Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Gdzie w Poznaniu wydruki (z jednym ale) - nowy

0 views
Skip to first unread message

Mateusz Majchrzycki

unread,
Oct 27, 2003, 12:29:37 PM10/27/03
to
Jako że jestem tu nowy to się przede wszystkim przywitam, a więc:
Dzień dobry! (albo Dobry wieczór, jak kto woli :))
A teraz do sedna. Musiałbym wydrukować sobie ok. 20-30 obrazków. Są to
grafiki komputerowe. Niestety ja sam ani koledzy nie są w stanie mi
pomóc, ponieważ wazne jest żeby wydruki te były dośc dobrej jakosci (na
"wystawę") i przede wszystkim żebym nie zbankrutowal z powodu tych
wydruków. Jak wiadomo koszty eksploatacji typowych drukarek domowych są
horrendalne, a i jakość nie najlepsza. Dlatego pomyślałem ze może jakieś
firmy (drukarnie?) były by w stanie coś takiego zrobić.
Z góry dzięki za odpowiedź :)

--
+-----Pozdrawiam------+------------------------+
\ Mateusz Majchrzycki \ W życiu liczą się \
\ MateoM[at]poczta.fm \ drobne przyjemności... \
+------GG#897890------+------------------------+

Lia

unread,
Oct 27, 2003, 12:39:07 PM10/27/03
to
Dnia 2003-10-27 18:29:37 w sprzyjających i niepowtarzalnych okolicznościach
przyrody grupowicz *Mateusz Majchrzycki* skreślił te oto słowa:

> Jako że jestem tu nowy to się przede wszystkim przywitam, a więc:
> Dzień dobry! (albo Dobry wieczór, jak kto woli :))
> A teraz do sedna. Musiałbym wydrukować sobie ok. 20-30 obrazków. Są to
> grafiki komputerowe. Niestety ja sam ani koledzy nie są w stanie mi
> pomóc, ponieważ wazne jest żeby wydruki te były dośc dobrej jakosci (na
> "wystawę") i przede wszystkim żebym nie zbankrutowal z powodu tych
> wydruków. Jak wiadomo koszty eksploatacji typowych drukarek domowych są
> horrendalne, a i jakość nie najlepsza. Dlatego pomyślałem ze może jakieś
> firmy (drukarnie?) były by w stanie coś takiego zrobić.
> Z góry dzięki za odpowiedź :)

W CSS na Nowowiejskiego jest drogo, ale jakby sie okazało ze to jedyne
miejsce gdzie mozna to zrobic to wazne jest:
1. wysyłasz im to na maila, bo jesli przyniesiesz plyte/dyskietke - placisz
dodatkowo za zripowanie 5 zł.
2. Przed wydrukiem spytaj sie ile egzemplarzy Ci sie nalezy za minimalna
kwote, bo inaczej wydrukuja Ci np 1 egzemplarz tylko. Dla przykladu,
ostatnio mialam do wydrukowania 2 obrazki A4 - wydrukowali - kosztuje ta
przyjemnosc 36zł. Cena mnie powaliła i jak sie spytalam CO kosztuje 36 zł
to wtedy sie dowiedzialam ze za te 36 zł moge miec 10 obrazkow
wydrukowanych, ale ze chcialam tylko po 1 egzemplarzu to moja strata... :)

--
Lia GG 1516512 ICQ 166035154 JID isk...@histeria.pl
O wszystkim decyduje środowisko. Dlatego anioły fruwające w niebie mają
piękne skrzydła, natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

wizard

unread,
Oct 27, 2003, 1:19:14 PM10/27/03
to

Lia <Li...@atusewywalamy.poczta.onet.pl> naklikał(a):

> W CSS na Nowowiejskiego jest drogo, ale jakby sie okazało ze to jedyne
> miejsce gdzie mozna to zrobic to wazne jest:
> 1. wysyłasz im to na maila, bo jesli przyniesiesz plyte/dyskietke -
> placisz dodatkowo za zripowanie 5 zł.
> 2. Przed wydrukiem spytaj sie ile egzemplarzy Ci sie nalezy za
> minimalna kwote, bo inaczej wydrukuja Ci np 1 egzemplarz tylko. Dla
> przykladu, ostatnio mialam do wydrukowania 2 obrazki A4 -
> wydrukowali - kosztuje ta przyjemnosc 36zł. Cena mnie powaliła i jak
> sie spytalam CO kosztuje 36 zł to wtedy sie dowiedzialam ze za te 36
> zł moge miec 10 obrazkow wydrukowanych, ale ze chcialam tylko po 1
> egzemplarzu to moja strata... :)

a gdybys powiedziala, ze w takim razie chcesz jeszcze jedna kopie to
kolejne 36,- bys musiala doplacic?
:/ niezle robienie z ludzi glupkow, ale to juz mnie nie dziwi...

