Czy ktos mial stycznosc z firma Sprzetkom (Krakow, Gliwice, Staszow) i
moglby podzielic sie opinia? Znajomy zastanawia sie nad kupieniem komputera
u nich.
FUT na pl.regionalne.krakow
--
pozdrawiam
Maciek
"Oh gimme, gimme, gimme a beer after midnight"
Witam,
ja pracowalem kiedys jako sprzedawca w Sprzetkom przez krotki czas.
Firma jakkolwiek niczym szczegolnym sie nie wyroznia to jednak klienci
zawsze sa traktowani porzadkie i uczciwie. Nie ma mowy o zadnych przekretach
wiec jesli ceny sa tam takze teraz atrakcyjne to moge z czystym sumieniem
polecic. Przy jakims wiekszym zakupie mozna spróbowac cosik tam utargowac,
czasami sie udaje :)
pozdrawiam i zycze udanych zakupów
Rafal
pozdr
J
> polecic. Przy jakims wiekszym zakupie mozna spróbowac cosik tam utargowac,
> czasami sie udaje :)
Polecam targować się zawsze, przy małych zakupach też. Tylko trzeba być
przygotowanym - wiedzieć, ile wynosi najniższa cena na dany podzespół i
gdzie za tyle można kupić. Kilka dni temu w Apollo udało mi się płytę o
cenie półkowej 303 kupić za 299, za dysk zapłacić 580 zamiast 599,
wreszcie procesor kupić za 225, zamiast 239. Trochę czasu poświęconego
na "badanie rynku" może się opłacić.
pzdr
TRad
Uzytkownik "Maciek" <doc...@poczta.onet.pl> napisal w wiadomosci
news:ksmfyxhfh9iw.1a0ccq3d978en$.dlg@40tude.net...
ja miałem tak samo, tzn. na półce było wyżej, lecz telefonicznie ustaliłem
niższą ceną zgodną z ich aukcją Allegro i oczywiście po takiej kupiłem.
Do tego zniżka kilku złotych na kartę 1GB do kupionego aparatu.
Ceny mają dobre, ale zawsze warto sprawdzić czy nie mają również aukcji na
allegro - tam dają jeszcze niższe ceny niż w sklepie.
pzdr,
Grzesiek
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl