Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Wakacje w Gdansku

0 views
Skip to first unread message

Piotr ¯muda

unread,
Jun 16, 1999, 3:00:00 AM6/16/99
to
Witam
Mieszkam w Krakowie. Chcialbym spedzic pare dni w Gdansku.
Tak wiec, czy ktos moze mi powiedziec gdzie w Trojmiescie mozna sie w
miare tanio zamieszkac podczas wakacji (domki letniskowe, hotele
studenckie itd).
Ponoc gdzies w Sobieszewie sa jakies tanie osrodki.

Pozdrawiam
Piotr Zmuda

Rafal Wozniak

unread,
Jun 16, 1999, 3:00:00 AM6/16/99
to

Ktoś niedawno podawał telefony do DSów
Szukaj Message-ID: <7jr843$dne$1...@korweta.task.gda.pl>
--
Bawcie się dobrze przez cały rok!!!
- Struffko (hip!), noooo to jesz...jesz...jeszcze raz struff(hip!)fko

Rafał Woźniak
mailto:rwoz...@gd.onet.pl
ICQ 14614759

Agnieszka Bomba

unread,
Jun 17, 1999, 3:00:00 AM6/17/99
to
Calkiem dobry standard maja Domy Akademickie Politechniki Gdanskiej

DS nr 1: 341-89-31
DS nr 2: 341-40-51 (centrala);347-17-63(biuro)
DS nr 3: 341-27-45 (centr.); 347-14-48(biuro)
DS nr 4: 341-00-91; 347-15-18
DS nr 5: 341-49-85 (centr.); 347-17-53(biuro)
DS nr 6: 341-15-36 (centr.); 347-14-72(biuro)
DS nr 7: 347-12-87; 3471-28-89;
DS nr 8: 347-22-86; 341-00-88
DS nr 9: 347-17-42; 341-09-55
DS nr 10: 341-39-42; 347-17-53
Mozesz tez spróbowac poszukac w miejscach noclegowych www.wakacje.pl
Przy szczególowym wyszukiwaniu mozesz zaznaczyc miasto, standard i cene i na
pewno cos znajdziesz.

Pzdrawiam

Pawo

unread,
Jun 17, 1999, 3:00:00 AM6/17/99
to

Rafal Wozniak napisał(a) w wiadomości:
<376a05c4...@news.task.gda.pl>...

>> Witam
>> Mieszkam w Krakowie. Chcialbym spedzic pare dni w Gdansku.
>> Tak wiec, czy ktos moze mi powiedziec gdzie w Trojmiescie mozna sie w
>> miare tanio zamieszkac podczas wakacji (domki letniskowe, hotele
>> studenckie itd).
>> Ponoc gdzies w Sobieszewie sa jakies tanie osrodki.
>
>Ktoś niedawno podawał telefony do DSów


Ja podawałem. A teraz zrobię 'ripit':

DS nr 1: 341-89-31
DS nr 2: 341-40-51 (centrala);347-17-63(biuro)
DS nr 3: 341-27-45 (centr.); 347-14-48(biuro)
DS nr 4: 341-00-91; 347-15-18
DS nr 5: 341-49-85 (centr.); 347-17-53(biuro)
DS nr 6: 341-15-36 (centr.); 347-14-72(biuro)
DS nr 7: 347-12-87; 3471-28-89;
DS nr 8: 347-22-86; 341-00-88
DS nr 9: 347-17-42; 341-09-55
DS nr 10: 341-39-42; 347-17-53

Univerek (znam tylko kilka):

DS nr 3: 552-96-01
DS nr 4: 552-46-22
DS nr 5: 552-44-22
DS nr 2: 341-29-74

kirunkowy: 0-58 { chyba ;-) }

Pawo

P.S. Milych wakacji nad morzem.


Adam Necel

unread,
Jun 17, 1999, 3:00:00 AM6/17/99
to
Agnieszka Bomba napisala:

>Calkiem dobry standard maja Domy Akademickie Politechniki Gdanskiej


Pod warunkiem, ze wytepili juz karaluchy. Gdy tam mieszkalem (DS2) w latach
1996-98 to byly ich tysiace. W DS6 odbywaly sie nawet konkursy na
najwiekszego karalucha, nie widzialem Francuza zwyciezcy, ale na pewno byl
dorodny. Mimo wszystko zapraszam :)

Pozdrawiam

Adam


Rafal Wozniak

unread,
Jun 17, 1999, 3:00:00 AM6/17/99
to
> >Ktoś niedawno podawał telefony do DSów
>
> Ja podawałem. A teraz zrobię 'ripit':

I tak ze dwa razy w tygodniu aż do września ;))

Marcin Góralski

unread,
Jun 18, 1999, 3:00:00 AM6/18/99
to
On Wed, 16 Jun 1999 20:15:19 GMT, rwoz...@gd.onet.pl (Rafal Wozniak)
wrote:

....


