Kontakt na numer (42) 632 14 41
Aleksandra Pamuła
Tele-Fax-Info
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
Użytkownik "Ola" <kobie...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:10d5.000023...@newsgate.onet.pl...
Webmastera to bym jeszcze oszczedzil... predzej lepszy hosting
by sie przydal, bo moze to na jakims SDI wisi...
Pozdrowienia, T. Ciemnoczułowski
--
===================== Tomasz Ciemnoczułowski
= = t.ciemnoczulowski<-at->lhs.pl, GG://33.59.62.8
= = Internetowa Strona Linii Hutniczej Szerokotorowej
= ========= http://www.LHS.pl/
W tych samych, z ktorych MPK rezygnuje bo ich nie stac na drukowanie:?)
Aga
PS: -ów
no nie wiem, zobacz jakie ceny biletow wisza na stronie MPK, bo cos mi sie
wydaje ze bilet na 1/2 godziny nie kosztuje juz rowne 2 zł ?!
pozdrawiam,
sg
> Webmastera to bym jeszcze oszczedzil... predzej lepszy hosting
> by sie przydal, bo moze to na jakims SDI wisi...
Mówisz?
procjon:(4)# host
www.mpk.lodz.pl
www.mpk.lodz.pl is an alias for randy.mpk.lodz.pl.
randy.mpk.lodz.pl has address 212.191.130.194
procjon:(5)# whois -h whois.ripe.net 212.191.130.194 |egrep
'(inetnum|route|descr|origin)'
inetnum: 212.191.130.192 - 212.191.130.199
descr: MPK-Lodz Sp. z o.o.
descr: Lodz, Poland
route: 212.191.128.0/18
descr: LODMAN
origin: AS16283
*ziew*
--
* Maciej 'Voovoos' Wierzbicki * VOO1-RIPE * VOO1-6BONE
> Webmastera to bym jeszcze oszczedzil... predzej lepszy hosting
> by sie przydal, bo moze to na jakims SDI wisi...
Mówisz?
No dobra, gdzie tu masz podane, jaka przepustowoscia lacza sa polaczeni
z Lodmanem?
Po pierwsze, kochani to jeśli chodzi o MPK to problemy ze stroną to ich
działka. My jesteśmy tylko firmą która ma przygotować nowe rozkłady jazdy, nie
zajmujemy się hostingiem ich stron.
Co do starych rozkładów, rzeczywiście już ich nie będzie (o czym pisał Express)
Ale nie napisali, że do obiegu wejdą nowe (będzie sprostowanie w gazecie) wydne
w formie książeczki w której będą wszystkie linie tramwajowe i autobusowe z
terenu Łodzi jak i tramwaje podmiejskie i busy komunikacji podmiejskiej.
Pozdrawiam dociekliwych :)
Ola
Fajnie - zobaczymy jak to wyglada i jak sie rozchodzi i pomyslimy:))
Pozdrawiam,
Aga
Niestety ale nad reklamą trzeba sie teraz zastanawiac bo ten nakład to roczny
nakład !!!!!!! I jestem pewna, że rozejdzie się jak świeże bułeczki.
Więcej informacji na stronie : www.tele-fax-info.lodz.pl
A zwrociliscie uwage na pewien fakt, ze MPK lubi zmieniac rozklady jazdy?
> I jestem pewna, że rozejdzie się jak świeże bułeczki.
Niewatpliwie do pierwszej zmiany rozkladow przez MPK... Pozniej nikt juz
moze tego nie chcec, bo nie bedzie pewny, czy rozklad, ktory akurat
potrzebuje jest aktualny... MPK juz probowalo ksiazeczki i szybko
zrezygnowali.
Poza tym, kto bedzie nosil przy sobie ksiazeczke??????? Dotychczasowe
rozwiazanie uwazam za najlepsze. Brakuje mi jeszcze tylko rozkladow
dostepnych przez WAP.
pzdr.
B.
--
Bartek 'BeBe' Bednarski
IMHO pomysl z ksiazeczka jest dobry.
Wszystkie rozklady w jednym miejscu.
> Poza tym, kto bedzie nosil przy sobie ksiazeczke??????? Dotychczasowe
> rozwiazanie uwazam za najlepsze. Brakuje mi jeszcze tylko rozkladow
> dostepnych przez WAP.
Doychczasowe tzn. ktore?
Te karteluszki dostepne dla wybranych* w punktach obslugi klienta
czy rozklady jazdy w Internecie? Bo uzywalem tylko tego drugiego
i nie mam zastrzezen.
Heh... jesli szukaja kogos, to polecam sie, bo aktualnie szukam
pracy, a zajmuje sie m.in. towrzeniem i prowadzeniem zaawansowanych
serwisow WWW.
Hosting tez daloby sie porzadniejszy zrobic... :)
> Użytkownik "Maciej Wierzbicki" <voo...@kis.p.lodz.pl> napisał w wiadomości
> news:3F56D478...@kis.p.lodz.pl...
>
>>inetnum: 212.191.130.192 - 212.191.130.199
>>descr: MPK-Lodz Sp. z o.o.
>>descr: Lodz, Poland
>>route: 212.191.128.0/18
>>descr: LODMAN
>>origin: AS16283
>>
>
> No dobra, gdzie tu masz podane, jaka przepustowoscia lacza sa polaczeni
> z Lodmanem?
