Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

MPKoogle nie dziala - kto wie dlaczego?

7 views
Skip to first unread message

wnahfm....@cbpmgn.barg.cy

unread,
Jan 15, 2009, 11:59:42 AM1/15/09
to
MPKoogle nie działa.
Czy ktoś wie, dlaczego?
Co się stało?


Bo niezależnie, którego adresu użyję, dostaję:

Not Found

The requested URL /~pawlik1/mpk was not found on this server.

vear

unread,
Jan 15, 2009, 3:18:40 PM1/15/09
to
jan...@fajny.adres.to pisze:

> MPKoogle nie działa.
> Czy ktoś wie, dlaczego?
> Co się stało?

Nie wiem dlaczego (choć chyba można przypuszczać, że zasada "masz za co
płacisz" nie pierwszy raz aż za dobrze sprawdza się na rynku hostingu),
ale w tym czasie mogę z czystym sumieniem polecić inną, choć nieco mniej
funkcjonalną wyszukiwarkę połączeń:
http://www.mmpk.info/wyszukiwarka_polaczen_mpk_krakow_online,24,1.html
A jeżeli jeszcze nie znasz, to na tej samej stronie do pobrania są pełne
krakowskie (i nie tylko) rozkłady jako aplikacja Java.

KSZYCHOOO

unread,
Jan 15, 2009, 6:42:08 PM1/15/09
to
vear pisze:

> Nie wiem dlaczego (choć chyba można przypuszczać, że zasada "masz za co
> płacisz" nie pierwszy raz aż za dobrze sprawdza się na rynku hostingu),

to byl serwer uczelniany

K.

wnahfm....@cbpmgn.barg.cy

unread,
Jan 16, 2009, 4:07:51 PM1/16/09
to
Użytkownik vear napisał:

Wiesz, problem z poleconą przez Ciebie wyszukiwarką jest ten sam, co z
wyszukiwarką MPK. Można podać czas początku podróży, ale nie można podać
czasu końca podróży.

Np. potrzebuję być powiedzmy w poniedziałek w Borku o 10:30 ruszając
powiedzmy z Ronda Młyńskiego. Po co mi wyszukiwarka, w której nie mogę
podać oczekiwanego przeze mnie czasu przybycia na miejsce?

j..

Piotrek

unread,
Jan 16, 2009, 4:37:22 PM1/16/09
to
> Np. potrzebuję być powiedzmy w poniedziałek w Borku o 10:30 ruszając
> powiedzmy z Ronda Młyńskiego. Po co mi wyszukiwarka, w której nie mogę
> podać oczekiwanego przeze mnie czasu przybycia na miejsce?

wybierasz trase przejazdu i podajesz godzine startu mniej wiecej
odpowiadajaca czasowi przejazdu(orientacyjnie ile ci sie wydaje:)
pokazuje ci sie jakas trasa i na koncu masz podany czas kiedy przyjedziesz
na miejsce. w zaleznosci od tego jak blisko godziny przybycia trafiles
dajesz kurs wczesniejszy lub pozniejszy.
2-3 proby wybrania wczesniejszego czy pozniejszego kursu i wszystko wiesz.

zajmuje to moze 30 sec wiecej niz wpisanie odrazu czasu przybycia,
oczywiscie lepiej by bylo zeby sie go dalo odrazu wpisac ale brak takiej
funkcjonalnosci nie jest wcale wielkim problemem. nigdy nie mialem problemu
z zaplanowaniem trasy wg godziny przybycia na miejsce.

--
pzdr
piotrek


Adam Foton

unread,
Jan 16, 2009, 5:11:18 PM1/16/09
to
> Np. potrzebuję być powiedzmy w poniedziałek w Borku o 10:30 ruszając
> powiedzmy z Ronda Młyńskiego. Po co mi wyszukiwarka, w której nie mogę
> podać oczekiwanego przeze mnie czasu przybycia na miejsce?

Panie, no cos Pan. Pamietasz Pan czasy, gdy najblizsza wyszukiwarka
miala wystartowac za 10 lat a rozklady jazdy byly zdrapane ? :)

AF

0 new messages