>
>Ktoś niedawno podawał telefony do DSów

>Szukaj Message-ID: <7jr843$dne$1...@korweta.task.gda.pl>
....

W DSach jest tanio i znośnie. Jeśli dysponujesz trochę większą
ilością gotówki i środkiem lokomocji to może pomyśl o jakimś
niewielkim pensjonacie za miastem. 2 tygodnie temu dowiadywałem się o
ceny - pokój 2 osobowy w granicach 60-70 zł (czasem nawet ze
śniadaniem). Podobne cen y widziałem na Helu (ale musiałbyś mieć
autko). Poza tym jest kilka innych miejsc ale niestety nie znam cen -
hotel sportowy na lodowisku "Olivia" - zawsze był niedrogi - nie wiem
jak teraz. Jak chcesz to mogę przejrzeć te tańsze :-).

Pozdrówka

Marcin Góralski

Piotr Żmuda

unread,
Jun 18, 1999, 3:00:00 AM6/18/99
to
To moze wiesz ktory z nich ma najlepszy standard.
Dzwoniłem do DS 2. Doba w pokoju dwuosobowym kosztuje 40 zł dla
standardowego urlopowicza, dla studentów 36 zł


> Ja podawałem. A teraz zrobię 'ripit':

--
Pozdrawiam
Piotr Żmuda

Piotr Żmuda

unread,
Jun 18, 1999, 3:00:00 AM6/18/99
to
"Marcin Góralski" wrote:

> Jeśli dysponujesz trochę większą ilością gotówki i środkiem lokomocji to
> może pomyśl o jakimś
> niewielkim pensjonacie za miastem. 2 tygodnie temu dowiadywałem się o
> ceny - pokój 2 osobowy w granicach 60-70 zł (czasem nawet ze
> śniadaniem). Podobne cen y widziałem na Helu (ale musiałbyś mieć
> autko). Poza tym jest kilka innych miejsc ale niestety nie znam cen -
> hotel sportowy na lodowisku "Olivia" - zawsze był niedrogi - nie wiem
> jak teraz. Jak chcesz to mogę przejrzeć te tańsze :-).

A propos pensjonatow. Moj znajomy byl dwa lata temu w Sobieszewie w jakims
osrodku wypoczynkowym. Niestety nie zna nazwy ani numeru telefonu. Dane
jakie udalo mi sie od niego wyciagnac to takie:osrodek kierowców,
transportowcow lub innych zwiazanych z transportem. Lokalizacja: po
przejechaniu prze prom na wyspe, skreca sie w prawo i jakies 30-50 m po
skrecie po prawej stronie jest ten osrodek. Dokladniej miesci sie on przed
pierwsza przecinica w prawo w kierunku morza od wyzej wymienionego skretu.

Moze jest to zagmatwane ale dokladnie cytuje jego slowa. Moze ktos co wie
na temat tego osrodka i poda mi jakis namiar

--
Pozdrawiam
Piotr Żmuda

MG

unread,
Jun 18, 1999, 3:00:00 AM6/18/99
to

Piotr Żmuda napisał(a) w wiadomości: <376A2B9C...@kraknet.pl>...

>To moze wiesz ktory z nich ma najlepszy standard.
>Dzwoniłem do DS 2. Doba w pokoju dwuosobowym kosztuje 40 zł dla
>standardowego urlopowicza, dla studentów 36 zł
>
Najlepszy standard ma DS 10, potem 6, 5 , ale ceny sa do tego odpowiednie.
Raczej nie niskie.

jokoo

Michał Wroński

unread,
Jun 18, 1999, 3:00:00 AM6/18/99
to

Piotr Żmuda wrote:
> A propos pensjonatow. Moj znajomy byl dwa lata temu w Sobieszewie w jakims
> osrodku wypoczynkowym. Niestety nie zna nazwy ani numeru telefonu. Dane
> jakie udalo mi sie od niego wyciagnac to takie:osrodek kierowców,
> transportowcow lub innych zwiazanych z transportem. Lokalizacja: po
> przejechaniu prze prom na wyspe, skreca sie w prawo i jakies 30-50 m po

Mozna przejechac przez most

> skrecie po prawej stronie jest ten osrodek. Dokladniej miesci sie on przed

Chyba po lewej?????

