Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Gdzie najtansza pizzeria na telefon?

0 views
Skip to first unread message

Jerzy Sek

unread,
Dec 15, 2001, 8:27:25 AM12/15/01
to
Wlasnie siedzimy na sieci i powoli zoladki daja o sobie znac. Kto z
grupowiczow polecilby jakas najtansza pizzerie na telefon?
Z gory dziekuje.

-Jerzy

--

tpi

unread,
Dec 15, 2001, 9:21:52 AM12/15/01
to
moze nie najtansza, ale moim zdaniem najlepsza to peperoni na poniatowskiego
tel.4877421 lub na jadwigi 4338899. firmowa (chyba) peperoni 15 zl


Uzytkownik "Jerzy Sek" <you...@we.ps.pl> napisal w wiadomosci
news:Pine.LNX.4.33.011215...@we.tuniv.szczecin.pl...

Cichy

unread,
Dec 15, 2001, 10:39:30 AM12/15/01
to

Mexicana ul. Langiewicza 20 / 10
tel. 434 18 51

Firmowa mexicana - fi 30 cm - 13.50

gdy zamówienie ponizej 19 zl
to doplata 4 zl

Hunter

unread,
Dec 15, 2001, 10:48:26 AM12/15/01
to
zgadzam sie w 100% - jest NAJLEPSZA!!! :-)
Hunter

Użytkownik "tpi" <mlo...@polbox.com> napisał w wiadomości
news:9vfmb4$ihc$1...@news.tpi.pl...

iaszczomp

unread,
Dec 15, 2001, 4:00:17 PM12/15/01
to
ja przyzwyczailem sie do New Yorker na Piastów,
w wolne dni i swieta strasznie dlugo sie czeka,
ale warto, bo dobra

pzdr
i.


kwark

unread,
Dec 16, 2001, 5:15:31 AM12/16/01
to
zgadzam sie, jest dobra i duza (no i za dobra cene - w miare) ale... czegos
jej brakuje... a to cos ma napewno Tomato obok kina Kosmos.. to jest dla
mnie pizzeria nr 1 i nie wiem ile to juz lat jest w tym samym miejscu i
ciagle dziela. (w niektorych miejscowosciach nadmorskich jak Miedzyzdroje
czy Dziwnowek tez mozna ja znalezc) polecam zwlaszcza firmowa Tomato..
mmm...

----

Pozdrawiam

Patryk
Gadu-Gadu: 227627
ICQ: 105486072

Użytkownik "iaszczomp" <iasz...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:9vgdlf$f4f$1...@galaxy.uci.agh.edu.pl...

iaszczomp

unread,
Dec 16, 2001, 3:56:06 PM12/16/01
to
dzis wlasnie bylem w Pepperoni na Poniatowskiego i potwierdzam, ze jest OK
mapka bezplatnego dowozu niestety nie siega Chopina, ale za doplata 4 zl
przywioza

no moze troche jak zwykle zreszta w pizzach obrzeze zbyt spieczone ale widac
tak juz musi byc :)

pzdr
i.

KED

unread,
Dec 17, 2001, 3:45:17 AM12/17/01
to
> Wlasnie siedzimy na sieci i powoli zoladki daja o sobie znac. Kto z
> grupowiczow polecilby jakas najtansza pizzerie na telefon?


Nie wiem, czy taka najtańsza, ale ja polecam Telepizzę. Bardzo ją lubię,
a poza tym jak kupujesz dużą, to średnią z taką samą liczbą składników
masz gratis. Zawsze jadam wegetariańską, ale są też inne pyszne.
A co do wspomnianej wyżej Pepperoni, to też ją lubię, tylko na mój gust
zawsze troszku za dużo na niej wody. Ale poza tym jest OK.

pozdrawiam
Krzysiek

MaciejW

unread,
Dec 17, 2001, 5:04:42 AM12/17/01
to
> Wlasnie siedzimy na sieci i powoli zoladki daja o sobie znac. Kto z
> grupowiczow polecilby jakas najtansza pizzerie na telefon?

Nie ma to jak zdrowe zywienie.

--
Pozdrawiam
--
Maciej


kropa

unread,
Dec 17, 2001, 9:15:25 AM12/17/01
to
KED <Krzyszto...@uoo.univ.szczecin.pl> wrote:

>Nie wiem, czy taka najtańsza, ale ja polecam Telepizzę. Bardzo ją lubię,

Pfu,pfu!Grube ciasto sucks! ;P

--
"Microsoft zatrudnia geniuszy." (c) Chip - Magazyn Komputerowy.

e-mail: kr...@poczta.fm kro...@polbox.com ICQ#:56538615 GG#:152255

kwark

unread,
Dec 17, 2001, 3:53:18 PM12/17/01
to

Użytkownik "kropa" <kr...@poczta.fm.nospam> napisał w wiadomości
news:cevr1uosom9nveske...@4ax.com...

