Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Rota wirus-grypa jelitowa kto z Was jest chory?

0 views
Skip to first unread message

KASIA

unread,
Mar 30, 2005, 2:50:55 PM3/30/05
to
słyszałam ze masa osób choruje na to:sraczka rzygaczka temperatura...błeee
Kasia

glang

unread,
Mar 31, 2005, 1:16:35 AM3/31/05
to
> słyszałam ze masa osób choruje na to:sraczka rzygaczka temperatura...błeee

ja na szczęście jeden dzień tylko
rano actimel cały dzień bez żarcia 34 wizyty w kibelku :)
o 22 kolacja
i następnego dnia jako tako żołądek boli ale poza tym OK
pzdr i łączę się w bólu :)
Grzegorz L.


0 new messages