W dniu 2010-09-29 09:39, Marcin pisze:
> czy ktos sie nie orientuje gdzie w krakowie mozna kupic przygotowana mase
> bitumiczna w workach
> cos takiego czym mozna by zasypac niewielka dziure w asfalcie i potem ubic?
Spytaj w wytwórni na ul. Biskupińskiej (kiedyś na pewno mieli).