Dnia Tue, 24 Jan 2012 12:06:19 +0100, Jakub Jewuła napisał(a):
> "Bojkotujemy Zakopane, dopóki górale nie zgodzą się na dwupasmową
> "zakopiankę".
I co, lepiej będzie się stało w korku na dwóch pasach?
--
___________ (R)
/_ _______ Adam 'Trzypion' Płaszczyca
(+48 502) 122 688
___/ /_ ___ Kęszyca Leśna 51/9, 66-305 Keszyca Leśna
_______/ /_ GG: 3524356
___________/ Wywoływanie slajdów
http://trzypion.pl/