kazow
Użytkownik "buryś" <bu...@student.uci.agh.edu.pl> napisał w wiadomości
news:ake9s8$99c$1...@bobo.ds5.agh.edu.pl...
> można by zrobić ranking akademików
> dla przyszłych studentów
> http://www.kapitol.ds14.prv.pl/
>
> :)
>
>
wow :))) Nie wiedzialem, ze tam az tak dobrze jest ;)))) Ciekawe kiedy
to pokaza w National Geographic :)))))))
podrawiam
elr
:)
====
Clearasil rozdaje 10 000 Plyt CD z hitami muzyki POP za darmo!
Chcesz jedna, kliknij. http://a1.o2.pl/rdr.php?banner_id=625
====--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.regionalne.krakow
Strona jest tendencyjna. Krakowskie akademiki dzielą się na Kapitol i jakieś
podróbki. Co zresztą widać w wynikach ankiety. :)
Pozdrawiam,
Seweryn, mieszkaniec Kapitolu przez 3 lata, żałujący, że tak krótko.
PS. Prusaki są nawet OK, dopóki nie wpadną do Pepsi - można ich nie
zauważyć... ;-/
--
Seweryn Lipkowski irc:cochese gsm:+48502174696 rlu:78853
_______________________________________________ mailto:sew...@lipkowski.net
I thought I was never gonna die.
Braaawwoooooooooooo !!!!!!!!!11
Przypomniałeś mi studenckie lata !!!!
Widzę że miasteczko jest ostoją tradycjonalizmu ....
Wszystko po staremu ....
Pzdr MJ
kazow
Użytkownik "Maciej Janowski" <mjan...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:akf4s8$12c$1...@news.tpi.pl...
te zdjęcia, to naprawdę nic, w porównaniu z tymi jakie można zrobić w
akademiku na Bydgoskiej 19D
;)
Mariusz
--
http://www.myszka.band.pl
http://kickme.to/plywak
http://195.150.224.116 - mirror czynny w godz. 10-24
Tez sie zastanawialem czy na Bydgoskiej nie bylo gorzej (w niektorych
miejscach nadal jest).
Przem
Bydgoska B przed remontem... To dopiero byl czad! prysznice (zwane
pieczarkarnia) zamknal Sanepid...
Zaslav
A czy to nie jest przez przypadek tak, że studenci mają niemały wkład w
"wystrój" akademika? Pewnie pani kierowniczka nasmarowała sprayem teksty
na ścianie, wywaliła szybę i pisze w windzie: "Juzeg jest gupi".
rmszar
kolega trafil w sedno - mniejsza o jakies robaczki, TO JEST _KAPITOL_ !
to miejsce dla wielu jest prawie swiete :)
sa dwie mozliwosci:
a) podoba Ci sie mieszkanie tutaj
b) bez Mamy sobie w zyciu nie poradzisz
a do autora strony (ktora sama w sobie jest nawet smieszna)- przegiales
z ta osobista (zapewne) wycieczka
do kierownictwa - zapewniam Cie kolego ze DS14 posiada najmilsze i
najbardziej przyjazne studentom kierownictwo na calym miasteczku, jezeli
masz inne zdanie to widocznie nigdy nie dane bylo Ci poznac "przemilych"
zarzadcow innych DS'ow.
pozdr.
G.
(5 lat w Kapitolu)
--
-------------------------------
Pozdrawiam Dracor.
Karaluchy pojawiają się gdy mają kupę żarcia czyli tam, gdzie jest
względnie brudno. Nie mów, że pani kierowniczka sama taki syf robi. I to
na 14-stu piętrach. Czy mam rozumieć, że uważasz, iż studenci jedynie w
znikomym stopniu do stanu Kapitolu, się przyczyniają?
rmszar
P.S.
"Student jest od mieszkania, nie od sprzątania". W pewnym zasyfionym
składzie, jakieś 3 lata temu tak mi sprawę wyłuszczono, gdy zapytałem
się, widząc rzygowiny po imprezie sprzed tygodnia, czy ktoś ma zamiar to
sprzątnąć.
