Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

KOSC POD CHOINKE CD

0 views
Skip to first unread message

H.W

unread,
Dec 28, 1999, 3:00:00 AM12/28/99
to
Hej,
dzis kontaktowala sie ze mna Pani Baranowska przekazujac wiesci o efekcie
akcji.
Na ten moment wplynelo lacznie 3530 PLN od:
Pierwszego Polsko-Amerykanskiego Banku (ul. Kordylewskiego 11, Krakow)
Zakladu Zabezpieczenia Ruchu Drogowego (Rydla 57, Krakow)
oraz od p. Lukasza Pisarka z Gliwic.
Oby tak dalej;-)
pozdrowienia
h.


Buraq

unread,
Dec 28, 1999, 3:00:00 AM12/28/99
to
> Na ten moment wplynelo lacznie 3530 PLN od:
> Pierwszego Polsko-Amerykanskiego Banku (ul. Kordylewskiego 11, Krakow)
> Zakladu Zabezpieczenia Ruchu Drogowego (Rydla 57, Krakow)
> oraz od p. Lukasza Pisarka z Gliwic.
> Oby tak dalej;-)
> pozdrowienia

Fajnie :-)

Smok1

unread,
Dec 28, 1999, 3:00:00 AM12/28/99
to

Użytkownik Buraq <kaj...@box43.gnet.pl> w wiadomości do grup dyskusyjnych
napisał:84ablp$6c3$2...@druid.ceti.com.pl...

> > Oby tak dalej;-)
> > pozdrowienia
>
> Fajnie :-)
Spoko.

--
--
Pozdrawiam
Smok1
UIN: 58708896
*************************************
http://friko4.onet.pl/kr/dumbo/
POMOZ GLODNYM ZWIERZETOM:
http://azyl.chrobot.krakow.pl/

Agnieszka Bohosiewicz

unread,
Dec 28, 1999, 3:00:00 AM12/28/99
to
H.W <h...@onet.pl> napisal(a):

> Hej,
> dzis kontaktowala sie ze mna Pani Baranowska przekazujac wiesci o efekcie
> akcji.
> Na ten moment wplynelo lacznie 3530 PLN od:
> Pierwszego Polsko-Amerykanskiego Banku (ul. Kordylewskiego 11, Krakow)
> Zakladu Zabezpieczenia Ruchu Drogowego (Rydla 57, Krakow)
> oraz od p. Lukasza Pisarka z Gliwic.
> Oby tak dalej;-)
> pozdrowienia
> h.


Juz napisalam o tym na stronie, a poza tym mam pytanie w kwestii
formalnej, czy na kazdy baner umieszczony 'gdzies w swiecie' promujacy
nasza akcje odpowiadamy tym samym? chodzi mi np o logo zespolu '100%
bawelny'.

pozdrawiam

A.

__
pomoz pieskowi - http://azyl.chrobot.krakow.pl

Leszek Grudzinski

unread,
Jan 5, 2000, 3:00:00 AM1/5/00
to
Agnieszka Bohosiewicz napisała:

>
> Juz napisalam o tym na stronie, a poza tym mam pytanie w kwestii
> formalnej, czy na kazdy baner umieszczony 'gdzies w swiecie' promujacy
> nasza akcje odpowiadamy tym samym? chodzi mi np o logo zespolu '100%
> bawelny'.

A moze zrobic pod_strone "pomagaja nam". Media sa wazne (inetowe i
realne) i dodaja akcji poza splendorem takze rozglos. Sponsorzy daja
kase. Dlatego powinni zostac na glownej stronie (IMO). Poza tym brakuje
na stronie (kolejnej podstronie?) namiarow na jej tworcow, autorow
banerow i oczywiscie Zennona ;-) "jaki on piekny"). Agnieszko nie ma sie
czego wstydzic, trzeba sie chwalic :)

Pozdrawiam
LG

"Najlepsza jest woda z kaluzy, najlepsza woda dla psa..."
AKCJA "KOSC POD CHOINKE" http://azyl.chrobot.krakow.pl/
KREDYT BANK PBI.S.A. O/KRAKÓW 15001487-509109-121480009036
dopisek-Kosc pod choinke| |Grupa UseNet-pl.regionalne.krakow

Szymon Janicki

unread,
Jan 5, 2000, 3:00:00 AM1/5/00
to
Hmm...

A moze zrobic podstrone: pomagaja nam, a na glownej stronie dac banner,
ktory bedzie sie wyswietlal rotacyjnie.. raz rmf.. raz republika itd.....
To tylko taka luzna propozycja :)


Pozdrawiam,
Szymon Janicki

Radomir Szaraniec

unread,
Jan 6, 2000, 3:00:00 AM1/6/00
to
Leszek Grudzinski napisał:


> A moze zrobic pod_strone "pomagaja nam". Media sa wazne (inetowe i
> realne) i dodaja akcji poza splendorem takze rozglos. Sponsorzy daja

A kiedy jedna osoba chciała nadać rozgłos akcji w piśmie dla posiadaczy
psów, Ty łagodnie mówiąc zlekceważyłeś to [ pomimo, że się domagała
kilka razy materiałów i informacji, które mogłaby podrzucić 2
miesięcznikom ]. To jak to jest? Media to tylko GW, TVN i RMF?

rmszar

--
*******
mail: rms...@cicero.law.uj.edu.pl ICQ: 3417951

Pomóż psiakom ze schroniska -> http://azyl.chrobot.krakow.pl

Szyba

unread,
Jan 6, 2000, 3:00:00 AM1/6/00
to

Użytkownik Radomir Szaraniec <rms...@cicero.law.uj.edu.pl> w wiadomości do
grup dyskusyjnych napisał:3873DEA6...@cicero.law.uj.edu.pl...


