Jak w temacie. Bylbym wdzieczny za wskazowke- kiedy mozna zalapac sie
na posezonowe okazje- zaraz po swietach czy raczej po nowym roku? Mam
na mysli sklepy odziezowe w jednej z galerii.
Pozdr
Aro
Prawdziwe wyprzedaze zaczynaja sie zwykle od polowy stycznia.
Pozdrowienia,
Lila
Jutro! Jutro! Ale dzisiaj już trzeba się w kolejce ustawić.
*piotr'ek*