p; Bogol
ale ta pierwsza wydaje się działać pod hasłem "Nie ma dnia bez usterki". Co
do drugiej słyszałem więcej pozytywnych niż negatywnych opinii.
pozdrawiam
gazeboo
a ja mam lacze z icpnetu i jedyne co "nawala" to modem ktoory od nich
dostalem .. motorolka ... bo raz na jakis czas ( czasem raz dziennie czasem
raz w miesiecu ) moosze go zresetowac .. bo sie najzwyklej w swiecie
wiesza...a ze nie ma butona "reset" 3eba wyciagac wtyczke z gniazdka... poza
tym icpnet sparwuje sie niezle .. a jak na lacze tegoi tupu zaskakujaco
czesto mam maxymalny transfer... ( przy czym z eftepa icpnet'u transfer
dochodzi do 40Kb/s , a wiele stamtad jest do sciagniecie)
pozdrawiam
cita
u mnie to samo!
ja jestem zadowolony z icpneta
a mieszkam w swarzedzu
a ty GAZEBOO gdzie mieszkach
pewno gdzies na ratajach, tam to sie bardzo czesto piprzy
wodniq
IMHO: Nie jest to zbyt uciążliwe, bo raczej usterki bywają drobne...
w każdym razie ja nie narzekam...
>jakie firmy oferują Internet w Poznaniu ??
>możecie podać stronki.
www.tpsa.pl
www.netia.pl
www.man.poznan.pl - uzywalem - good.
www.ipartners.pl - uzywalem - good.
www.pro-futuro.com - radiowe - uzywam - good
www.horyzont.net - uzywam - good
www.tele2.pl - radiowe
www.icpnet.pl - kablówka
www.echostar.pl - kablówka
i jeszcze drugie tyle, których na poczekaniu nie wymienie...
do tego:
sieci osiedlowe na Chobrego, Sobieskiego, Batorego, Smialego, Lecha...
--
____________ ___ ___ ___ ___ _ ____ ___________________________
stary sig'98 | _| , | , | '_| ||___ #poznan http://www.pyry.net
plus dodatki |___|___|___|_,_|_||___ gg 256967 #fidonet 2:482/64
Hmm, nie dotarl ten post??? Hmm. Powtorka.
LOL. LOL tez z ludzi, co maja w domciu "internet". :)