--
+-----Pozdrawiam------+------------------------+
\ Mateusz Majchrzycki \ W życiu liczą się \
\ MateoM[at]poczta.fm \ drobne przyjemności... \
+------GG#897890------+------------------------+
> Jako że jestem tu nowy to się przede wszystkim przywitam, a więc:
> Dzień dobry! (albo Dobry wieczór, jak kto woli :))
> A teraz do sedna. Musiałbym wydrukować sobie ok. 20-30 obrazków. Są to
> grafiki komputerowe. Niestety ja sam ani koledzy nie są w stanie mi
> pomóc, ponieważ wazne jest żeby wydruki te były dośc dobrej jakosci (na
> "wystawę") i przede wszystkim żebym nie zbankrutowal z powodu tych
> wydruków. Jak wiadomo koszty eksploatacji typowych drukarek domowych są
> horrendalne, a i jakość nie najlepsza. Dlatego pomyślałem ze może jakieś
> firmy (drukarnie?) były by w stanie coś takiego zrobić.
> Z góry dzięki za odpowiedź :)
W CSS na Nowowiejskiego jest drogo, ale jakby sie okazało ze to jedyne
miejsce gdzie mozna to zrobic to wazne jest:
1. wysyłasz im to na maila, bo jesli przyniesiesz plyte/dyskietke - placisz
dodatkowo za zripowanie 5 zł.
2. Przed wydrukiem spytaj sie ile egzemplarzy Ci sie nalezy za minimalna
kwote, bo inaczej wydrukuja Ci np 1 egzemplarz tylko. Dla przykladu,
ostatnio mialam do wydrukowania 2 obrazki A4 - wydrukowali - kosztuje ta
przyjemnosc 36zł. Cena mnie powaliła i jak sie spytalam CO kosztuje 36 zł
to wtedy sie dowiedzialam ze za te 36 zł moge miec 10 obrazkow
wydrukowanych, ale ze chcialam tylko po 1 egzemplarzu to moja strata... :)
--
Lia GG 1516512 ICQ 166035154 JID isk...@histeria.pl
O wszystkim decyduje środowisko. Dlatego anioły fruwające w niebie mają
piękne skrzydła, natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.
> W CSS na Nowowiejskiego jest drogo, ale jakby sie okazało ze to jedyne
> miejsce gdzie mozna to zrobic to wazne jest:
> 1. wysyłasz im to na maila, bo jesli przyniesiesz plyte/dyskietke -
> placisz dodatkowo za zripowanie 5 zł.
> 2. Przed wydrukiem spytaj sie ile egzemplarzy Ci sie nalezy za
> minimalna kwote, bo inaczej wydrukuja Ci np 1 egzemplarz tylko. Dla
> przykladu, ostatnio mialam do wydrukowania 2 obrazki A4 -
> wydrukowali - kosztuje ta przyjemnosc 36zł. Cena mnie powaliła i jak
> sie spytalam CO kosztuje 36 zł to wtedy sie dowiedzialam ze za te 36
> zł moge miec 10 obrazkow wydrukowanych, ale ze chcialam tylko po 1
> egzemplarzu to moja strata... :)
a gdybys powiedziala, ze w takim razie chcesz jeszcze jedna kopie to
kolejne 36,- bys musiala doplacic?
:/ niezle robienie z ludzi glupkow, ale to juz mnie nie dziwi...
--
-======-
wizard
-======-
> a gdybys powiedziala, ze w takim razie chcesz jeszcze jedna kopie to
> kolejne 36,- bys musiala doplacic?
>:/ niezle robienie z ludzi glupkow, ale to juz mnie nie dziwi...
Chyba nie, bo jak powiedzialam ze w takim razie ja jeszcze poprosze 8 kopii
( bo mi sie naleza) to pani powiedziala, ze dobrze, ale nastepnym razem
prosze wczesniej mowic...
> Chyba nie, bo jak powiedzialam ze w takim razie ja jeszcze poprosze 8
> kopii ( bo mi sie naleza) to pani powiedziala, ze dobrze, ale
> nastepnym razem prosze wczesniej mowic...
hmm czyli odpowiedz nie jest wcale taka jednoznaczna...
jednym slowem trzeba dokladnie zapoznac sie z warunkami swiadczenia
uslugi PRZED jej zamowieniem ;)
--
-======-
wizard
-======-
> Jako że jestem tu nowy to się przede wszystkim przywitam, a więc:
> Dzień dobry! (albo Dobry wieczór, jak kto woli :))
> A teraz do sedna. Musiałbym wydrukować sobie ok. 20-30 obrazków. Są to
> grafiki komputerowe. Niestety ja sam ani koledzy nie są w stanie mi
> pomóc, ponieważ wazne jest żeby wydruki te były dośc dobrej jakosci (na
> "wystawę") i przede wszystkim żebym nie zbankrutowal z powodu tych
> wydruków. Jak wiadomo koszty eksploatacji typowych drukarek domowych są
> horrendalne, a i jakość nie najlepsza. Dlatego pomyślałem ze może jakieś
> firmy (drukarnie?) były by w stanie coś takiego zrobić.
> Z góry dzięki za odpowiedź :)
>
Pod rondem Kaponiera, od strony Bałtyku mają laser kolor do A3, jakoś
bardzo dobra. Cena A4 1zł-3zł, A3 do 6 zł.
Pozdrawiam
KLoSS
--
[ KLoSS - Andrzej Koszarek - Poznań - 30 ]
Ludzie wolą życie w nieświadomości. [ Zobacz http://www.e-upr.org/ ]
"Odwrotnością paranoi jest błędne, niczym nie uzasadnione
przeświadczenie, że nikt nas nie obserwuje."
Cześć, nawet nie sądziłem że się tu spotkamy:-P
greg
O żesz ty! Jaki ten usenet malutki! :)