Mnie się strona wczytuje szybko. Sam też jestem podłączony przez
lodzmana, więc to pewnie nie kwestia ich łącza, tylko połączenia
lodzmana z tpsa. Mnie się np: bardzo wolno wczytują wszystkie strony,
które do dotarcia do mnie muszą przejść przez bramki tpsa, natomast
zagraniczne, paradoksalnie, wczytują się w trymiga :-)
Ta strona startowa z rozkładami jest jednak faktycznie niezbyt dobrze
przemyślana - można by chociaż rozdzielić tramwaje i autobusy na dwie
różne podstrony. Strona główna - choć ładna i czytelna jest
niepotrzebnie spowolniona przez JavaAplet wyświetlający komunikaty. Nie
musi to być jednak wina webmajstra, tylko kogoś kto decyduje o
zawartości strony.
Sam, z doświadczenia wiem, że czasem ciężko jest wyperswadować
szefowi różne powalone pomysły, do których on się bardzo przywiązał :-)
---------------------
Tomek "polimerek" Ganicz
http://www.ceti.pl/kganicz/poli
http://www.ceti.pl/kganicz/rowery
Użytkownik "Ciemny" <t.ciemno...@LHS.pl.USUN.to> napisał w wiadomości
news:bj75b2$o7q$1...@h1.uw.edu.pl...
Powiedz szczerze, po co Ci wszystkie? Na prawde az tyle jezdzisz? Ja
wolalem miec kilka karteczek w kieszeni, niz targac cala ksiazeczke...
Pierwsza zmiana i ksiazeczka traci na waznosci - bedziesz wtedy notowal,
ktore rozklady sie zmienily, a ktore nie, czy moze targal dodatkowe
karteczki?
To sie rozumie samo przez sie.
Jakas aluzja do mnie, jesli mozna wiedziec?
--
TC
Zakladam, ze skoro wprowadza sie rozklad roczny, to sie
on nie zmieni. Po miescie jezdze stosunkowo duzo.
--
Pozdrowienia, TC
BTW kiedy ona się pojawiła? 1994? Tak mi się kojarzy, że jakoś
niedługo po zlikwidowanu pospiesznych.
--
Michal Sochacki
Roczny niestety jest tylko naklad tej ksiazeczki...
I nie ludzmy sie, MPK nie utrzyma przez rok tych samych rozlkadow, na
pewno cos sie pozmienia, chocby czasowo - jakies roboty drogowe, awarie...
I wtedy ksiazeczka + dodatkowe karteluszki, albo notatki na marginesach ;)
> No dobra, gdzie tu masz podane, jaka przepustowoscia lacza sa polaczeni
> z Lodmanem?
A po co komu taka informacja i czemu sądzisz że whois do takowej
udzielania jest przeznaczone? I czemu jeszcze nie napisałeś, że pisałeś
bzdury pisząc o SDI? :->
Mi z sieci POLPAK przy permanentnie przypchanej bramce pol34<>tpnet
strona MPK w miarę sprawnie się otwiera. Nie wiem w czym widzisz
problem.
*ziew* po raz drugi
> Mnie się strona wczytuje szybko. Sam też jestem podłączony przez
> lodzmana, więc to pewnie nie kwestia ich łącza, tylko połączenia
> lodzmana z tpsa.
No trudno żeby Ci się wczytywała wolno, skoro to jeden szkielet, przy
czym Ty jesteś w jednym z głównych węzłów :->
> Mnie się np: bardzo wolno wczytują wszystkie strony,
> które do dotarcia do mnie muszą przejść przez bramki tpsa, natomast
> zagraniczne, paradoksalnie, wczytują się w trymiga :-)
Efekt tradycyjnego potrząsania szabelką ze strony monopolisty. POL34
chętnie by bramkę poszerzyło, mimo iż większość ruchu na stykach tpnetu
jest _od_ tpnetu, ale TPSA jak zwykle życzy sobie odpowiednią ilość
pieniędzy :-)
Konsekwencją było więc przepychanie ruchu do POLPAKU przez np. Telię, bo
szybciej a więc i taniej. No i oczywiście TPSie się to nie podobało,
wobec czego zaczęli filtrować. A o co chodzi? Chodzi o to, żeby
członkowie pol34 sobie powykupywali za odpowiednie pieniądze styki z
TPSA.
Oczywiście nie muszę dodawać, że takie działanie najbardziej szkodzi np.
mi jako korporacyjnemu klientowi TPSA, gdyż mam utrudniony dostęp do
wszelkich polski h zasobów nie w POLPAK (czyli do 99% najważniejszych
:->)
Wiem jedno, tych poprzednich już nie będzie a fakt ze w książeczce będą
wszystkie rozkłady staje sie ona w pewnym stopniu uniwersalna gdyz kozystac z
niej moga całe rodziny, firmy.
Co do aktualnosci rozkładów to MPK w umowie gwarantuje ich nie zmienność przez
rok. A jeśli chodzi o remonty to dla tego czekamy z wydaniem do listopada aby
się one pokończyły i rozkłady były jak najbardziej wiarygodne.
Format książeczki to A6, a grubość nie przekroczy 3 mm. Bez przesady, że to
ksiega. Świetnie mieści sie w damskiej torebce czy saszetce.
> I nie ludzmy sie, MPK nie utrzyma przez rok tych samych rozlkadow,
............
Nie MPK tylko Urząd Miasta. MPK realizuje tylko to co UM zamówi, a na
dodatek jeszcze nie płaci.
Zoltar
> Jesli strona www.lhs.pl jest stworzona przez Ciebie. To naprawde pozostaje
> wiele do zyczenia.
Tam jest taki sznurek na dole, opisany hasłem ,,Kontakt''. Może
byś z niego skorzystał?
r. (fut: poster)
PS. Twój sposób postowania również pozostawia wiele do życzenia.
--
_________________________________________________________________
robert rędziak 323GT-R GK Śnieżka ST http://klubsubaru.pl
Płaszczyc to lama, my teraz mamy... Drakulka! ;>