynkiem ale żebym nie musiał iść godzinę od samochodu. Jakie tam u was są
> ceny za strzeżony.
chyba najlepiej gdzies kolo CH "panorama" zaparkowac - trzeba tylko
przejsc przez jezdnie.
> Ps. Co to jest "ZTCP"
z tego co pamietam, a pamieci nie musze miec fotograficznej, bo
przejezdzam tam prawie co drugi dzien.
Użytkownik "mintaj" <min...@op.pl> napisał w wiadomości
news:cmon53$mdi$1...@news.onet.pl...
> Już ostatnie pytanie Co to jest Panorama
To taki kilkupietrowy klocek z napisem "Panorama"
--
Pozdrawiam
Szuwaks
to takie centrum handlowe, o ktorym bylo kiedys glosno bo jakiegos
gangstera tam zastrzelili jak pil sobie kawe...