TUSZAMI, TUSZAMI kolego :)
>Zastanawiam sie nad kupnem czarnego tonera do drukarki HP 840 C. W Pryzmacie
>kosztuje zaledwie 84 zl i to za 40 ml, a oryginalny ponad 100 zl i to za 25
>ml. Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tymi tonerami?
Zapewne chodzi Ci o tusze ;) Ja w każdym razie używam, do drukarki HP
870C i bardzo sobie chwalę. Do tego Pryzmat daje rok gwarancji i jeśli
w tym czasie głowica zacznie źle drukować, to wymianiają od ręki.
Sprawdzone przeze mnie, raz tak miałem.
Co do jakości, to widać, że to jest refil, a nie oryginał, ale nie ma
co się czepiać.
--
żuko / Shark von Cygnus
e-mail: shark maupa post.pl
"Dla podkreślenia wagi moich słów Siłacz palnie pięścią w stół."
Użytkownik "dzieciol" <cen...@park.net> napisał w wiadomości
news:35o41lF...@individual.net...
Zamawiamy do firmy od nich i tonery i tusze - i jestesmy bardzo zadowoleni.
Towar przywoza najczesciej jeszcze tego samego dnia, najpozniej na dzien
nastepny, a dodatkowo przy zakupie tonerow mamy znizki, jak oddajemy im
zuzyte.
Duzy plus.
> dziekuje
nie ma za co :)
pozdrawiam
kasia
A mnie tu śmierdzi nieudolną reklamą i spamerstwem.
--
Piotrek Górski
Użytkownik luka napisał:
W takim razie masz zbyt wyczulony zmysł węchu.