> A kiedy jedna osoba chciała nadać rozgłos akcji w piśmie dla posiadaczy
> psów, Ty łagodnie mówiąc zlekceważyłeś to [ pomimo, że się domagała
> kilka razy materiałów i informacji, które mogłaby podrzucić 2
> miesięcznikom ]. To jak to jest? Media to tylko GW, TVN i RMF?
>

A ja chciałem tylko powiedzieć, że na stronie KPCh nie ma banerka TVN- a by
się przydał.
Pzdr !
Szyba

--
A ty co zrobiłeś dla Braci Mniejszych ?
http://azyl.chrobot.krakow.pl
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Leszek Grudzinski

unread,
Jan 6, 2000, 3:00:00 AM1/6/00
to

Radomir Szaraniec napisał:

> Leszek Grudzinski napisał:
>
> > A moze zrobic pod_strone "pomagaja nam". Media sa wazne (inetowe i
> > realne) i dodaja akcji poza splendorem takze rozglos. Sponsorzy daja
>

> A kiedy jedna osoba chciała nadać rozgłos akcji w piśmie dla posiadaczy

> psów, Ty łagodnie mówišc zlekceważyłeś to [ pomimo, że się domagała


> kilka razy materiałów i informacji, które mogłaby podrzucić 2
> miesięcznikom ]. To jak to jest? Media to tylko GW, TVN i RMF?

Spakowalem juz folder, 2 ksiazki i 3 tasmy wideo ale zapomnialem wyslac ;-)

Caly problem w tych materialach. Mediom odpisywalem, ze wszystko jest na
stronie i wystarczalo. Nie ma innych materialow, ja nie jestem
dziennikarzem i nie pisuje artykulow. Nie mamy sekretariatu, dzialu
promocji, funduszy, materialow po prostu nie ma. Rozumiem, ze ktos chce
pomoc to i pomaga jak umie. Ale domagac sie czegos, czego nie ma? Wyslalem
Magdzie (to chyba o nia chodzi) listy, ktore dostaly inne media. Wiecej nie
mialem i nie mam. Przykro mi, ze sie nie moglismy zrozumiec. A jak cos
wydrukuja o nas w gazetach psich, to nie zapomnimy (mam nadzieje) i o nich.

Pozdrawiam
LG
--
---


"Najlepsza jest woda z kaluzy, najlepsza woda dla psa..."

Nie badz Centus i rzuc Centa dla Azylu -> http://azyl.chrobot.krakow.pl
-|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|-

Magdalena Wiaterek

unread,
Jan 6, 2000, 3:00:00 AM1/6/00
to
Leszek Grudzinski napisał:


> Caly problem w tych materialach. Mediom odpisywalem, ze wszystko jest na
> stronie i wystarczalo. Nie ma innych materialow, ja nie jestem
> dziennikarzem i nie pisuje artykulow. Nie mamy sekretariatu, dzialu
> promocji, funduszy, materialow po prostu nie ma. Rozumiem, ze ktos chce
> pomoc to i pomaga jak umie. Ale domagac sie czegos, czego nie ma?

To trzeba bylo napisac, ze czegos takiego nie ma, to bym sama cos
sklecila i wyslala. A tak, czekalam na odzew (bo niby skad mialam sobie
wykoncypowac, ze domagam sie rzeczy niemozliwej?) i sie nie doczekalam.
Styczniowe numery obu miesiecznikow juz wyszly i okazja przepadla.

Wyslalem
> Magdzie (to chyba o nia chodzi) listy, ktore dostaly inne media.

Melduje poslusznie, ze nie wyslales. Chyba ze wszystko zwalimy na "te
cholerne komputery".
Pozdr.
Magda

--
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
_.-.
Pomóż psiakom ze schroniska... ( "( ) (
http://azyl.chrobot.krakow.pl `~\`~~~~~~'\
))~~~~~~))

Leszek Grudziński

unread,
Jan 7, 2000, 3:00:00 AM1/7/00
to
Ale mi wstyd, pamietalem, ze napisalem, szukam w wyslanych -> nic, patrze do inboxu (ze
niby z innego komputera wyslalem i przyszlo jako BCC) -> nic. Zagladam do Drafts a tu to
co Ci "przekazuje". Czyli nie komputery, raczej alzheimer, moze ktos zna jakies ziolka na
to?

Pozdrawiam
LG

---
Pomoz pieskowi -> http://azyl.chrobot.krakow.pl/


Radomir Szaraniec

unread,
Jan 8, 2000, 3:00:00 AM1/8/00
to
"Leszek Grudziński" napisał:


> co Ci "przekazuje". Czyli nie komputery, raczej alzheimer, moze ktos zna jakies ziolka na
> to?

Buerlecitine? ;)

Leszek Grudzinski

unread,
Jan 9, 2000, 3:00:00 AM1/9/00
to

Radomir Szaraniec napisał:

>
>
> Buerlecitine? ;)
>

Zeby nie bylo NTG, to moze Lecitan z Plivy Krakow? ;)

Pozdr

Magdalena Wiaterek

unread,
Jan 9, 2000, 3:00:00 AM1/9/00
to
Leszek Grudzinski napisał:


> Zeby nie bylo NTG, to moze Lecitan z Plivy Krakow? ;)

Ja glosowalabym za Geriavitem ;) Moze byc odpowiednik z Plivy Krakow :)

0 new messages