Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

najlepsze akademiki w krakowie

0 views
Skip to first unread message

kazow

unread,
Aug 26, 2002, 6:31:08 PM8/26/02
to
a widze, ze koledze burysiowi siem nudzi ?


kazow


Użytkownik "buryś" <bu...@student.uci.agh.edu.pl> napisał w wiadomości
news:ake9s8$99c$1...@bobo.ds5.agh.edu.pl...
> można by zrobić ranking akademików
> dla przyszłych studentów
> http://www.kapitol.ds14.prv.pl/
>
> :)
>
>


buryś

unread,
Aug 26, 2002, 6:26:44 PM8/26/02
to

el

unread,
Aug 26, 2002, 7:10:20 PM8/26/02
to

> można by zrobić ranking akademików
> dla przyszłych studentów
> http://www.kapitol.ds14.prv.pl/

wow :))) Nie wiedzialem, ze tam az tak dobrze jest ;)))) Ciekawe kiedy
to pokaza w National Geographic :)))))))

podrawiam
elr
:)

====
Clearasil rozdaje 10 000 Plyt CD z hitami muzyki POP za darmo!
Chcesz jedna, kliknij. http://a1.o2.pl/rdr.php?banner_id=625
====--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.regionalne.krakow

Seweryn Lipkowski

unread,
Aug 26, 2002, 7:43:59 PM8/26/02
to
buryś wrote:

Strona jest tendencyjna. Krakowskie akademiki dzielą się na Kapitol i jakieś
podróbki. Co zresztą widać w wynikach ankiety. :)

Pozdrawiam,
Seweryn, mieszkaniec Kapitolu przez 3 lata, żałujący, że tak krótko.

PS. Prusaki są nawet OK, dopóki nie wpadną do Pepsi - można ich nie
zauważyć... ;-/

--
Seweryn Lipkowski irc:cochese gsm:+48502174696 rlu:78853
_______________________________________________ mailto:sew...@lipkowski.net
I thought I was never gonna die.

Maciej Janowski

unread,
Aug 27, 2002, 2:01:15 AM8/27/02
to

Użytkownik "buryś" <bu...@student.uci.agh.edu.pl> napisał w wiadomości
news:ake9s8$99c$1...@bobo.ds5.agh.edu.pl...
> można by zrobić ranking akademików
> dla przyszłych studentów
> http://www.kapitol.ds14.prv.pl/

Braaawwoooooooooooo !!!!!!!!!11
Przypomniałeś mi studenckie lata !!!!
Widzę że miasteczko jest ostoją tradycjonalizmu ....
Wszystko po staremu ....
Pzdr MJ


kazow

unread,
Aug 27, 2002, 3:49:42 AM8/27/02
to
i w Kapitolu dlugo sie nie zmieni :)

kazow


Użytkownik "Maciej Janowski" <mjan...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:akf4s8$12c$1...@news.tpi.pl...

Plywak

unread,
Aug 27, 2002, 3:32:32 AM8/27/02
to

te zdjęcia, to naprawdę nic, w porównaniu z tymi jakie można zrobić w
akademiku na Bydgoskiej 19D
;)

Mariusz

--
http://www.myszka.band.pl
http://kickme.to/plywak
http://195.150.224.116 - mirror czynny w godz. 10-24


Przem

unread,
Aug 27, 2002, 4:53:10 AM8/27/02
to
> te zdjęcia, to naprawdę nic, w porównaniu z tymi jakie można zrobić w
> akademiku na Bydgoskiej 19D
> ;)
>
> Mariusz

Tez sie zastanawialem czy na Bydgoskiej nie bylo gorzej (w niektorych
miejscach nadal jest).

Przem


Mariusz Wołek

unread,
Aug 27, 2002, 5:07:22 AM8/27/02
to

Użytkownik "Przem" <pk...@box43.pl> napisał w wiadomości
news:akfekl$e3j$1...@info.cyf-kr.edu.pl...

Bydgoska B przed remontem... To dopiero byl czad! prysznice (zwane
pieczarkarnia) zamknal Sanepid...

Zaslav

Radomir Szaraniec

unread,
Aug 27, 2002, 5:22:51 AM8/27/02
to
buryś napisał:


> można by zrobić ranking akademików
> dla przyszłych studentów

A czy to nie jest przez przypadek tak, że studenci mają niemały wkład w
"wystrój" akademika? Pewnie pani kierowniczka nasmarowała sprayem teksty
na ścianie, wywaliła szybę i pisze w windzie: "Juzeg jest gupi".

rmszar

G.

unread,
Aug 27, 2002, 5:29:22 AM8/27/02
to

> Strona jest tendencyjna. Krakowskie akademiki dzielą się na Kapitol i jakieś
> podróbki. Co zresztą widać w wynikach ankiety. :)
>
> Pozdrawiam,
> Seweryn, mieszkaniec Kapitolu przez 3 lata, żałujący, że tak krótko.

