Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

kiedy sa ferie?

0 views
Skip to first unread message

tomek

unread,
Jan 13, 2003, 5:09:38 AM1/13/03
to
Czy ktos wie kiedy sa ferie zimowe w Warszawie i w innych rejonach Polski?
Chce uniknac tlumow i odpoczac ;-)))
piekne dzieki za info
pzdr,


Gocha

unread,
Jan 13, 2003, 5:22:08 AM1/13/03
to
Witam,
tomek <tom...@onet.pl> wrote in message news:avu3ce$sfh$1...@news.tpi.pl...

> Czy ktos wie kiedy sa ferie zimowe w Warszawie i w innych rejonach Polski?
> Chce uniknac tlumow i odpoczac ;-)))

Ferie dla mlodziezy z Warszawy trwaja od 27.01. do 08.02.2003r

Pozdrawiam
Goska


tomek

unread,
Jan 13, 2003, 6:35:25 AM1/13/03
to

Użytkownik "Gocha" <kra...@o2.pl> napisał w wiadomości
news:avu3tt$qbe$1...@flis.man.torun.pl...
A jak to sie rozklada po Polsce? Ktos wie?


.A.

unread,
Jan 13, 2003, 7:46:49 AM1/13/03
to
> A jak to sie rozklada po Polsce? Ktos wie?
>
> na stronie:
http://www.kwp.krakow.pl/policyjne_akcje/ferie.html

pozdr
t


Michał 'MikeTNK' Macoch

unread,
Jan 13, 2003, 7:48:43 AM1/13/03
to
Gocha napisał (news:avu3tt$qbe$1...@flis.man.torun.pl) :

--> Jesli tylko studentow tez uznac za mlodziez to w mojej uczelni ferie sa
do 16.02. Na SGGW zdaje sie podobnie.

--
Michał "MikeTNK" Macoch t...@interia.pl t...@list.pl
GG: 1471 UIN: 45158526 Tlen: mik...@tlen.pl
#vmc @ IRCnet

Piotr Zawadzki

unread,
Jan 14, 2003, 5:37:52 AM1/14/03
to
Obywatel tomek napisał na grupę pl.regionalne.warszawa następujące rzeczy:

> Czy ktos wie kiedy sa ferie zimowe w Warszawie i w innych rejonach Polski?
> Chce uniknac tlumow i odpoczac ;-)))

Uniwerek, jeżeli dobrze pamiętam, do 10. lutego (początek: ok. 2.
lutego).

Z poważaniem
PZ


--
Już samo zdrowie jest zwycięstwem

0 new messages