Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Tonery do drukarek firmy PRYZMAT - jakie macie opinie

4 views
Skip to first unread message

luka

unread,
Jan 25, 2005, 1:09:00 PM1/25/05
to
Zastanawiam sie nad kupnem czarnego tonera do drukarki HP 840 C. W Pryzmacie
kosztuje zaledwie 84 zl i to za 40 ml, a oryginalny ponad 100 zl i to za 25
ml. Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tymi tonerami?
dziekuje


RudeBoy

unread,
Jan 25, 2005, 5:38:52 PM1/25/05
to

TUSZAMI, TUSZAMI kolego :)

zuko / Shark von Cygnus

unread,
Jan 25, 2005, 6:29:09 PM1/25/05
to
On Tue, 25 Jan 2005 19:09:00 +0100, "luka" <4348...@pro.onet.pl>
wrote:

>Zastanawiam sie nad kupnem czarnego tonera do drukarki HP 840 C. W Pryzmacie
>kosztuje zaledwie 84 zl i to za 40 ml, a oryginalny ponad 100 zl i to za 25
>ml. Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tymi tonerami?

Zapewne chodzi Ci o tusze ;) Ja w każdym razie używam, do drukarki HP
870C i bardzo sobie chwalę. Do tego Pryzmat daje rok gwarancji i jeśli
w tym czasie głowica zacznie źle drukować, to wymianiają od ręki.
Sprawdzone przeze mnie, raz tak miałem.

Co do jakości, to widać, że to jest refil, a nie oryginał, ale nie ma
co się czepiać.

--
żuko / Shark von Cygnus
e-mail: shark maupa post.pl

"Dla podkreślenia wagi moich słów Siłacz palnie pięścią w stół."

dzieciol

unread,
Jan 25, 2005, 6:46:01 PM1/25/05
to
Nikt nie ma doswiadczenia z takimi tonerami. Nie ma tonerow do
tych drukarek. To nie lasery. To sa tusze, lub jak wolisz atrament.

luka

unread,
Jan 25, 2005, 6:59:41 PM1/25/05
to
> luka wrote:
Jasne jasne chodzi o tusze.

Użytkownik "dzieciol" <cen...@park.net> napisał w wiadomości
news:35o41lF...@individual.net...

kasia

unread,
Jan 26, 2005, 2:23:52 AM1/26/05
to

Użytkownik "luka" napisał

Zamawiamy do firmy od nich i tonery i tusze - i jestesmy bardzo zadowoleni.
Towar przywoza najczesciej jeszcze tego samego dnia, najpozniej na dzien
nastepny, a dodatkowo przy zakupie tonerow mamy znizki, jak oddajemy im
zuzyte.
Duzy plus.

> dziekuje

nie ma za co :)

pozdrawiam
kasia


Piotr Górski

unread,
Jan 26, 2005, 3:44:41 AM1/26/05
to

A mnie tu śmierdzi nieudolną reklamą i spamerstwem.
--
Piotrek Górski

luka

unread,
Jan 26, 2005, 4:59:16 AM1/26/05
to
Użytkownik "Piotr Górski" <pi...@wytnijto.prokocim.org> napisał w wiadomości
news:wlx3duddgl7o$.dlg@spamers.lick.my.dick.pl...

Użytkownik luka napisał:
W takim razie masz zbyt wyczulony zmysł węchu.


0 new messages