> pierwsza przecinica w prawo w kierunku morza od wyzej wymienionego skretu.

Tu tez chyba chodzilo o przecznice w lewo.....

> Moze jest to zagmatwane ale dokladnie cytuje jego slowa. Moze ktos co wie
> na temat tego osrodka i poda mi jakis namiar

"Drogowiec", telefonu nie znam (musialbym sie przejsc i zobaczyc....)
A tak w ogole to w Sobieszewie jest wiele osrodkow/pensjonatow/hoteli.
Kazdy moze wybrac cos dla siebie (w zaleznosci od pojemnosci portfela)

Michal

PS. Jakbys mial jakies pytania to wal na priva (rzadko czytuje ta grupe)


Michał Wroński

unread,
Jun 19, 1999, 3:00:00 AM6/19/99
to

Dobra, znam juz kilka telefonow (do niektorych osrodkow na wyspie)

Drogowiec - Turystyczna 1 - (0-58) 3080771
Neptun - Teczowa 12 - 3080775
Osr. Urzedu Celnego - Nadwislanska 9 - 3080799
Jantar - Falowa 3 - 3080755
Relax - Barwna 1 - 3080728
Bursztyn - Falowa 8 - 3080742

Hotele:
Alma - Falowa 4 - 3080794
Mewa - Lazurowa 4 - 3080774

Michal

Unknown

unread,
Jun 22, 1999, 3:00:00 AM6/22/99
to
On Wed, 16 Jun 1999 13:05:21 GMT, Piotr Żmuda <pzm...@kraknet.pl>
wrote:

>Witam
>Mieszkam w Krakowie. Chcialbym spedzic pare dni w Gdansku.
>Tak wiec, czy ktos moze mi powiedziec gdzie w Trojmiescie mozna sie w
>miare tanio zamieszkac podczas wakacji (domki letniskowe, hotele
>studenckie itd).
>Ponoc gdzies w Sobieszewie sa jakies tanie osrodki.
>

>Pozdrawiam
>Piotr Zmuda
>
Jezeli jeszcze nic nie wybrales to mam dla ciebie propozycje na
sierpien w Sopocie..
Samodzielna kawalerka z pelnym wyposazeniem,nad sama plaza.
W poblizu sanatorium,hotele..itp..
2-tyg 800zl..

Milka

Piotr Żmuda

unread,
Jun 23, 1999, 3:00:00 AM6/23/99
to
800 / 14 = ok. 57 zł. Cena wcale nie jest taka atrakcyjna. Za tyle można
zamieszkać w pensonacie majac zapewnione wyzywienie i parking strzezony.
Jednak dziekuje za oferte.

Piotr Żmuda

Unknown

unread,
Jun 23, 1999, 3:00:00 AM6/23/99
to
On Wed, 23 Jun 1999 06:16:48 GMT, Piotr Żmuda <pzm...@kraknet.pl>
wrote:

>800 / 14 = ok. 57 zł. Cena wcale nie jest taka atrakcyjna. Za tyle można


>zamieszkać w pensonacie majac zapewnione wyzywienie i parking strzezony.
>Jednak dziekuje za oferte.
>
>Piotr Żmuda

dla 4-osob(bo tyle jest miejsc do spania) to chyba nie jest tak
duzo..?
biorac pod uwage warunki komfortowe tego mieszkanie a nie jakies tam
kalaruchy!!

pozdrawiam

Piotr Żmuda

unread,
Jun 24, 1999, 3:00:00 AM6/24/99
to

"mfo...@box43.gnet.pl" wrote:

> dla 4-osob(bo tyle jest miejsc do spania) to chyba nie jest tak
> duzo..?
> biorac pod uwage warunki komfortowe tego mieszkanie a nie jakies tam
> kalaruchy!!
>
> pozdrawiam
>

Masz racje w przypadku 4 osob jest to nieduzo. Ja wybieram sie w dwie osoby.
Co komfortowych warunkow to przyjmuje ze sa takie, tak samo jak przyjmuje iz
dobre warunki, czy komfortowe sa w tych pensjonatach do ktorych dzwonilem.
Nikt mi nic nie mowil czy sa u niego karaluchy, wzglednie inne stworzonka.
Jezeli mozesz mi powiedziec w ktorych miejscach wypoczynkowych sa karaluchy
to bede Ci wdzieczny i bede takie miejsca omijal.

--
Z poważaniem
Piotr Żmuda

0 new messages