Mario
nie mów tylko nic w tych salonach o MM i Euro :)) tam są PORZĄDNE kabelki
Tomek
Użytkownik "Mario" <ma...@multicon.pl> napisał w wiadomości
news:a1cvbi$7vd$1...@korweta.task.gda.pl...
Tomek
--
Pzdr,
Witek.
> 2) Gdynia, ul. Zwycięstwa, na wysokości Redłowa, jadąc od Gdańska domek po
> lewej stronie (teren działek, 10 m od ulicy) bezpośrednio za wjazdem na park
> autobusowy (po prawej Stacja Rafinerii Gdańskiej), widać szyld, sprzet,
> pokój odsłuchowy również
ZTCW to chyba tylko komis, ale warto zajrzeć i pogadać.
--
Pzdr,
Witek.
TSS
Użytkownik "Witold 'V-Tec' Serhej" <v-...@3miasto.net> napisał w wiadomości
news:3C3A26F8...@3miasto.net...
TSS
Użytkownik "Witold 'V-Tec' Serhej" <v-...@3miasto.net> napisał w wiadomości
news:3C3A272C...@3miasto.net...
Na ul. Słowackiego w pawilonach po prawej stronie, jadąc od Grunwaldzkiej,
tuż za koszarami, jest firma Amar Audio wchodzi się tam od strony parkingu.
Nabędziesz nawet bardzo dobre Hi-End, a jeżeli chodzi o odsłuchanie to jak
tam wejdziesz to... wiesz mi, że nie chciał bym słuchać nic innego i nigdzie
indziej...
Pzdr. Wojt.
PS. tak turystycznie zapytaj o głośniki z serii UTOPIA zdziwisz się jak
nazwa jest trafna.
Nie tylko. Mają jeszcze szeroki wybór Visaton, po za tym sporą wiedzę
n/t kolumn. Dysponują komorą bezechową, mogą Ci np. dostroić kolumny,
albo przynosisz pudło z głośnikami a oni projektują zwrotnicę. Uważam iż
warto tam zajrzeć pomimo wąskiej (w porównaniu do takiego Top Hi-Fi)
oferty.
--
Pzdr,
Witek.
jeżeli chodzi o sprzęt to faktycznie na Słowackiego jest OK (zapomniałem o
Amarze...) , ale poprzednie dwa salony które podałem również nie należą do
"plebsowych" i postawiłbym je prawie na równo
> PS. tak turystycznie zapytaj o głośniki z serii UTOPIA zdziwisz się jak
> nazwa jest trafna.
przedtem weź coś na ból głowy ;))))))))))))))))))))))))))))) no i nie będzie
Ci się chciało wracac do domu do własnego sprzętu. :) 'grające powietrze'
odbierze Ci dech a w domu zabraknie 'średnicy' :))
TSS
Swietne okreslenie! Tam naprawde gra powietrze. Goraco polecam ten sklep.
Bylem. Sluchalem. Dzisiaj kupuje.
Niestety nie Utopie ;( musze sie zadowolic dolna polka. Ale jak ktos kupi
to zaproscie mnie na impreze :))
Pzdr.
ps. mozna sprzet pozyczyc do domu i przetestowac we wlasnych warunkach.
--
Andrzej Butkiewicz <NOSPAM...@wp.pl>