--
-======-
wizard
-======-

Lia

unread,
Oct 27, 2003, 1:36:56 PM10/27/03
to
Dnia 2003-10-27 19:19:14 w sprzyjających i niepowtarzalnych okolicznościach
przyrody grupowicz *wizard* skreślił te oto słowa:


> a gdybys powiedziala, ze w takim razie chcesz jeszcze jedna kopie to
> kolejne 36,- bys musiala doplacic?
>:/ niezle robienie z ludzi glupkow, ale to juz mnie nie dziwi...

Chyba nie, bo jak powiedzialam ze w takim razie ja jeszcze poprosze 8 kopii
( bo mi sie naleza) to pani powiedziala, ze dobrze, ale nastepnym razem
prosze wczesniej mowic...

wizard

unread,
Oct 27, 2003, 1:40:20 PM10/27/03
to

Lia <Li...@atusewywalamy.poczta.onet.pl> naklikał(a):

> Chyba nie, bo jak powiedzialam ze w takim razie ja jeszcze poprosze 8
> kopii ( bo mi sie naleza) to pani powiedziala, ze dobrze, ale
> nastepnym razem prosze wczesniej mowic...

hmm czyli odpowiedz nie jest wcale taka jednoznaczna...
jednym slowem trzeba dokladnie zapoznac sie z warunkami swiadczenia
uslugi PRZED jej zamowieniem ;)

--
-======-
wizard
-======-

Piotrek

unread,
Oct 27, 2003, 1:42:36 PM10/27/03
to
ul. Sienkiewicza 22 - KseroCom T.M. - drukują laserem w cenie ksero
kolorowego, bez minimalek, dopłat za ripowanie i tym podobnych
bzdetów.
pracują od 7.30 do 20.00


KLoSS

unread,
Oct 27, 2003, 4:00:32 PM10/27/03
to
pon, 27 paź 2003 o 18:29 GMT Mateusz Majchrzycki napisał(a):

> Jako że jestem tu nowy to się przede wszystkim przywitam, a więc:
> Dzień dobry! (albo Dobry wieczór, jak kto woli :))
> A teraz do sedna. Musiałbym wydrukować sobie ok. 20-30 obrazków. Są to
> grafiki komputerowe. Niestety ja sam ani koledzy nie są w stanie mi
> pomóc, ponieważ wazne jest żeby wydruki te były dośc dobrej jakosci (na
> "wystawę") i przede wszystkim żebym nie zbankrutowal z powodu tych
> wydruków. Jak wiadomo koszty eksploatacji typowych drukarek domowych są
> horrendalne, a i jakość nie najlepsza. Dlatego pomyślałem ze może jakieś
> firmy (drukarnie?) były by w stanie coś takiego zrobić.
> Z góry dzięki za odpowiedź :)
>

Pod rondem Kaponiera, od strony Bałtyku mają laser kolor do A3, jakoś
bardzo dobra. Cena A4 1zł-3zł, A3 do 6 zł.

Pozdrawiam
KLoSS
--
[ KLoSS - Andrzej Koszarek - Poznań - 30 ]
Ludzie wolą życie w nieświadomości. [ Zobacz http://www.e-upr.org/ ]
"Odwrotnością paranoi jest błędne, niczym nie uzasadnione
przeświadczenie, że nikt nas nie obserwuje."

Jedrek

unread,
Oct 28, 2003, 3:17:39 AM10/28/03
to

Musiałbym wydrukować sobie ok. 20-30 obrazków. Są to
> > grafiki komputerowe. Niestety ja sam ani koledzy nie są w stanie mi
> > pomóc, ponieważ wazne jest żeby wydruki te były dośc dobrej jakosci (na
> > "wystawę") i przede wszystkim żebym nie zbankrutowal z powodu tych
> > wydruków.
=========================
A ja ma pytanie, gdzie w Poznaniu oprucz CSS zeskanuje w kolorze
(w miare tanio) format A0 ?
J.

gregory

unread,
Nov 2, 2003, 1:24:04 PM11/2/03
to
Użytkownik "Mateusz Majchrzycki" <sp...@spam.spam> napisał w wiadomości
news:Xns9421BB6FB...@192.168.0.1...

> Jako że jestem tu nowy to się przede wszystkim przywitam, a więc:
> Dzień dobry! (albo Dobry wieczór, jak kto woli :))

Cześć, nawet nie sądziłem że się tu spotkamy:-P

greg

Mateusz Majchrzycki

unread,
Nov 2, 2003, 2:22:31 PM11/2/03
to
Pewnego dnia gregory <greg...@op.pl> nastukał(a):

>> Jako że jestem tu nowy to się przede wszystkim przywitam, a więc:
>> Dzień dobry! (albo Dobry wieczór, jak kto woli :))
> Cześć, nawet nie sądziłem że się tu spotkamy:-P

O żesz ty! Jaki ten usenet malutki! :)

0 new messages