Pozdrawiam
Ewa
Pozdrawiam
Użytkownik Ewa Popiel <ewap...@poczta.onet.pl> w wiadomości do grup
dyskusyjnych napisał:9vscuk$6j3$1...@news.onet.pl...
>brak nawigacji (co? gdzie?)
tia, dosc dlugo bladzilem. szczesliwie ochroniarz byl mily i wskazal mi
droge.
>Nie prędko tam pójdę, a w kręgle to się lepiej gra w
> Atomicu - i taniej jest o wiele wiele bardziej.
w kregle gralo sie przyzwoicie, za wyjatkiem zawieszajacych sie sterownikow
kierujacych wydawaniem kregli i punktacja ;-)
> Może ktoś ma jakieś inne wrażenia.
mam takie ze w sumie jest to wielka, popkulturowa masowka, a takie miejsca
raczej niechetnie odwiedzam...
pzdr
w