Z tego co mi wiadomo:
www.hejber.com
www.fotmedia.com.pl
Poza tym byla tu jakos niedawno dysksja na ten temat. Przejrzyj
archiwum - moze bedzie cos wiecej.
niebieski
> Jest taki Klub Artystyczny Winda we wrzeszczu
> tam znajdziesz coś takiego
a gdzie dokladniej?
--
***********Jacek Kijewski, ja...@sail-ho.pl z odwiecznym (since 1995) mottem: *
"Kazda dostatecznie rozwinieta technologia niczym
szczegolnym nie rozni sie od magii" Linux admin
Portal żeglarski: http://www.sail-ho.pl
**************************** Support Open Source: http://www.opensourcepl.org *
> > Jest taki Klub Artystyczny Winda we wrzeszczu
> > tam znajdziesz coś takiego
>
> a gdzie dokladniej?
Gdańsk, ul. Racławicka 17
tel.: 344-77-93, 344-90-53 fax: 344-90-53
e-mail: Winda...@poczta.onet.pl
--
`/=. | Szymon Nitka
`/=====/ | sz.nitka @ atelier.pl gratka.pl kocham.gdansk.pl
`/=====/` | szn-ripe
`=/` | In trance we trust!
Właśnie pokazano w TV dokumentalny film przedstawiający katastrofę
sterowca "Hindenburg" - niesamowite...
W zeszlym roku GTF (Gdanskie Towarzystwo Fotograficzne) prowadzil
warsztaty dla amatorow za darmo.
Zajecia odbywaly sie co 2 tygodnie wieczorami w Kasynie
Garnizonowym na Slowackiego.
Poczatek zajec byl jakos w pazdzierniku, listopadzie, a koniec w czerwcu.
Nie znam namiarow na nich.
Proponuje poszukac w ksiazce tel. lub czyms podobnym, zadzwonic i zapytac
sie.
--
------------------------
.Staszek
C:\
--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.regionalne.trojmiasto
Moja siostra chodzi do YMCA w Gdyni raz w tygodniu