Gdzie moge je dostac w przyzwoitym wyborze, cenie i terminie odbioru ?
Rownoczesnie zapytuje gdzie zaopatrywaliscie sie w glazure ? Bylem juz w
Wenie obok Dabrwy, zwiedzilem Komfort na Morskiej, Opoczna na tej samej
ulicy oraz jaki salon z glazura na Karwinach III.
Moze macie do polecenie jakies dobre zrodlo plytek ? Interesuja mnie plytki
w
przedziale cenowym 30-50zl za m2.
--
pozdrawiam
Pawel
Tom
> Witam
>
> Gdzie moge je dostac w przyzwoitym wyborze, cenie i terminie odbioru ?
[...]
Nie znam cen, ani "przyzwoitych" terminów odbioru, ale znam linka:
http://glasblok.com.pl/index.html
--
* * * * * * * *
Tymczasem,
Adro.
(Jak masz coś do mnie, to wylej Tyskie z emalii)
>
> Witam
>
> Gdzie moge je dostac w przyzwoitym wyborze, cenie i terminie odbioru ?
wlasnie jestesmy na etapie kupowania pustakow szklanych
Nasz wybor padl na BAT (grupa PBS)
W Gdansku jest w Kokoszkach, a w Gdyni w Wiczlinie (ul. Gradowa)
Maja pustaki ClaroGlass (19x9 sa po 16,10)
--
pozdrawiam
Pawel
"uuuu" <pre...@gazeta.pl> wrote in message
news:pan.2004.07.16....@gazeta.pl...
> Thx, to dokladnie prawie obok nad tylko czlowiek nie skojarzylod razu.
> Wybor spory ?
właściwie wszystko mają, najwyżej ściągną
Trwa to około tygodnia wtedy