Pozdrawiam
Piotr Zmuda
Ktoś niedawno podawał telefony do DSów
Szukaj Message-ID: <7jr843$dne$1...@korweta.task.gda.pl>
--
Bawcie się dobrze przez cały rok!!!
- Struffko (hip!), noooo to jesz...jesz...jeszcze raz struff(hip!)fko
Rafał Woźniak
mailto:rwoz...@gd.onet.pl
ICQ 14614759
DS nr 1: 341-89-31
DS nr 2: 341-40-51 (centrala);347-17-63(biuro)
DS nr 3: 341-27-45 (centr.); 347-14-48(biuro)
DS nr 4: 341-00-91; 347-15-18
DS nr 5: 341-49-85 (centr.); 347-17-53(biuro)
DS nr 6: 341-15-36 (centr.); 347-14-72(biuro)
DS nr 7: 347-12-87; 3471-28-89;
DS nr 8: 347-22-86; 341-00-88
DS nr 9: 347-17-42; 341-09-55
DS nr 10: 341-39-42; 347-17-53
Mozesz tez spróbowac poszukac w miejscach noclegowych www.wakacje.pl
Przy szczególowym wyszukiwaniu mozesz zaznaczyc miasto, standard i cene i na
pewno cos znajdziesz.
Pzdrawiam
Ja podawałem. A teraz zrobię 'ripit':
DS nr 1: 341-89-31
DS nr 2: 341-40-51 (centrala);347-17-63(biuro)
DS nr 3: 341-27-45 (centr.); 347-14-48(biuro)
DS nr 4: 341-00-91; 347-15-18
DS nr 5: 341-49-85 (centr.); 347-17-53(biuro)
DS nr 6: 341-15-36 (centr.); 347-14-72(biuro)
DS nr 7: 347-12-87; 3471-28-89;
DS nr 8: 347-22-86; 341-00-88
DS nr 9: 347-17-42; 341-09-55
DS nr 10: 341-39-42; 347-17-53
Univerek (znam tylko kilka):
DS nr 3: 552-96-01
DS nr 4: 552-46-22
DS nr 5: 552-44-22
DS nr 2: 341-29-74
kirunkowy: 0-58 { chyba ;-) }
Pawo
P.S. Milych wakacji nad morzem.
Pod warunkiem, ze wytepili juz karaluchy. Gdy tam mieszkalem (DS2) w latach
1996-98 to byly ich tysiace. W DS6 odbywaly sie nawet konkursy na
najwiekszego karalucha, nie widzialem Francuza zwyciezcy, ale na pewno byl
dorodny. Mimo wszystko zapraszam :)
Pozdrawiam
Adam
I tak ze dwa razy w tygodniu aż do września ;))
....
>
>Ktoś niedawno podawał telefony do DSów
>Szukaj Message-ID: <7jr843$dne$1...@korweta.task.gda.pl>
....
W DSach jest tanio i znośnie. Jeśli dysponujesz trochę większą
ilością gotówki i środkiem lokomocji to może pomyśl o jakimś
niewielkim pensjonacie za miastem. 2 tygodnie temu dowiadywałem się o
ceny - pokój 2 osobowy w granicach 60-70 zł (czasem nawet ze
śniadaniem). Podobne cen y widziałem na Helu (ale musiałbyś mieć
autko). Poza tym jest kilka innych miejsc ale niestety nie znam cen -
hotel sportowy na lodowisku "Olivia" - zawsze był niedrogi - nie wiem
jak teraz. Jak chcesz to mogę przejrzeć te tańsze :-).
Pozdrówka
Marcin Góralski
> Ja podawałem. A teraz zrobię 'ripit':
--
Pozdrawiam
Piotr Żmuda
> Jeśli dysponujesz trochę większą ilością gotówki i środkiem lokomocji to
> może pomyśl o jakimś
> niewielkim pensjonacie za miastem. 2 tygodnie temu dowiadywałem się o
> ceny - pokój 2 osobowy w granicach 60-70 zł (czasem nawet ze
> śniadaniem). Podobne cen y widziałem na Helu (ale musiałbyś mieć
> autko). Poza tym jest kilka innych miejsc ale niestety nie znam cen -
> hotel sportowy na lodowisku "Olivia" - zawsze był niedrogi - nie wiem
> jak teraz. Jak chcesz to mogę przejrzeć te tańsze :-).
