Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Gdzie w krakowie tanio zdjecia

0 views
Skip to first unread message

Metalek

unread,
Feb 14, 2004, 11:22:40 AM2/14/04
to
Gdzie w krakowie tanio moge przeniesc jedno zdjecie z aparatu cyfrowego na
papier fotograficzny. Bylem w Carfurze ale babka powiedziala mi ze 5 zł za
odczytanie z CD (jak dla mnie smieszna cena za jedno zdjecie) a 99 gr za
samo zdjecie. Sprawa pilna i dobrze by bylo jak bym je mial na jutro
popoludniu. Pozdrawiam i z gory dzieki


fotvid

unread,
Feb 14, 2004, 12:34:18 PM2/14/04
to
CZEŚĆ
NA OS. ZABINIEC JEST NOWE STUDIO FOTOGRAFICZNE NIE POBIERAJĄ OPŁAT ZA
SZCZYTYWANIE Z NOSNIKÓW CENA ZA ZDJĘCIE 10X15 TYLKO 0,90 .CZAS REALIZACJI NA
DRUGI DZIEŃ.ŁADNE ZDJĘCIA ROBIĄ.
POZDRAWIAM

--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

luk

unread,
Feb 14, 2004, 3:03:06 PM2/14/04
to

"Metalek" <met...@o2.pl> wrote in message news:c0li0f$q1f$1...@news.onet.pl...

| Gdzie w krakowie tanio moge przeniesc jedno zdjecie z aparatu cyfrowego na

www.fotograf.net.pl

wysylasz przez internet i odbierasz u nich, lub poczta, 0,95 za 10x15
zadnych dodatkowych oplat

pozdr


newsuser

unread,
Feb 14, 2004, 3:14:02 PM2/14/04
to

Użytkownik "fotvid" <fot...@op.pl> napisał w wiadomości
news:7cab.000001...@newsgate.onet.pl...

> CZEŚĆ
> NA OS. ZABINIEC JEST NOWE STUDIO FOTOGRAFICZNE NIE POBIERAJĄ OPŁAT ZA
> SZCZYTYWANIE Z NOSNIKÓW CENA ZA
"szczytywanie" to jakas odmiana szczytowania?
ben

Fotech

unread,
Feb 15, 2004, 7:04:28 AM2/15/04
to
> Gdzie w krakowie tanio moge przeniesc jedno zdjecie z aparatu cyfrowego na
> papier fotograficzny.

Agfa na ul Gertrudy ( 300 m od Wawelu), nie robia zadnych dziwnych oplat, a
zgranie z plyty czy karty robisz sobie sam na samodzielnym stanowisku. 10x15
z pliku kosztuje chyba złotowke, no na pewno nie wiecej niz 1,20

Wojtek


irwi

unread,
Feb 15, 2004, 1:12:28 PM2/15/04
to
>mrfoto.pl na ul. krowoderskich zuchow 15b (kodak express)
cena 10x15 od 0,85 za odbitke
polecam

irwi

martelka

unread,
Feb 17, 2004, 8:01:52 PM2/17/04
to
EMPIK- 1.10zł- format 10/15 w godzine

kongi

unread,
Feb 20, 2004, 5:24:23 AM2/20/04
to
luk write:

> www.fotograf.net.pl
>
no wlasnie ...
zeby to nie byl negatyw - ale polecam sprawdzac
jednak przy odbieraniu

moje doswiadczenia jak do tej pory:
- obsluga via ine - ok
- realizacja czasowa - ok
- skasowali mnie za cos 62 zdjecia, dostalem 61 (tak, mogelem
sprawdzic na miejscu, nie zrobilem tego)
- nie prosilem, a czesc mi niepotrzenie sciemnili nie wiedziec
czemu
- czasem przesadzaja z kadrowaniem
Poza tym - ok, ale tez kasuja za 'session begin' nie wiedziec czemu...

pzr.

0 new messages