--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
wysylasz przez internet i odbierasz u nich, lub poczta, 0,95 za 10x15
zadnych dodatkowych oplat
pozdr
Agfa na ul Gertrudy ( 300 m od Wawelu), nie robia zadnych dziwnych oplat, a
zgranie z plyty czy karty robisz sobie sam na samodzielnym stanowisku. 10x15
z pliku kosztuje chyba złotowke, no na pewno nie wiecej niz 1,20
Wojtek
> www.fotograf.net.pl
>
no wlasnie ...
zeby to nie byl negatyw - ale polecam sprawdzac
jednak przy odbieraniu
moje doswiadczenia jak do tej pory:
- obsluga via ine - ok
- realizacja czasowa - ok
- skasowali mnie za cos 62 zdjecia, dostalem 61 (tak, mogelem
sprawdzic na miejscu, nie zrobilem tego)
- nie prosilem, a czesc mi niepotrzenie sciemnili nie wiedziec
czemu
- czasem przesadzaja z kadrowaniem
Poza tym - ok, ale tez kasuja za 'session begin' nie wiedziec czemu...
pzr.