(5 lat w Kapitolu)
jest prawie dokladnie tak
prawie - bo nie posadzal bym studentow o powyrywanie guziczkow z windy
ktora sami codziennie jezdza albo
ogolocenie z kurkow kuchenki na ktorej sami codziennie gotuja
trzeba wiedziec ze Kapitol (jak i inne akademiki) to mimo portierni nie
tylko studenci i nie tylko stali mieszkancy a sporo innych gosci np typu
"karty magnetyczne, tanio" lub nawet typu "homeless" i innych
dokladnie - bo spora czesc studentow tak mocno poswieca sie nauce ;) ze
sprawy czystosci i porzadku odklada na plan calkowicie dalszy ale
dotyczy to glownie samych pokoi a nie miejsc "uzytecznosci publicznej"
za wyjatkiem sytuacji kryzysowych (stock overflow error) a jak wiadomo w
wyzszych stanach swiadomosci nie bardzo ma sie na uwadze dobro publiczne
;)
ale od tego sa juz odpowiednie prawa - jedne pisane, drugie nie :)
inna sprawa ze taki stan rzeczy (tj pokoi) nikomu nie szkodzi o ile nie
szkodzi samym zainteresowanym a jesli zaczynam im przeszkadzac to
poprostu biora sie za sprzatanie
no ale teraz wakacje, rdzenni mieszkancy wyjechali a wakacyjnych tak
zastane warunki bulwersuja ze az
strony robia (do portfolio zapewne) ;)
pozdr.
G.
aą się łezka w oku kręci.
Tyle lat, a nic się nie zmieniło.
--
Krzysiołek
-------------- Nie zgadzam się ze swoją wypowiedzią --------
krzysiołe...@bci.pl
Wywal polskie literki z adresu!
-------------- Moje poglądy są mi dialektycznie obce -------
... żeby w pokoju nie mieć karaluchów...nawet jeśli będziesz miał super
czysto - nie poradzisz sobie
są sposoby... zalepianie wszystkich dziur pianką murarską...działa w 70ciu
procentach
No właśnie. To ciekawe. Byłem w paru akademikach i w niektórych nie
widziałem ani kawałka zasmarowanej sprayem ściany.
> ... żeby w pokoju nie mieć karaluchów...nawet jeśli będziesz miał super
> czysto - nie poradzisz sobie
> są sposoby... zalepianie wszystkich dziur pianką murarską...działa w 70ciu
> procentach
Oczywiście. Bo przelezą z innego pokoju. Nie pisałem o jednostkowych
pokojach, a o akademiku w ogóle. Kapitol do najczystszych nie należy.
Być może to wina zbyt niskiego odsetka mieszkańców płci żeńskiej. Tam
gdzie jest więcej kobiet jest czyściej, bo:
a) kobieta częściej od faceta sprząta, cóż jak wiadomo większośc facetów
to świnie, a te uwielbiają chlew ;) ,
b) panowie zaczynają dbać o porządek zazwyczaj pod wpływem pań- trudno
wyobrazić sobie małe tete-a-tete w pokoju, gdy dotknięcie ściany grozi
przyklejeniem.
rmszar
Jak nie pasuje mieszkanie w Kapitolu
to wynajmij albo kup sobie mieszkanie
i nie bedziesz musial narzekac, ze np
w kuchni masz brudno albo kibel nie umyty.
Kapitol to nie jest Ritz.
pozdrawiam
Jacek
Eeee, no juz nie przesadzaj, ze na Bydgoskiej 19D sa karaluchy :) W
kazdym badz razie ani u Ciebie aniu u MarkaZ nigdy nie widzialam :)
pozdrawiam
Gosia (i T)
hehe, ale wszystko poza karaluchami chyba jest gorsze :)
> pozdrawiam
> Gosia (i T)
no witam Państwa :)
na D nadal jest pieczarkarnia
XXI wiek ;)
> Być może to wina zbyt niskiego odsetka mieszkańców płci żeńskiej. Tam
> gdzie jest więcej kobiet jest czyściej, bo:
E tam. Odsetek pan bywa OK - w porywach ;) Faktem jest natomiast, ze
przed wydzialem EAiE mieszkali w Kapitolu... no, starzy bywalcy wiedza
kto. I ponoc o czystosci niewiele im dane bylo slyszec.
neuro
(Kapitol, za dlugo :>
kazow
Użytkownik "neuro" <neur...@terror.org.pl-FUCKSPAM> napisał w wiadomości
news:20020827162630.5...@terror.org.pl-FUCKSPAM...