Oj słabo szukasz... sam już o tym pisałem... 09.2006.
osobiscie polecam punkt w Jubilacie: http://www.fotojubilat.pl/
to jest oddział: http://www.fotograf.net.pl/
plusy:
- wysylka via net lub kazdy rodzaj nosnika na miejscu,
- szybcy,
- umiarkowanie tani,
- wysylka do domu lub odbior osobisty.
minusy:
- zawiesza im się strona przy wysylaniu duzej ilosci danych (zdjęć),
chyba, ze to wina mojego lacza
- najlepiej posegregowac foto według formatu (zdarzylo im sie, ze przy
wysylce duzej ilosci foto(ponad 200) roznego formatu potraktowali
wszystkie jednakowo i obcieli niektore.
pozdrawiam,
satta
Witaj Maćku,
Kiedyś zdarzyło mi się korzystać z http://fj.fotojoker.pl/ i byłem
zadowolony. Odbierałem wprawdzie w mieście na drugim końcu Polski, ale to
chyba akurat nie ma znaczenia :)
Wojtek
--
Nika
Pisz tutaj
http://www.cerbermail.com/?MASYSQ8hEw