Fajnie :-)
--
--
Pozdrawiam
Smok1
UIN: 58708896
*************************************
http://friko4.onet.pl/kr/dumbo/
POMOZ GLODNYM ZWIERZETOM:
http://azyl.chrobot.krakow.pl/
Juz napisalam o tym na stronie, a poza tym mam pytanie w kwestii
formalnej, czy na kazdy baner umieszczony 'gdzies w swiecie' promujacy
nasza akcje odpowiadamy tym samym? chodzi mi np o logo zespolu '100%
bawelny'.
pozdrawiam
A.
__
pomoz pieskowi - http://azyl.chrobot.krakow.pl
A moze zrobic pod_strone "pomagaja nam". Media sa wazne (inetowe i
realne) i dodaja akcji poza splendorem takze rozglos. Sponsorzy daja
kase. Dlatego powinni zostac na glownej stronie (IMO). Poza tym brakuje
na stronie (kolejnej podstronie?) namiarow na jej tworcow, autorow
banerow i oczywiscie Zennona ;-) "jaki on piekny"). Agnieszko nie ma sie
czego wstydzic, trzeba sie chwalic :)
Pozdrawiam
LG
"Najlepsza jest woda z kaluzy, najlepsza woda dla psa..."
AKCJA "KOSC POD CHOINKE" http://azyl.chrobot.krakow.pl/
KREDYT BANK PBI.S.A. O/KRAKÓW 15001487-509109-121480009036
dopisek-Kosc pod choinke| |Grupa UseNet-pl.regionalne.krakow
A moze zrobic podstrone: pomagaja nam, a na glownej stronie dac banner,
ktory bedzie sie wyswietlal rotacyjnie.. raz rmf.. raz republika itd.....
To tylko taka luzna propozycja :)
Pozdrawiam,
Szymon Janicki
A kiedy jedna osoba chciała nadać rozgłos akcji w piśmie dla posiadaczy
psów, Ty łagodnie mówiąc zlekceważyłeś to [ pomimo, że się domagała
kilka razy materiałów i informacji, które mogłaby podrzucić 2
miesięcznikom ]. To jak to jest? Media to tylko GW, TVN i RMF?
rmszar
--
*******
mail: rms...@cicero.law.uj.edu.pl ICQ: 3417951
Pomóż psiakom ze schroniska -> http://azyl.chrobot.krakow.pl
Użytkownik Radomir Szaraniec <rms...@cicero.law.uj.edu.pl> w wiadomości do
grup dyskusyjnych napisał:3873DEA6...@cicero.law.uj.edu.pl...
> A kiedy jedna osoba chciała nadać rozgłos akcji w piśmie dla posiadaczy
> psów, Ty łagodnie mówiąc zlekceważyłeś to [ pomimo, że się domagała
> kilka razy materiałów i informacji, które mogłaby podrzucić 2
> miesięcznikom ]. To jak to jest? Media to tylko GW, TVN i RMF?
>
A ja chciałem tylko powiedzieć, że na stronie KPCh nie ma banerka TVN- a by
się przydał.
Pzdr !
Szyba
--
A ty co zrobiłeś dla Braci Mniejszych ?
http://azyl.chrobot.krakow.pl
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Radomir Szaraniec napisał:
> Leszek Grudzinski napisał:
>
> > A moze zrobic pod_strone "pomagaja nam". Media sa wazne (inetowe i
> > realne) i dodaja akcji poza splendorem takze rozglos. Sponsorzy daja
>
> A kiedy jedna osoba chciała nadać rozgłos akcji w piśmie dla posiadaczy
> psów, Ty łagodnie mówišc zlekceważyłeś to [ pomimo, że się domagała
> kilka razy materiałów i informacji, które mogłaby podrzucić 2
> miesięcznikom ]. To jak to jest? Media to tylko GW, TVN i RMF?
Spakowalem juz folder, 2 ksiazki i 3 tasmy wideo ale zapomnialem wyslac ;-)
Caly problem w tych materialach. Mediom odpisywalem, ze wszystko jest na
stronie i wystarczalo. Nie ma innych materialow, ja nie jestem
dziennikarzem i nie pisuje artykulow. Nie mamy sekretariatu, dzialu
promocji, funduszy, materialow po prostu nie ma. Rozumiem, ze ktos chce
pomoc to i pomaga jak umie. Ale domagac sie czegos, czego nie ma? Wyslalem
Magdzie (to chyba o nia chodzi) listy, ktore dostaly inne media. Wiecej nie
mialem i nie mam. Przykro mi, ze sie nie moglismy zrozumiec. A jak cos
wydrukuja o nas w gazetach psich, to nie zapomnimy (mam nadzieje) i o nich.
Pozdrawiam
LG
--
---
"Najlepsza jest woda z kaluzy, najlepsza woda dla psa..."
Nie badz Centus i rzuc Centa dla Azylu -> http://azyl.chrobot.krakow.pl
-|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|-
To trzeba bylo napisac, ze czegos takiego nie ma, to bym sama cos
sklecila i wyslala. A tak, czekalam na odzew (bo niby skad mialam sobie
wykoncypowac, ze domagam sie rzeczy niemozliwej?) i sie nie doczekalam.
Styczniowe numery obu miesiecznikow juz wyszly i okazja przepadla.
Wyslalem
> Magdzie (to chyba o nia chodzi) listy, ktore dostaly inne media.
Melduje poslusznie, ze nie wyslales. Chyba ze wszystko zwalimy na "te
cholerne komputery".
Pozdr.
Magda
--
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
_.-.
Pomóż psiakom ze schroniska... ( "( ) (
http://azyl.chrobot.krakow.pl `~\`~~~~~~'\
))~~~~~~))
Pozdrawiam
LG
---
Pomoz pieskowi -> http://azyl.chrobot.krakow.pl/
Buerlecitine? ;)
Radomir Szaraniec napisał:
>
>
> Buerlecitine? ;)
>
Zeby nie bylo NTG, to moze Lecitan z Plivy Krakow? ;)
Pozdr
Ja glosowalabym za Geriavitem ;) Moze byc odpowiednik z Plivy Krakow :)