Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Stale lacze w Poznaniu ??

1 view
Skip to first unread message

ARTUR

unread,
Apr 7, 2002, 7:08:40 AM4/7/02
to
jakie firmy oferują Internet w Poznaniu ??
możecie podać stronki.

p; Bogol

GAZEBOO

unread,
Apr 7, 2002, 7:19:47 AM4/7/02
to
www.icpnet.pl
www.echostar.pl

ale ta pierwsza wydaje się działać pod hasłem "Nie ma dnia bez usterki". Co
do drugiej słyszałem więcej pozytywnych niż negatywnych opinii.

pozdrawiam
gazeboo

KISIEL

unread,
Apr 7, 2002, 7:49:26 AM4/7/02
to
hmmm posiadam icpnet i nie wiem skad masz takie inf -
Użytkownik "GAZEBOO" <gaz...@icpnet.pl> napisał w wiadomo¶ci
news:a8pa2h$j7f$1...@onyx.icpnet.pl...

GAZEBOO

unread,
Apr 7, 2002, 12:26:41 PM4/7/02
to
Byc moze u ciebie jest lepiej... Ja nie narzekam na transfer, bardziej na
ciaglosc dostepu do netu.
Juz nie raz ICPnet zawiodl mnie w dosc waznych dla mnie momentach, tak
wiec...nie spodziewaj sie pochwal pod jego adresem :)

kooboos poochatek

unread,
Apr 7, 2002, 1:22:41 PM4/7/02
to

Użytkownik "GAZEBOO" <gaz...@icpnet.pl> napisał w wiadomo¶ci
news:a8pa2h$j7f$1...@onyx.icpnet.pl...

a ja mam lacze z icpnetu i jedyne co "nawala" to modem ktoory od nich
dostalem .. motorolka ... bo raz na jakis czas ( czasem raz dziennie czasem
raz w miesiecu ) moosze go zresetowac .. bo sie najzwyklej w swiecie
wiesza...a ze nie ma butona "reset" 3eba wyciagac wtyczke z gniazdka... poza
tym icpnet sparwuje sie niezle .. a jak na lacze tegoi tupu zaskakujaco
czesto mam maxymalny transfer... ( przy czym z eftepa icpnet'u transfer
dochodzi do 40Kb/s , a wiele stamtad jest do sciagniecie)
pozdrawiam
cita


wodniq

unread,
Apr 7, 2002, 3:44:20 PM4/7/02
to
> poza
> tym icpnet sparwuje sie niezle .. a jak na lacze tegoi tupu zaskakujaco
> czesto mam maxymalny transfer... ( przy czym z eftepa icpnet'u transfer
> dochodzi do 40Kb/s , a wiele stamtad jest do sciagniecie)

u mnie to samo!
ja jestem zadowolony z icpneta
a mieszkam w swarzedzu
a ty GAZEBOO gdzie mieszkach
pewno gdzies na ratajach, tam to sie bardzo czesto piprzy

wodniq


Szymon

unread,
Apr 7, 2002, 10:32:10 AM4/7/02
to
Użytkownik "GAZEBOO" <gaz...@icpnet.pl> napisał w wiadomości
news:a8pa2h$j7f$1...@onyx.icpnet.pl...

> ale ta pierwsza wydaje się działać pod hasłem "Nie ma dnia bez usterki".

IMHO: Nie jest to zbyt uciążliwe, bo raczej usterki bywają drobne...
w każdym razie ja nie narzekam...

[cookie]

unread,
Apr 8, 2002, 6:29:38 AM4/8/02
to
On Sun, 7 Apr 2002 13:08:40 +0200, "ARTUR" <bo...@go2.pl> wrote:

>jakie firmy oferują Internet w Poznaniu ??
>możecie podać stronki.

www.tpsa.pl
www.netia.pl
www.man.poznan.pl - uzywalem - good.
www.ipartners.pl - uzywalem - good.
www.pro-futuro.com - radiowe - uzywam - good
www.horyzont.net - uzywam - good
www.tele2.pl - radiowe
www.icpnet.pl - kablówka
www.echostar.pl - kablówka

i jeszcze drugie tyle, których na poczekaniu nie wymienie...

do tego:
sieci osiedlowe na Chobrego, Sobieskiego, Batorego, Smialego, Lecha...

--
____________ ___ ___ ___ ___ _ ____ ___________________________
stary sig'98 | _| , | , | '_| ||___ #poznan http://www.pyry.net
plus dodatki |___|___|___|_,_|_||___ gg 256967 #fidonet 2:482/64

Bartosz Frankowski

unread,
Apr 7, 2002, 2:10:50 PM4/7/02
to
"KISIEL" <jac...@poczta.onet.pl> wrote in message
news:a8pbsi$lk3$1...@onyx.icpnet.pl...

> hmmm posiadam icpnet i nie wiem skad masz takie inf -

Hmm, nie dotarl ten post??? Hmm. Powtorka.

LOL. LOL tez z ludzi, co maja w domciu "internet". :)

0 new messages