--
_,'| _.-''``-...___..--';)
/_ \'. __..-' , ,--...--'''
<\ .`--''' ` /' JAREK LEWANDOWSKI
`-';' ; ; ;
__...--'' ___...--_..' .;.'le...@uoo.univ.szczecin.pl
(,__....----''' (,..--''
gary.
Ja mam taka karte. Daje m.in. znizki na PKP, ale tylko jesli sie jest
Polakiem studiujacym za granica.
pozdr.
baran(ek)
Masz tez zbizki na wszystko zagranica na co maja znizki studenci tamtejszych
uczelni (z tylu masz napisaze ze holder of thic card is full time student).
Warto miec ale nie za bardzo sie ja opalaca kupowac wlasnie teraz bo traci
waznosc 31 grudnia 1999. Nie jest wystawiana na rok od daty zakupu :-(( Poza
tym masz ubezpieczenie zagranica przez caly okres funkcjonowania karty
(chyba do 5000 baksow ale nie dam glowy).
Pozdrawiam
Wojtek
--
Pelny dostep do Internetu juz od 8,34 PLN na miesiac - http://rubikon.pl