A propos pensjonatow. Moj znajomy byl dwa lata temu w Sobieszewie w jakims
osrodku wypoczynkowym. Niestety nie zna nazwy ani numeru telefonu. Dane
jakie udalo mi sie od niego wyciagnac to takie:osrodek kierowców,
transportowcow lub innych zwiazanych z transportem. Lokalizacja: po
przejechaniu prze prom na wyspe, skreca sie w prawo i jakies 30-50 m po
skrecie po prawej stronie jest ten osrodek. Dokladniej miesci sie on przed
pierwsza przecinica w prawo w kierunku morza od wyzej wymienionego skretu.
Moze jest to zagmatwane ale dokladnie cytuje jego slowa. Moze ktos co wie
na temat tego osrodka i poda mi jakis namiar
--
Pozdrawiam
Piotr Żmuda
jokoo
Piotr Żmuda wrote:
> A propos pensjonatow. Moj znajomy byl dwa lata temu w Sobieszewie w jakims
> osrodku wypoczynkowym. Niestety nie zna nazwy ani numeru telefonu. Dane
> jakie udalo mi sie od niego wyciagnac to takie:osrodek kierowców,
> transportowcow lub innych zwiazanych z transportem. Lokalizacja: po
> przejechaniu prze prom na wyspe, skreca sie w prawo i jakies 30-50 m po
Mozna przejechac przez most
> skrecie po prawej stronie jest ten osrodek. Dokladniej miesci sie on przed
Chyba po lewej?????
> pierwsza przecinica w prawo w kierunku morza od wyzej wymienionego skretu.
Tu tez chyba chodzilo o przecznice w lewo.....
> Moze jest to zagmatwane ale dokladnie cytuje jego slowa. Moze ktos co wie
> na temat tego osrodka i poda mi jakis namiar
"Drogowiec", telefonu nie znam (musialbym sie przejsc i zobaczyc....)
A tak w ogole to w Sobieszewie jest wiele osrodkow/pensjonatow/hoteli.
Kazdy moze wybrac cos dla siebie (w zaleznosci od pojemnosci portfela)
Michal
PS. Jakbys mial jakies pytania to wal na priva (rzadko czytuje ta grupe)
Drogowiec - Turystyczna 1 - (0-58) 3080771
Neptun - Teczowa 12 - 3080775
Osr. Urzedu Celnego - Nadwislanska 9 - 3080799
Jantar - Falowa 3 - 3080755
Relax - Barwna 1 - 3080728
Bursztyn - Falowa 8 - 3080742
Hotele:
Alma - Falowa 4 - 3080794
Mewa - Lazurowa 4 - 3080774
Michal
>Witam
>Mieszkam w Krakowie. Chcialbym spedzic pare dni w Gdansku.
>Tak wiec, czy ktos moze mi powiedziec gdzie w Trojmiescie mozna sie w
>miare tanio zamieszkac podczas wakacji (domki letniskowe, hotele
>studenckie itd).
>Ponoc gdzies w Sobieszewie sa jakies tanie osrodki.
>
>Pozdrawiam
>Piotr Zmuda
>
Jezeli jeszcze nic nie wybrales to mam dla ciebie propozycje na
sierpien w Sopocie..
Samodzielna kawalerka z pelnym wyposazeniem,nad sama plaza.
W poblizu sanatorium,hotele..itp..
2-tyg 800zl..
Milka
Piotr Żmuda
>800 / 14 = ok. 57 zł. Cena wcale nie jest taka atrakcyjna. Za tyle można
>zamieszkać w pensonacie majac zapewnione wyzywienie i parking strzezony.
>Jednak dziekuje za oferte.
>
>Piotr Żmuda
dla 4-osob(bo tyle jest miejsc do spania) to chyba nie jest tak
duzo..?
biorac pod uwage warunki komfortowe tego mieszkanie a nie jakies tam
kalaruchy!!
pozdrawiam
> dla 4-osob(bo tyle jest miejsc do spania) to chyba nie jest tak
> duzo..?
> biorac pod uwage warunki komfortowe tego mieszkanie a nie jakies tam
> kalaruchy!!
>
> pozdrawiam
>
Masz racje w przypadku 4 osob jest to nieduzo. Ja wybieram sie w dwie osoby.
Co komfortowych warunkow to przyjmuje ze sa takie, tak samo jak przyjmuje iz
dobre warunki, czy komfortowe sa w tych pensjonatach do ktorych dzwonilem.
Nikt mi nic nie mowil czy sa u niego karaluchy, wzglednie inne stworzonka.
Jezeli mozesz mi powiedziec w ktorych miejscach wypoczynkowych sa karaluchy
to bede Ci wdzieczny i bede takie miejsca omijal.
--
Z poważaniem
Piotr Żmuda