-Jerzy
--
Uzytkownik "Jerzy Sek" <you...@we.ps.pl> napisal w wiadomosci
news:Pine.LNX.4.33.011215...@we.tuniv.szczecin.pl...
Firmowa mexicana - fi 30 cm - 13.50
gdy zamówienie ponizej 19 zl
to doplata 4 zl
Użytkownik "tpi" <mlo...@polbox.com> napisał w wiadomości
news:9vfmb4$ihc$1...@news.tpi.pl...
pzdr
i.
----
Pozdrawiam
Patryk
Gadu-Gadu: 227627
ICQ: 105486072
Użytkownik "iaszczomp" <iasz...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:9vgdlf$f4f$1...@galaxy.uci.agh.edu.pl...
no moze troche jak zwykle zreszta w pizzach obrzeze zbyt spieczone ale widac
tak juz musi byc :)
pzdr
i.
Nie wiem, czy taka najtańsza, ale ja polecam Telepizzę. Bardzo ją lubię,
a poza tym jak kupujesz dużą, to średnią z taką samą liczbą składników
masz gratis. Zawsze jadam wegetariańską, ale są też inne pyszne.
A co do wspomnianej wyżej Pepperoni, to też ją lubię, tylko na mój gust
zawsze troszku za dużo na niej wody. Ale poza tym jest OK.
pozdrawiam
Krzysiek
Nie ma to jak zdrowe zywienie.
--
Pozdrawiam
--
Maciej
>Nie wiem, czy taka najtańsza, ale ja polecam Telepizzę. Bardzo ją lubię,
Pfu,pfu!Grube ciasto sucks! ;P
--
"Microsoft zatrudnia geniuszy." (c) Chip - Magazyn Komputerowy.
e-mail: kr...@poczta.fm kro...@polbox.com ICQ#:56538615 GG#:152255
Wogole jakas taka tekturowa ta ich pizza
ile razy tam qpie pizze to zjadam pol bo reszta mi nie wchodzi bo mi nie
smakuje
ale nastepnego dnia rano, taka zimna na sniadanie jest the best :)
>ile razy tam qpie pizze to zjadam pol bo reszta mi nie wchodzi bo mi nie
>smakuje
To po co tam kupujesz?
>ale nastepnego dnia rano, taka zimna na sniadanie jest the best :)
Ciepła jest niejadalna ,a co dopiero zimna....................
o połowę kalorii mniej :-)))
> >ale nastepnego dnia rano, taka zimna na sniadanie jest the best :)
>
> Ciepła jest niejadalna ,a co dopiero zimna....................
> --
zawsze można włożyć do mikrofali i sobie odgrzac ;-)
wtedy palce lizac...
a wlasnie ze nie, ja tam bardzo lubie taka na zimno, ale nie moz stac za
dlugo, znaczy sie jak polezy jedna noc to rano jest akurat, potem zaczyna
twardniec :))
-
>
> Użytkownik "kropa" <kr...@poczta.fm.nospam> napisał w wiadomości
> news:cevr1uosom9nveske...@4ax.com...
>> KED <Krzyszto...@uoo.univ.szczecin.pl> wrote:
>>
>> >Nie wiem, czy taka najtańsza, ale ja polecam Telepizzę. Bardzo ją
>> >lubię,
>> Pfu,pfu!Grube ciasto sucks! ;P
> Wogole jakas taka tekturowa ta ich pizza
Kiedyś w Warszawie przez kilka/kilkanaście tygodni byłem
praktycznie skazany na obiady w Telepizzy wyłącznie :-(
Oj, niewiele się da o niej dobrego powiedzieć, brrr, żołądek mi się kurczy
ze strachu na to wspomnienie.
Moją absolutnie ulubioną pizzerią jest aktualnie 'Quattro' - raczej
niedrogo (duża z wieloma dodatkami - ca. 16-17 zł), duuuża (najadam a
właściwie przejadam się połową dużej) i cholernie smaczna. Jedyną jej wadą
jest to, że... jest w Łodzi.
Przepraszam, jeśli narobiłem smaku i gdyby ktoś był w Ł. w okolicach
Piotrkowskiej (bo co w Ł. nie jest na Piotrkowskiej...) to polecam! :-)
M,
--
Maciej Hrynczyszyn Nada.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
If you reach out for more, you'll find nothing but sorrow.
'Cause knowledge is hollow. And pride is hard to swallow. Gus Gus.
na to też jest sposób: pokropić wodą i włożyć do tostera :-)))
w ten sposób można ją skutecznie zmiękczyć i przedłużyć żywot...nawet o
kilka dni
mniam...palce lizać
(ciekawe co na to Makłowicz)
ty Telepizzę nazywasz pizzą? Ohyda!
> zgadzam sie, jest dobra i duza (no i za dobra cene - w miare) ale...
> czegos jej brakuje... a to cos ma napewno Tomato obok kina Kosmos.. to
> jest dla mnie pizzeria nr 1 i nie wiem ile to juz lat jest w tym samym
> miejscu i ciagle dziela. (w niektorych miejscowosciach nadmorskich jak
> Miedzyzdroje czy Dziwnowek tez mozna ja znalezc) polecam zwlaszcza
> firmowa Tomato.. mmm...
W tomato bylem tylko raz - w roku 1994 :)) Otrzymalem kawal mokrego ciasta
posypanego dodatkami... Zamawialem pizze a nie zupe. Od tej pory pizzerie
ta omijam - ale moze cos sie poprawilo. Zachodze do peperoni a na telefon
zamawiam z new yorkera.
--
Pozdrawiam
Sylwek, Szczecin