> KED <Krzyszto...@uoo.univ.szczecin.pl> wrote:
>
> >Nie wiem, czy taka najtańsza, ale ja polecam Telepizzę. Bardzo ją lubię,
>
> Pfu,pfu!Grube ciasto sucks! ;P


Wogole jakas taka tekturowa ta ich pizza

mOOse-pl

unread,
Dec 17, 2001, 4:48:07 PM12/17/01
to
> Wogole jakas taka tekturowa ta ich pizza

ile razy tam qpie pizze to zjadam pol bo reszta mi nie wchodzi bo mi nie
smakuje
ale nastepnego dnia rano, taka zimna na sniadanie jest the best :)

kropa

unread,
Dec 17, 2001, 5:12:03 PM12/17/01
to
"mOOse-pl" <moos...@spacemoose.com> wrote:

>ile razy tam qpie pizze to zjadam pol bo reszta mi nie wchodzi bo mi nie
>smakuje

To po co tam kupujesz?

>ale nastepnego dnia rano, taka zimna na sniadanie jest the best :)

Ciepła jest niejadalna ,a co dopiero zimna....................

Jaca

unread,
Dec 17, 2001, 5:22:29 PM12/17/01
to
> >ile razy tam qpie pizze to zjadam pol bo reszta mi nie wchodzi bo mi nie
> >smakuje
>
> To po co tam kupujesz?
>


o połowę kalorii mniej :-)))


> >ale nastepnego dnia rano, taka zimna na sniadanie jest the best :)
>
> Ciepła jest niejadalna ,a co dopiero zimna....................
> --


zawsze można włożyć do mikrofali i sobie odgrzac ;-)

wtedy palce lizac...

mOOse-pl

unread,
Dec 17, 2001, 6:41:28 PM12/17/01
to
> zawsze można włożyć do mikrofali i sobie odgrzac ;-)

a wlasnie ze nie, ja tam bardzo lubie taka na zimno, ale nie moz stac za
dlugo, znaczy sie jak polezy jedna noc to rano jest akurat, potem zaczyna
twardniec :))


-


Maciej Hrynczyszyn

unread,
Dec 17, 2001, 6:37:59 PM12/17/01
to
On 17 gru 2001, kwark [kw...@go2.pl] wrote:

>
> Użytkownik "kropa" <kr...@poczta.fm.nospam> napisał w wiadomości
> news:cevr1uosom9nveske...@4ax.com...
>> KED <Krzyszto...@uoo.univ.szczecin.pl> wrote:
>>
>> >Nie wiem, czy taka najtańsza, ale ja polecam Telepizzę. Bardzo ją
>> >lubię,
>> Pfu,pfu!Grube ciasto sucks! ;P
> Wogole jakas taka tekturowa ta ich pizza

Kiedyś w Warszawie przez kilka/kilkanaście tygodni byłem
praktycznie skazany na obiady w Telepizzy wyłącznie :-(
Oj, niewiele się da o niej dobrego powiedzieć, brrr, żołądek mi się kurczy
ze strachu na to wspomnienie.
Moją absolutnie ulubioną pizzerią jest aktualnie 'Quattro' - raczej
niedrogo (duża z wieloma dodatkami - ca. 16-17 zł), duuuża (najadam a
właściwie przejadam się połową dużej) i cholernie smaczna. Jedyną jej wadą
jest to, że... jest w Łodzi.
Przepraszam, jeśli narobiłem smaku i gdyby ktoś był w Ł. w okolicach
Piotrkowskiej (bo co w Ł. nie jest na Piotrkowskiej...) to polecam! :-)

M,

--
Maciej Hrynczyszyn Nada.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
If you reach out for more, you'll find nothing but sorrow.
'Cause knowledge is hollow. And pride is hard to swallow. Gus Gus.

Jaca

unread,
Dec 18, 2001, 7:14:40 AM12/18/01
to

na to też jest sposób: pokropić wodą i włożyć do tostera :-)))

w ten sposób można ją skutecznie zmiękczyć i przedłużyć żywot...nawet o
kilka dni


mniam...palce lizać

(ciekawe co na to Makłowicz)

Jakub Zysnarski

unread,
Dec 19, 2001, 11:13:12 AM12/19/01
to

Użytkownik KED <Krzyszto...@uoo.univ.szczecin.pl> w wiadomości do grup
dyskusyjnych napisał:3C1DB09D...@uoo.univ.szczecin.pl...

ty Telepizzę nazywasz pizzą? Ohyda!


Sylwester Hendzel

unread,
Dec 19, 2001, 3:56:57 PM12/19/01
to
"kwark" <kw...@go2.pl> wrote in news:3c1c...@news.vogel.pl:

> zgadzam sie, jest dobra i duza (no i za dobra cene - w miare) ale...
> czegos jej brakuje... a to cos ma napewno Tomato obok kina Kosmos.. to
> jest dla mnie pizzeria nr 1 i nie wiem ile to juz lat jest w tym samym
> miejscu i ciagle dziela. (w niektorych miejscowosciach nadmorskich jak
> Miedzyzdroje czy Dziwnowek tez mozna ja znalezc) polecam zwlaszcza
> firmowa Tomato.. mmm...

W tomato bylem tylko raz - w roku 1994 :)) Otrzymalem kawal mokrego ciasta
posypanego dodatkami... Zamawialem pizze a nie zupe. Od tej pory pizzerie
ta omijam - ale moze cos sie poprawilo. Zachodze do peperoni a na telefon
zamawiam z new yorkera.

--
Pozdrawiam
Sylwek, Szczecin

0 new messages