Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

gdzie dorobic pilot do bramy?

0 views
Skip to first unread message

miedza

unread,
Apr 16, 2009, 11:15:03 AM4/16/09
to
witam, jak w temacie - okolice Piaseczna lub Warszawa. Ile taka przyjemnosc
kosztuje?

pzdr

Jurek

unread,
Apr 16, 2009, 11:55:10 AM4/16/09
to

"miedza" <polsk@poludniow.a> wrote in message
news:gs7iki$tla$1...@mx1.internetia.pl...

> witam, jak w temacie - okolice Piaseczna lub Warszawa. Ile taka
> przyjemnosc kosztuje?
>
> pzdr

Zobacz jakiej marki i typu jest pilot. Wejdz na Allego i zobacz czy jest
oferowany. Dorobienie pilota to przeważnie wysłanie kodu ze starego pilota
do nowego, tzw. funkcja uczenia, opis tego bedzie w instrukcji w nowym
pilocie.
Albo można się przejść na Bartycką i poszukać automatyki bram.

pzdr, JK

KS

unread,
Apr 17, 2009, 2:25:40 AM4/17/09
to
> Zobacz jakiej marki i typu jest pilot. Wejdz na Allego i zobacz czy jest
> oferowany. Dorobienie pilota to przeważnie wysłanie kodu ze starego
> pilota do nowego, tzw. funkcja uczenia, opis tego bedzie w instrukcji w
> nowym pilocie.

Często się nie da.
http://www.allegro.pl/item597620703_pilot_elmes_ch4ht_czterokanalowy_nowy_oryginaln.html
Pilot należy wpisać do systemu zgodnie z procedurą zawartą w instrukcji
urządzenia (odbiornika)
Czyli w pilocie nic nie zmieniamy tylko dodajemy go do centralki bramy

Qwinto

unread,
Apr 19, 2009, 4:35:11 AM4/19/09
to
"KS" <ks@_tnij_bazar.com.pl> wrote in message
news:gs97vs$440$1...@nemesis.news.neostrada.pl...
>
> Często się nie da.

> Pilot należy wpisać do systemu zgodnie z procedurą zawartą w instrukcji
> urządzenia (odbiornika)

Na dokladke centralki maja ograniczona pojemnosc zarejestrowanych pilotów
i czesto jest ona zapełniona.
Niestety trzeba zglosic sie do administartora budynku w sprawie
dodatkowego pilota.

--
Pozdrawiam
Qwinto

0 new messages