Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Kraków Plaza i Fanasy Park i reszta cała

2 views
Skip to first unread message

Ewa Popiel

unread,
Dec 20, 2001, 4:59:46 AM12/20/01
to
Witam
Chciałam się podzielić wrażeniami z Kraków Plaza - odwiedziłam i przeraziłam
się trochę. Przestrzeń naprawdę ogromna i ale niedoróbki w wykończeniu są
przerażające: popękane płytki, brudno, połowa sklepów zamknięta, brak
nawigacji (co? gdzie?) odechciało mi się zwiedzać - jedynie co dobrze
prezentuje się to Cinema City i Imax. I jeszcze kilka słów o Fantasy Park -
maja tam być gry, cafe interent, dyskoteka i kręgle - i znów to samo spore i
niedokończone. Nie prędko tam pójdę, a w kręgle to się lepiej gra w
Atomicu - i taniej jest o wiele wiele bardziej.
Może ktoś ma jakieś inne wrażenia.

Pozdrawiam
Ewa

ePablo

unread,
Dec 20, 2001, 5:30:56 AM12/20/01
to
Być może niedociągnięcia są, ale to tak jak wszędzie na początku.
A co mi się podoba w PLAZA to oświetlenie. Jest to chyba drugie miejsce po
KrakChemi z dosyć dobrze dobranym oświetleniem.
A w kręgle w FantasyPark jeszcze nie grałem, spodziewałem się tylko lepszego
Salonu Gier nie musi być to odrazu Funland londyńskiego Trocadero, ale
jakieś nowsze automaty mogły by stanać. I jeszcze jedno, odpowiednia muzyka
pomoże stworzyć klimat klubowy. Mam nadzieję że potencjał miejsca zostanie
właściwie wykorzystany. Tyle.

Pozdrawiam

Użytkownik Ewa Popiel <ewap...@poczta.onet.pl> w wiadomości do grup
dyskusyjnych napisał:9vscuk$6j3$1...@news.onet.pl...

Woyciech Wielogorski

unread,
Dec 20, 2001, 11:12:05 AM12/20/01
to
"Ewa Popiel" <ewap...@poczta.onet.pl> wrote in message
news:9vscuk$6j3$1...@news.onet.pl...

> Witam
> Chciałam się podzielić wrażeniami z Kraków Plaza - odwiedziłam i
przeraziłam
> się trochę. Przestrzeń naprawdę ogromna i ale niedoróbki w wykończeniu są
> przerażające: popękane płytki, brudno, połowa sklepów zamknięta,
jak bylem wszystkie wygladaly na otwarte :). moze z racji soboty?

>brak nawigacji (co? gdzie?)
tia, dosc dlugo bladzilem. szczesliwie ochroniarz byl mily i wskazal mi
droge.

>Nie prędko tam pójdę, a w kręgle to się lepiej gra w
> Atomicu - i taniej jest o wiele wiele bardziej.

w kregle gralo sie przyzwoicie, za wyjatkiem zawieszajacych sie sterownikow
kierujacych wydawaniem kregli i punktacja ;-)

> Może ktoś ma jakieś inne wrażenia.

mam takie ze w sumie jest to wielka, popkulturowa masowka, a takie miejsca
raczej niechetnie odwiedzam...

pzdr
w


0 new messages