kolega trafil w sedno - mniejsza o jakies robaczki, TO JEST _KAPITOL_ !
to miejsce dla wielu jest prawie swiete :)

sa dwie mozliwosci:
a) podoba Ci sie mieszkanie tutaj
b) bez Mamy sobie w zyciu nie poradzisz

a do autora strony (ktora sama w sobie jest nawet smieszna)- przegiales
z ta osobista (zapewne) wycieczka
do kierownictwa - zapewniam Cie kolego ze DS14 posiada najmilsze i
najbardziej przyjazne studentom kierownictwo na calym miasteczku, jezeli
masz inne zdanie to widocznie nigdy nie dane bylo Ci poznac "przemilych"
zarzadcow innych DS'ow.

pozdr.
G.
(5 lat w Kapitolu)

Dracor

unread,
Aug 27, 2002, 5:32:54 AM8/27/02
to
"buryś" <bu...@student.uci.agh.edu.pl> wrote in message
news:ake9s8$99c$1...@bobo.ds5.agh.edu.pl...
>
> :)
fane to to jest :-))))))))).
A tak powazniej, to pod wzgledem wygladu podobnie
bylo w Zaczku (za starych dobrych czasow), ale chyba
sam wyglad/prezencja nie jest najwazniejszy, bo chyba
niewielu studentow na to zwraca uwage, najwazniejsze
jest/bylo (dla mnie) klimat szeroko pojety, atmosfera etc.
No i oczywiscie np. tak jak bylo w Zaczku ten
czwartkowe czy sobotnie imprezy w knajpie na dole :-(((,
ech, ach, zal wspominac, lezka sie w oku kreci.
Wzasadzie to teraz chyba wszystkim studentom
polecilbym wlasnie Zaczka, ale jak tam jest teraz, to
nie wiem.

--
-------------------------------
Pozdrawiam Dracor.


buryś

unread,
Aug 27, 2002, 5:34:15 AM8/27/02
to
i pewnie też sprowadzili karaluchy i prusaki

Radomir Szaraniec

unread,
Aug 27, 2002, 5:53:07 AM8/27/02
to
buryś napisał:


> i pewnie też sprowadzili karaluchy i prusaki

Karaluchy pojawiają się gdy mają kupę żarcia czyli tam, gdzie jest
względnie brudno. Nie mów, że pani kierowniczka sama taki syf robi. I to
na 14-stu piętrach. Czy mam rozumieć, że uważasz, iż studenci jedynie w
znikomym stopniu do stanu Kapitolu, się przyczyniają?

rmszar

P.S.
"Student jest od mieszkania, nie od sprzątania". W pewnym zasyfionym
składzie, jakieś 3 lata temu tak mi sprawę wyłuszczono, gdy zapytałem
się, widząc rzygowiny po imprezie sprzed tygodnia, czy ktoś ma zamiar to
sprzątnąć.

Ania Rokoszewska

unread,
Aug 27, 2002, 5:56:52 AM8/27/02
to
to jest po prostu szkola przetrwania :))
pozdrawiam wszystkich mieszkajacych tam :)

(5 lat w Kapitolu)

G.

unread,
Aug 27, 2002, 6:05:39 AM8/27/02
to
Wiadomość napisana przez: Radomir Szaraniec:

>
> A czy to nie jest przez przypadek tak, że studenci mają niemały wkład w
> "wystrój" akademika? Pewnie pani kierowniczka nasmarowała sprayem teksty
> na ścianie, wywaliła szybę i pisze w windzie: "Juzeg jest gupi".

jest prawie dokladnie tak

prawie - bo nie posadzal bym studentow o powyrywanie guziczkow z windy
ktora sami codziennie jezdza albo
ogolocenie z kurkow kuchenki na ktorej sami codziennie gotuja
trzeba wiedziec ze Kapitol (jak i inne akademiki) to mimo portierni nie
tylko studenci i nie tylko stali mieszkancy a sporo innych gosci np typu
"karty magnetyczne, tanio" lub nawet typu "homeless" i innych

dokladnie - bo spora czesc studentow tak mocno poswieca sie nauce ;) ze
sprawy czystosci i porzadku odklada na plan calkowicie dalszy ale
dotyczy to glownie samych pokoi a nie miejsc "uzytecznosci publicznej"
za wyjatkiem sytuacji kryzysowych (stock overflow error) a jak wiadomo w
wyzszych stanach swiadomosci nie bardzo ma sie na uwadze dobro publiczne
;)
ale od tego sa juz odpowiednie prawa - jedne pisane, drugie nie :)

inna sprawa ze taki stan rzeczy (tj pokoi) nikomu nie szkodzi o ile nie
szkodzi samym zainteresowanym a jesli zaczynam im przeszkadzac to
poprostu biora sie za sprzatanie
no ale teraz wakacje, rdzenni mieszkancy wyjechali a wakacyjnych tak
zastane warunki bulwersuja ze az
strony robia (do portfolio zapewne) ;)

pozdr.
G.

