Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Gdzie salony HI-FI ?

0 views
Skip to first unread message

Mario

unread,
Jan 7, 2002, 3:10:03 PM1/7/02
to
Chce kupic dobre kabelki do porzadnych kolumn. Gdzie w 3city znajde jakis
sklep hi-fi oferujacy cos wiecej niz MM i Euro ? Nalepiej zeby tak mozna
bylo podlaczyc i odsluchac ...

Mario


Tomasz S. Szot

unread,
Jan 7, 2002, 3:36:04 PM1/7/02
to
1) Sopot, Niepodległości, jak się jedzie od strony Gdańska po prawej, (po
lewej masz pętlę trolejbusów to ttrochę przed) , dokładnie na rogu, pokój
odsłuchowy i sprzęt
2) Gdynia, ul. Zwycięstwa, na wysokości Redłowa, jadąc od Gdańska domek po
lewej stronie (teren działek, 10 m od ulicy) bezpośrednio za wjazdem na park
autobusowy (po prawej Stacja Rafinerii Gdańskiej), widać szyld, sprzet,
pokój odsłuchowy również

nie mów tylko nic w tych salonach o MM i Euro :)) tam są PORZĄDNE kabelki

Tomek

Użytkownik "Mario" <ma...@multicon.pl> napisał w wiadomości
news:a1cvbi$7vd$1...@korweta.task.gda.pl...

Tomasz S. Szot

unread,
Jan 7, 2002, 3:37:52 PM1/7/02
to
jakbys nie mogl trafic to na priv.

Tomek


Witold 'V-Tec' Serhej

unread,
Jan 7, 2002, 5:53:44 PM1/7/02
to
Zajrzyj jeszcze w Gdyni Wzgórze Św.Maksymialiana, zaraz przy dworcu skm
(ten sam budynek).

--
Pzdr,
Witek.

Witold 'V-Tec' Serhej

unread,
Jan 7, 2002, 5:54:36 PM1/7/02
to
"Tomasz S. Szot" wrote:

> 2) Gdynia, ul. Zwycięstwa, na wysokości Redłowa, jadąc od Gdańska domek po
> lewej stronie (teren działek, 10 m od ulicy) bezpośrednio za wjazdem na park
> autobusowy (po prawej Stacja Rafinerii Gdańskiej), widać szyld, sprzet,
> pokój odsłuchowy również

ZTCW to chyba tylko komis, ale warto zajrzeć i pogadać.

--
Pzdr,
Witek.

Tomasz S. Szot

unread,
Jan 7, 2002, 6:20:52 PM1/7/02
to
Witek, rozróżnij SALON Hi-Fi od firmowego sklepu Tonsila. Chyba że zmienili
asortyment, w co wątpię.

TSS

Użytkownik "Witold 'V-Tec' Serhej" <v-...@3miasto.net> napisał w wiadomości
news:3C3A26F8...@3miasto.net...

Tomasz S. Szot

unread,
Jan 7, 2002, 6:21:48 PM1/7/02
to
to jest również komis.

TSS

Użytkownik "Witold 'V-Tec' Serhej" <v-...@3miasto.net> napisał w wiadomości

news:3C3A272C...@3miasto.net...

Wojtek W.

unread,
Jan 8, 2002, 2:43:11 AM1/8/02
to
> Chce kupic dobre kabelki do porzadnych kolumn. Gdzie w 3city znajde...

Na ul. Słowackiego w pawilonach po prawej stronie, jadąc od Grunwaldzkiej,
tuż za koszarami, jest firma Amar Audio wchodzi się tam od strony parkingu.
Nabędziesz nawet bardzo dobre Hi-End, a jeżeli chodzi o odsłuchanie to jak
tam wejdziesz to... wiesz mi, że nie chciał bym słuchać nic innego i nigdzie
indziej...

Pzdr. Wojt.

PS. tak turystycznie zapytaj o głośniki z serii UTOPIA zdziwisz się jak
nazwa jest trafna.


Witold 'V-Tec' Serhej

unread,
Jan 8, 2002, 2:57:13 AM1/8/02
to
"Tomasz S. Szot" wrote:
>
> Witek, rozróżnij SALON Hi-Fi od firmowego sklepu Tonsila. Chyba że zmienili
> asortyment, w co wątpię.

Nie tylko. Mają jeszcze szeroki wybór Visaton, po za tym sporą wiedzę
n/t kolumn. Dysponują komorą bezechową, mogą Ci np. dostroić kolumny,
albo przynosisz pudło z głośnikami a oni projektują zwrotnicę. Uważam iż
warto tam zajrzeć pomimo wąskiej (w porównaniu do takiego Top Hi-Fi)
oferty.

--
Pzdr,
Witek.

Tomasz S. Szot

unread,
Jan 8, 2002, 3:16:15 AM1/8/02
to
>jeżeli chodzi o odsłuchanie to jak
> tam wejdziesz to... wiesz mi, że nie chciał bym słuchać nic innego i
nigdzie
> indziej...

jeżeli chodzi o sprzęt to faktycznie na Słowackiego jest OK (zapomniałem o
Amarze...) , ale poprzednie dwa salony które podałem również nie należą do
"plebsowych" i postawiłbym je prawie na równo

> PS. tak turystycznie zapytaj o głośniki z serii UTOPIA zdziwisz się jak
> nazwa jest trafna.

przedtem weź coś na ból głowy ;))))))))))))))))))))))))))))) no i nie będzie
Ci się chciało wracac do domu do własnego sprzętu. :) 'grające powietrze'
odbierze Ci dech a w domu zabraknie 'średnicy' :))

TSS


Andrzej Butkiewicz

unread,
Jan 8, 2002, 9:57:03 AM1/8/02
to
Tomasz S. Szot <T.S...@trojmiasto.pl> wrote:
>> PS. tak turystycznie zapytaj o głośniki z serii UTOPIA zdziwisz się jak
>> nazwa jest trafna.
> przedtem weź coś na ból głowy ;))))))))))))))))))))))))))))) no i nie będzie
> Ci się chciało wracac do domu do własnego sprzętu. :) 'grające powietrze'
> odbierze Ci dech a w domu zabraknie 'średnicy' :))

Swietne okreslenie! Tam naprawde gra powietrze. Goraco polecam ten sklep.
Bylem. Sluchalem. Dzisiaj kupuje.
Niestety nie Utopie ;( musze sie zadowolic dolna polka. Ale jak ktos kupi
to zaproscie mnie na impreze :))

Pzdr.

ps. mozna sprzet pozyczyc do domu i przetestowac we wlasnych warunkach.

--
Andrzej Butkiewicz <NOSPAM...@wp.pl>

0 new messages