Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

warsztaty foto?

0 views
Skip to first unread message

Tomasz Żóralski

unread,
Oct 15, 2001, 2:52:29 AM10/15/01
to
Moze wie ktos, gdzie w 3miescie sa jakies warsztaty fotograficzne dla amatorow?

Maciej Montewski

unread,
Oct 15, 2001, 4:31:15 AM10/15/01
to

Użytkownik "Tomasz Żóralski" <tzor...@wp.pl> napisał w wiadomości
news:9qdt6u$etc$1...@i26.srv.wp-sa.pl...

> Moze wie ktos, gdzie w 3miescie sa jakies warsztaty fotograficzne dla
amatorow?

Z tego co mi wiadomo:
www.hejber.com
www.fotmedia.com.pl

Poza tym byla tu jakos niedawno dysksja na ten temat. Przejrzyj
archiwum - moze bedzie cos wiecej.

niebieski


Mariusz

unread,
Oct 15, 2001, 4:41:43 AM10/15/01
to
Zainteresuj sie Gdanska Galeria Fotografii, ul. Grobla I/3. Kierownik -
Stefan Figlarowicz prowadzi jakowes. Ludzie sa zadowoleni.
Pozdrawiam. Mariusz


ann

unread,
Oct 15, 2001, 5:00:14 AM10/15/01
to
Jest taki Klub Artystyczny Winda we wrzeszczu
tam znajdziesz coś takiego


Jacek Kijewski

unread,
Oct 15, 2001, 5:18:52 AM10/15/01
to
On Mon, 15 Oct 2001, ann wrote:

> Jest taki Klub Artystyczny Winda we wrzeszczu
> tam znajdziesz coś takiego


a gdzie dokladniej?

--
***********Jacek Kijewski, ja...@sail-ho.pl z odwiecznym (since 1995) mottem: *
"Kazda dostatecznie rozwinieta technologia niczym
szczegolnym nie rozni sie od magii" Linux admin
Portal żeglarski: http://www.sail-ho.pl
**************************** Support Open Source: http://www.opensourcepl.org *

Szymon Nitka

unread,
Oct 15, 2001, 6:21:36 AM10/15/01
to

"Jacek Kijewski" <ja...@sail-ho.pl> napisał:

> > Jest taki Klub Artystyczny Winda we wrzeszczu
> > tam znajdziesz coś takiego
>
> a gdzie dokladniej?


Gdańsk, ul. Racławicka 17
tel.: 344-77-93, 344-90-53 fax: 344-90-53
e-mail: Winda...@poczta.onet.pl


--
`/=. | Szymon Nitka
`/=====/ | sz.nitka @ atelier.pl gratka.pl kocham.gdansk.pl
`/=====/` | szn-ripe
`=/` | In trance we trust!


Szymon Nitka

unread,
Oct 15, 2001, 6:35:55 AM10/15/01
to

[kompletnie OT...]

Właśnie pokazano w TV dokumentalny film przedstawiający katastrofę
sterowca "Hindenburg" - niesamowite...

SM

unread,
Oct 15, 2001, 7:14:55 AM10/15/01
to
On Mon, 15 Oct 2001, Maciej Montewski wrote:
Witam,

W zeszlym roku GTF (Gdanskie Towarzystwo Fotograficzne) prowadzil
warsztaty dla amatorow za darmo.
Zajecia odbywaly sie co 2 tygodnie wieczorami w Kasynie
Garnizonowym na Slowackiego.
Poczatek zajec byl jakos w pazdzierniku, listopadzie, a koniec w czerwcu.

Nie znam namiarow na nich.
Proponuje poszukac w ksiazce tel. lub czyms podobnym, zadzwonic i zapytac
sie.

--
------------------------
.Staszek

C:\

--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.regionalne.trojmiasto

VACOS

unread,
Oct 17, 2001, 6:02:26 PM10/17/01
to

Użytkownik Tomasz Żóralski <tzor...@wp.pl> w wiadomości do grup
dyskusyjnych napisał:9qdt6u$etc$1...@i26.srv.wp-sa.pl...

> Moze wie ktos, gdzie w 3miescie sa jakies warsztaty fotograficzne dla
amatorow?
>

Moja siostra chodzi do YMCA w Gdyni raz w tygodniu


0 new messages