http://80.249.7.77/tier/lech/kit300d/index.html
Jezeli z "jakis" powodow nie bedzie mozna sie polaczyc
z powyzszym linkiem - prosze kliknac na :
http://members.chello.pl/ewa.lech/kit300d/index.html
przepraszam za klopot .............
Canon 18~55 nie jest obiektywem do zaawansowanych
prac - lecz napewno zadowoli tworzacych makro ... tzw.
"makrorobali" czy inne makropodobne sesje.
Powaznie bym sie zastanawial nad jego przydatnoscia do
reportazu np. tak jak wczoraj przedstawialem hostessy :
http://80.249.7.77/tier/lech/expo/index.html
byc moze nie spelnilby oczekiwan, owe zdjecia byly
wykonane Tokina ATX Pro II 28-70mm F.26~28 .
Zapraszam do galerii ......... jest EXIF, zatem mozna sie
dowiedziec o ustawieniach - zdjecia ob. 18-55 byly
wykonane na fabrycznych ustawieniach aparatu, swiadomie
rowniez posluzylem sie trybem " P " ..............
--
z Powazaniem .. Lech2 .. Krakow
================================
Narzedzia cyfrowe, zdjecia cyfrowe, porady:
http://www.kki.pl/lech/index.html
http://www.kki.pl/lech/zdjecia.html
================================
Zdjęcia jak zwykle są przepiękne.
Sąsiad z D.303.
Jędrek.
Cos ostatnio gustuje Pan w mlodych kobietach :)
--
Pozdrawiam
Andrzej
> Panie Lechu czy te modelki nic nie jedza :))
>
> Cos ostatnio gustuje Pan w mlodych kobietach :)
>
Panie Jedrus ........ coz "pomazyc" mozna ... ?!
bardziej bym sie "spejnil" w samochodzie jak w
realizacji "obowiazkow" z modelkami ...... ot wiek
juz tylko do wspomnien .........
Pokaz mi "sasiedzie",choc jedno zdjecie,ktore jest tam "przepiekne".
neuro