Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Geant- Gdynia-Kto wie?

0 views
Skip to first unread message

IlonaW

unread,
May 3, 2006, 7:28:13 AM5/3/06
to
Witam!
Czy ktoś wie, czy Geant w Gdyni jest dziś otwarty??

--
Pozdrawiam - Ilona
Gdynia

remek_GDA

unread,
May 3, 2006, 7:34:54 AM5/3/06
to
> Czy ktoś wie, czy Geant w Gdyni jest dziś otwarty??

tel. + 48 (58) 66666 00 - zadzwon i zapytaj..

pozdr.


IlonaW

unread,
May 3, 2006, 7:40:00 AM5/3/06
to
Użytkownik "remek_GDA" <romci...@onet.pl> napisał w wiadomości
news:e3a4gu$be1$1...@news.onet.pl...

> > Czy ktoś wie, czy Geant w Gdyni jest dziś otwarty??
>
> tel. + 48 (58) 66666 00 - zadzwon i zapytaj..
>
> pozdr.
>


Niestety.... już nie raz chciałam się do nich dodzwonic.... bezskutecznie:(

remek_GDA

unread,
May 3, 2006, 9:32:31 AM5/3/06
to
> Niestety.... już nie raz chciałam się do nich dodzwonic....
bezskutecznie:(

zasadniczo carrefour w gdansku dzis otwarty, albert u mnie tez otwarty wiec
podejzewam ze geant w gdyni rowniez powinien byc.. moze w skroconych
godzinach, ale powinien..


IlonaW

unread,
May 3, 2006, 2:19:26 PM5/3/06
to
zamknięte......

remek_GDA

unread,
May 3, 2006, 2:57:02 PM5/3/06
to
> zamknięte......

ale caly dzien, czy skrocone godziny pracy?


SM

unread,
May 3, 2006, 4:05:56 PM5/3/06
to

Użytkownik "IlonaW" <ilonaw...@op.pl> napisał w wiadomości
news:e3a44o$ack$1...@news.onet.pl...

francuz chyba jako multi handele jedyny uszanowal polskie swieto..
--
sm


MiJa

unread,
May 6, 2006, 2:51:36 AM5/6/06
to
> francuz chyba jako multi handele jedyny uszanowal polskie swieto..
> --
> sm
--
Dokladnie! bo castorama od switu do zmierzchu byla czynna...


0 new messages