Krzysiolek

unread,
Aug 27, 2002, 6:09:08 AM8/27/02
to

aą się łezka w oku kręci.
Tyle lat, a nic się nie zmieniło.
--
Krzysiołek

-------------- Nie zgadzam się ze swoją wypowiedzią --------
krzysiołe...@bci.pl
Wywal polskie literki z adresu!
-------------- Moje poglądy są mi dialektycznie obce -------

buryś

unread,
Aug 27, 2002, 6:06:55 AM8/27/02
to
to dziwne że w innych akademikach jest znośnie
i robactwa się nie widzi
nie mów może że student ma sprzętać zsyp na śmieci...do 15piętra

... żeby w pokoju nie mieć karaluchów...nawet jeśli będziesz miał super
czysto - nie poradzisz sobie
są sposoby... zalepianie wszystkich dziur pianką murarską...działa w 70ciu
procentach


Radomir Szaraniec

unread,
Aug 27, 2002, 6:24:20 AM8/27/02
to
buryś napisał:


> to dziwne że w innych akademikach jest znośnie
> i robactwa się nie widzi
> nie mów może że student ma sprzętać zsyp na śmieci...do 15piętra

No właśnie. To ciekawe. Byłem w paru akademikach i w niektórych nie
widziałem ani kawałka zasmarowanej sprayem ściany.


> ... żeby w pokoju nie mieć karaluchów...nawet jeśli będziesz miał super
> czysto - nie poradzisz sobie
> są sposoby... zalepianie wszystkich dziur pianką murarską...działa w 70ciu
> procentach

Oczywiście. Bo przelezą z innego pokoju. Nie pisałem o jednostkowych
pokojach, a o akademiku w ogóle. Kapitol do najczystszych nie należy.
Być może to wina zbyt niskiego odsetka mieszkańców płci żeńskiej. Tam
gdzie jest więcej kobiet jest czyściej, bo:
a) kobieta częściej od faceta sprząta, cóż jak wiadomo większośc facetów
to świnie, a te uwielbiają chlew ;) ,
b) panowie zaczynają dbać o porządek zazwyczaj pod wpływem pań- trudno
wyobrazić sobie małe tete-a-tete w pokoju, gdy dotknięcie ściany grozi
przyklejeniem.

rmszar

Jacek Horabik

unread,
Aug 27, 2002, 6:20:37 AM8/27/02
to
Użytkownik "buryś" <bu...@student.uci.agh.edu.pl>

Jak nie pasuje mieszkanie w Kapitolu
to wynajmij albo kup sobie mieszkanie
i nie bedziesz musial narzekac, ze np
w kuchni masz brudno albo kibel nie umyty.
Kapitol to nie jest Ritz.


pozdrawiam
Jacek

MałGosia

unread,
Aug 27, 2002, 9:30:54 AM8/27/02
to
"Plywak" wrote

> te zdjęcia, to naprawdę nic, w porównaniu z tymi jakie można zrobić w
> akademiku na Bydgoskiej 19D
> ;)

Eeee, no juz nie przesadzaj, ze na Bydgoskiej 19D sa karaluchy :) W
kazdym badz razie ani u Ciebie aniu u MarkaZ nigdy nie widzialam :)

pozdrawiam
Gosia (i T)


Plywak

unread,
Aug 27, 2002, 10:11:08 AM8/27/02
to
> Eeee, no juz nie przesadzaj, ze na Bydgoskiej 19D sa karaluchy :) W
> kazdym badz razie ani u Ciebie aniu u MarkaZ nigdy nie widzialam :)

hehe, ale wszystko poza karaluchami chyba jest gorsze :)

> pozdrawiam
> Gosia (i T)

no witam Państwa :)

Plywak

unread,
Aug 27, 2002, 10:12:18 AM8/27/02
to
>> Tez sie zastanawialem czy na Bydgoskiej nie bylo gorzej (w niektorych
>> miejscach nadal jest).
>
> Bydgoska B przed remontem... To dopiero byl czad! prysznice (zwane
> pieczarkarnia) zamknal Sanepid...

na D nadal jest pieczarkarnia

XXI wiek ;)

neuro

unread,
Aug 27, 2002, 10:26:30 AM8/27/02
to
On Tue, 27 Aug 2002 12:24:20 +0200
Radomir Szaraniec <rms...@cicero.law.uj.edu.pl> wrote:

> Być może to wina zbyt niskiego odsetka mieszkańców płci żeńskiej. Tam
> gdzie jest więcej kobiet jest czyściej, bo:

E tam. Odsetek pan bywa OK - w porywach ;) Faktem jest natomiast, ze
przed wydzialem EAiE mieszkali w Kapitolu... no, starzy bywalcy wiedza
kto. I ponoc o czystosci niewiele im dane bylo slyszec.

neuro
(Kapitol, za dlugo :>

kazow

unread,
Aug 27, 2002, 11:31:38 AM8/27/02
to
a kto ?

kazow

Użytkownik "neuro" <neur...@terror.org.pl-FUCKSPAM> napisał w wiadomości
news:20020827162630.5...@terror.org.pl-FUCKSPAM...

0 new messages