Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Karta ISIC

0 views
Skip to first unread message

Jarek Lewandowski

unread,
Jun 14, 1999, 3:00:00 AM6/14/99
to

Przechodzilem kiedys kolo biura podrozy , ale bylo juz zamkniete (godz
3:00) i widzialem karte ISIC (international students identification card)
CZy ktos ma taka karte; jakie sa znizki itp.

--
_,'| _.-''``-...___..--';)
/_ \'. __..-' , ,--...--'''
<\ .`--''' ` /' JAREK LEWANDOWSKI
`-';' ; ; ;
__...--'' ___...--_..' .;.'le...@uoo.univ.szczecin.pl
(,__....----''' (,..--''

Grzegorz G.

unread,
Jun 15, 1999, 3:00:00 AM6/15/99
to

Mam taka karte. Kupilem ja w Almaturze. A potrzebna mi byla glownie z
powodu dodawanego ubezpieczenia przy wyjezdzie za granice. A co do znizek,
to dostaje sie z nia taka ksiazeczke i w niej sa one opisane. Nie sa to
jakies rewelacje, ale znizki zaleza glownie od panstwa i miasta do ktorego
sie jedzie. Ale glowna zaleta tej karty to to, ze jest to wlasciwie
miedzynarodowa legitymacja studencka i jesli gdzies sa znizki dla
studentow to mozna sie nia legitymowac!

gary.

Krzysztof Baranek

unread,
Jun 18, 1999, 3:00:00 AM6/18/99
to
Jarek Lewandowski <le...@uoo.univ.szczecin.pl> schrieb in im Newsbeitrag:
Pine.GHP.4.10.99061...@uoo.univ.szczecin.pl...

>
> Przechodzilem kiedys kolo biura podrozy , ale bylo juz zamkniete (godz
> 3:00) i widzialem karte ISIC (international students identification card)
> CZy ktos ma taka karte; jakie sa znizki itp.

Ja mam taka karte. Daje m.in. znizki na PKP, ale tylko jesli sie jest
Polakiem studiujacym za granica.

pozdr.
baran(ek)

Wojciech Głoćko

unread,
Jun 19, 1999, 3:00:00 AM6/19/99
to

Krzysztof Baranek napisał(a) w wiadomości: <7kdajm$hbr$1...@fu-berlin.de>...


Masz tez zbizki na wszystko zagranica na co maja znizki studenci tamtejszych
uczelni (z tylu masz napisaze ze holder of thic card is full time student).
Warto miec ale nie za bardzo sie ja opalaca kupowac wlasnie teraz bo traci
waznosc 31 grudnia 1999. Nie jest wystawiana na rok od daty zakupu :-(( Poza
tym masz ubezpieczenie zagranica przez caly okres funkcjonowania karty
(chyba do 5000 baksow ale nie dam glowy).

Pozdrawiam

Wojtek

--
Pelny dostep do Internetu juz od 8,34 PLN na miesiac - http://rubikon.pl

0 new messages