Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Canon "Kit" 300D w plenerze - Zdjecia !

0 views
Skip to first unread message

Lech2

unread,
Oct 19, 2003, 12:58:36 PM10/19/03
to
Kilka zdjec z wypadu poza Krakow, z zestawem
KIT - Canon 300D ...........

http://80.249.7.77/tier/lech/kit300d/index.html
Jezeli z "jakis" powodow nie bedzie mozna sie polaczyc
z powyzszym linkiem - prosze kliknac na :
http://members.chello.pl/ewa.lech/kit300d/index.html
przepraszam za klopot .............

Canon 18~55 nie jest obiektywem do zaawansowanych
prac - lecz napewno zadowoli tworzacych makro ... tzw.
"makrorobali" czy inne makropodobne sesje.

Powaznie bym sie zastanawial nad jego przydatnoscia do
reportazu np. tak jak wczoraj przedstawialem hostessy :

http://80.249.7.77/tier/lech/expo/index.html

byc moze nie spelnilby oczekiwan, owe zdjecia byly
wykonane Tokina ATX Pro II 28-70mm F.26~28 .

Zapraszam do galerii ......... jest EXIF, zatem mozna sie
dowiedziec o ustawieniach - zdjecia ob. 18-55 byly
wykonane na fabrycznych ustawieniach aparatu, swiadomie
rowniez posluzylem sie trybem " P " ..............
--
z Powazaniem .. Lech2 .. Krakow
================================
Narzedzia cyfrowe, zdjecia cyfrowe, porady:
http://www.kki.pl/lech/index.html
http://www.kki.pl/lech/zdjecia.html
================================

AjKot

unread,
Oct 19, 2003, 3:32:24 PM10/19/03
to

Użytkownik Lech2 <ewa....@USUNchello.pl> w wiadomości do grup dyskusyjnych
napisał:0pzkb.25221$bU3.3...@news.chello.at...

> Kilka zdjec z wypadu poza Krakow, z zestawem
> KIT - Canon 300D ...........


Zdjęcia jak zwykle są przepiękne.

Sąsiad z D.303.
Jędrek.


Jędrek

unread,
Oct 20, 2003, 3:21:20 AM10/20/03
to
Witam
Panie Lechu czy te modelki nic nie jedza :))

Cos ostatnio gustuje Pan w mlodych kobietach :)


--
Pozdrawiam
Andrzej


Lech2

unread,
Oct 20, 2003, 4:09:51 AM10/20/03
to
Użytkownik "Jędrek" <ank...@poczta.onet.pl> >

> Panie Lechu czy te modelki nic nie jedza :))
>
> Cos ostatnio gustuje Pan w mlodych kobietach :)
>

Panie Jedrus ........ coz "pomazyc" mozna ... ?!
bardziej bym sie "spejnil" w samochodzie jak w
realizacji "obowiazkow" z modelkami ...... ot wiek
juz tylko do wspomnien .........

Kurek J

unread,
Oct 19, 2003, 6:05:47 PM10/19/03
to
AjKot:

>
> Zdjęcia jak zwykle są przepiękne.
>
> Sąsiad z D.303.
> Jędrek.


Pokaz mi "sasiedzie",choc jedno zdjecie,ktore jest tam "przepiekne".


Kurek J

unread,
Oct 19, 2003, 6:05:47 PM10/19/03
to
AjKot:

>
> Zdjęcia jak zwykle są przepiękne.
>
> Sąsiad z D.303.
> Jędrek.

neuro

unread,
Oct 21, 2003, 7:22:34 AM10/21/03
to

Nie wiem, czy to wina kompresji, ale po 300D spodziewalbym sie czegos
wiecej... Chyba jednak poczekam na F828 :>

neuro

0 new messages