Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[GWP] "znajoma" agencja reklamowa?

0 views
Skip to first unread message

Maciej Ślużyński

unread,
Nov 2, 2004, 2:58:42 PM11/2/04
to
Szukam dla moich znajomych małej, dobrej, niedrogiej i "znajomej" agencji
reklamowej. Obsługa FS (rynek lokalny) z produkcją audycji i programów tv
włącznie, ale trzeba zacząć od logo i poprawienia i pozycjonowania stron
www. Potem przyjdą inne rzeczy - wizytówki, plakaty, ulotki...

--
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Ślużyński
Skąd to wiem? Z mojej książki!
http://helion.pl/ksiazki/marpbm.htm


jasio

unread,
Nov 2, 2004, 4:19:57 PM11/2/04
to
No, a Ty znowu swoje ;PPP ??? A co ja dziś mówiłam - w rozmowie
telefonicznej???
Ślużyński, do tablicy!!! Na odpytkę!

pozdr
pa
Małgorzata

Użytkownik "Maciej Ślużyński" <maci...@ATOWYWALicpnet.pl> napisał w
wiadomości news:cm8ou5$u6r$1...@opal.icpnet.pl...

jasio

unread,
Nov 2, 2004, 4:31:15 PM11/2/04
to

Użytkownik "jasio" <msw...@wp.pl> napisał w wiadomości
news:cm8ttc$7ct$1...@opal.icpnet.pl...

> No, a Ty znowu swoje ;PPP ???

No, więc sorrki wielkie. Miało iść na priva, ale mnie moje hodowlane
osobniki płci męskiej tak rozbiły, że nie dość, iż odpowiedziałam na grupę,
to jeszcze nad postem - czarna rozpacz, po prostu ;(((
Raz jeszcze sorrrki
pa
jasio


Maciej Ślużyński

unread,
Nov 2, 2004, 5:11:37 PM11/2/04
to
Szkodzi nic...

Ja nie wiedziałem, że masz agencję. Myślałem, że to raczej... dom
produkcyjny :-)

Ale jakbym dostał ofertę, tak jak się umawialiśmy, no to bym wiedział :-(

jasio

unread,
Nov 2, 2004, 5:17:33 PM11/2/04
to

Użytkownik "Maciej Ślużyński" <maci...@ATOWYWALicpnet.pl> napisał w
wiadomości news:cm90nc$cm6$1...@opal.icpnet.pl...

> Szkodzi nic...
>
> Ja nie wiedziałem, że masz agencję. Myślałem, że to raczej... dom
> produkcyjny :-)
>
> Ale jakbym dostał ofertę, tak jak się umawialiśmy, no to bym wiedział :-(

Eeee..., cóż ja biedny żuczek mam powiedzieć?
Dostaniesz jutro.
Pozdr
pa
jasio/Małgorzata


Jaceq

unread,
Nov 4, 2004, 4:41:59 PM11/4/04
to

www.afekt.com.pl
dla mnie znajoma ;))

Pozdroo
Jaceq

0 new messages