Jeśli jest firma, które robi takie styropianowe wkładki (nie na wtrysku, bo
to za mała ilość, ale np. klejone, bo dość proste potrzebne są),
to też bym był wdzięczny za namiar.
Tutaj, albo na sund...@poczta.onet.pl, gdyby ktoś zechciał pisać.
Kumple kiedys robili strone www takiej firmie i sobie przypomnialem:
www.skimat.pl
Natomiast narozniki sa gotowe, styropian, tektura i jeszcze cos twardszego
... juz nie pamietam, kilka firm mi kiedys oferty przysylalo - gdzies w
necie powinienes trafic. Moze w tej formie od opakowan cos beda mieli, albo
podpowiedza...
--
Pozdrawiam
JACooL
Swietnie dzięki serdeczne.
--
pozdrawiam
Krzysztof